Gecikmenin 3.günü Beta hcg 1.2çıktı

anonim34bebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
3
0
28
Bugün gecikmenin 4.günü oldu an itibariyle. Göğüs hassasiyetim sık idrara çıkmam idrarda koyuluk çok şiddetli baş ağrısı hafif adet ağrısı gibi ağrı oluyordu. İdrar testinde çıkmadı(daha önce kimyasal gebelik geçirdim onda da ilk idrar testi yapmıştım ama çıkmamıştı sonra kanda çıkmıştı) daha sonra gecikmenin 3.günü kan verdim beta hcg 1.2 çıktı. Benim adetim hep düzenlidir. Bu ay içinde vajinal muayene de olmuştum(adetim biter bitmez) sorun yok denmişti. Şimdi size sorum şu daha sonra bu beta artıyor mu? Gebeliğini böyle geç öğrenen sonradan sağlıklı gebelik sürdüren oldu mu?

Bugün gecikmenin 4.günü oldu an itibariyle. Göğüs hassasiyetim sık idrara çıkmam idrarda koyuluk çok şiddetli baş ağrısı hafif adet ağrısı gibi ağrı oluyordu. İdrar testinde çıkmadı(daha önce kimyasal gebelik geçirdim onda da ilk idrar testi yapmıştım ama çıkmamıştı sonra kanda çıkmıştı) daha sonra gecikmenin 3.günü kan verdim beta hcg 1.2 çıktı. Benim adetim hep düzenlidir. Bu ay içinde vajinal muayene de olmuştum(adetim biter bitmez) sorun yok denmişti. Şimdi size sorum şu daha sonra bu beta artıyor mu? Gebeliğini böyle geç öğrenen sonradan sağlıklı gebelik sürdüren oldu mu
15subat adet oldum
7mart açık kırmızı lekelenme 2 gün sürdü
10 Mart idrar negatif
15 Mart ifrarda negatif
18 martta beta hcg <1.2
29 martta beta hcg 131 çıktı ve sonrasında arttı . Geç döllenme olmuş ve düzenli adet olurdum ben. Çok nadir 2 3 gün gecikir. Gününden birkaç gün önce olurum hep. İlk defa lekelenme yaşadım. Kan ver artıyorsa düzenli şekilde sağlıklı gebelik oluşuyor demektir.

15subat adet oldum
10 Mart idrar negatif
15 Mart ifrarda negatif
18 martta beta hcg <1.2
29 martta beta hcg 131 çıktı ve sonrasında arttı . Geç döllenme olmuş ve düzenli adet olurdum ben. Çok nadir 2 3 gün gecikir. Gününden birkaç gün önce olurum hep. İlk defa lekelenme yaşadım. Kan ver artıyorsa düzenli şekilde sağlıklı gebelik oluşuyor demektir.
Bu arada 25 martta idrar test yaptım negatifti

15subat adet oldum
10 Mart idrar negatif
15 Mart ifrarda negatif
18 martta beta hcg <1.2
Ben adet oldum maalesef

X