Geçici dikim mi kalıcı dikim mi ?

Turuncukizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
155
26
Kızlar Mayıs sonu yada Haziran başi gibi düğünüm olacak gibi tabi yasaklar kalkarsa, kalıcı kızlık zarı dikimi bakımı biraz daha zor diyorlar geçici en fazla bir hafta için de geçici olman gerek diyorlar lütfen fikir verir misiniz hangisi garanti olur

Neden dursut olmuyorsun dicektim ama boyle bir memlekete erkeklerin hergun yedigi naneyi , bir kadin yapinca adi kotu kadin oluyorsa diktir gitsin.

Konu ile bilgim yok. Umarim mutlu olursunuz...

Kızlar Mayıs sonu yada Haziran başi gibi düğünüm olacak gibi tabi yasaklar kalkarsa, kalıcı kızlık zarı dikimi bakımı biraz daha zor diyorlar geçici en fazla bir hafta için de geçici olman gerek diyorlar lütfen fikir verir misiniz hangisi garanti olur
canım geçiciyi 3 gün falan önce yaptırman gerek ama kalıcı hakkında bilgim ama çok fazla ilişkiye girdiysen eşin olucak insanda tecrübeliyse darlıktan genişlkten bile anlayabilir

Neden dursut olmuyorsun dicektim ama boyle bir memlekete erkeklerin hergun yedigi naneyi , bir kadin yapinca adi kotu kadin oluyorsa diktir gitsin.

Konu ile bilgim yok. Umarim mutlu olursunuz...
Çünkü söyleyince ben senin arkandayım deyip arkamızdan vuruyorlar ben böyle kabulleniyorum deyip adımızı çıkarıyorlar rol yapıyorlae artik ve her kıza öneriyorum kesinlikle söylemeyin yüzunuze bile vuruyorlar

X