Geçmeyen enfeksiyon ve mantar

ogretmenha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
5
4
27
Öncelikle merhaba bu sitede yeniyim .Hepinize hayırlı kandiller Ben 24 yaşındayım ve 4 yıldır geçmeyen vajinit enfeksiyonu ve mantarla uğraşıyorum hiç bir şekilde geçmeyen yeşil ve miktarı çok fazla akıntılar oluyor saat başı günlük ped değiştirmek durumunda bırakan akıntılar.2 haftadır tedavi sürecim yeniden başladı gelen hafta antibotik ve fitiller sonuç vermedi bu hafta antibotik ve artan fitiller devam ediyor ancak yine geçmeyecek gibi Kilotları ütüleme vb şeylerin hepsini yapıyorum artık 2 hafta sonra da devam ederse kültür testi yapılacak başka bir rahatsızlığım olabilir mi diye siz nasıl kurtuldunuz inatçı hastalıkla

Geçmiş olsun başıma gelmedi ama bol su tüketmeye çalışın. Bir de soğan suyu işe yarar mı bilemedim bi araştırın isterseniz

Öncelikle merhaba bu sitede yeniyim .Hepinize hayırlı kandiller Ben 24 yaşındayım ve 4 yıldır geçmeyen vajinit enfeksiyonu ve mantarla uğraşıyorum hiç bir şekilde geçmeyen yeşil ve miktarı çok fazla akıntılar oluyor saat başı günlük ped değiştirmek durumunda bırakan akıntılar.2 haftadır tedavi sürecim yeniden başladı gelen hafta antibotik ve fitiller sonuç vermedi bu hafta antibotik ve artan fitiller devam ediyor ancak yine geçmeyecek gibi Kilotları ütüleme vb şeylerin hepsini yapıyorum artık 2 hafta sonra da devam ederse kültür testi yapılacak başka bir rahatsızlığım olabilir mi diye siz nasıl kurtuldunuz inatçı hastalıkla
Merhaba canım çok geçmiş olsun ben iki ay önce mantar geçirdim çok berbat bişey seni çok iyi anlıyorum ben fitille kremle geçmişti ama bol bol probiyotik kullan yoğurt tuket inşallah bir an önce kurtulursun

Değil sanırım idrar verirken idrar kültürü diye alıyorlar
Hmm öyle bişey çünkü bende mantar için gitmiştim kadın doktordu erkek olsa o kadar incelemezdi sanırım 😁🤭 akintima bakmıştı hemen smear testi yapmıştı kendisi

Smear testi farklı kültür testi farklıdır. Smear rahim ağzı kanseri teşhisi için yaptırılır. Kültür idrarınızla yapılan bir testtir. Doktorun ilk seferde kültür istememesi garip. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun bende ayni dertten muzdaribim. Surekli antibiyotik tedavisi ve kisa bir ara gecmeden enfeksiyon ve agrilar başlıyor.

Merhaba bende bu durumdan müzdaribim. Pandemi dolayısıyla çevremdeki kadın doğum veya enfeksiyon birimleri faaliyet göstermiyor. Özellikle doğum kontrol hapı kullandıktan sonra iyice arttı. Tedavimi devam ettirdiğim her sürecini bilen bir endokrinoloji doktorum var bunun için o ilaç yazar mı?

Kizlar bende muzdaribim 3 aydir mantari ve akıntıyı azattim ama az az akinti normal olan akintinin kokusu beni mahvedecek icerden gelen kokuya napmali

X