Geçmeyen Vajinal Mantar Sorunumu Nasıl Yendim

zbscck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2023
10
47
33
Merhaba arkadaşlar burada bir çok yoruma dayanarak aslında borik asitin bu vajina mantarına çok işe yaradığını gördüm. Kendim yapsam gibi aramalara girdiğimde iyice kötü olmasından korktum. Eczacımın ve doktorun da önerisiyle bir tane fitil kullanmaya başladım. Adet bittiğinden itibaren 10 gün boyunca 2 ay düzenli olarak kullandım. Hatta doktor üç ay kullanmam gerektiğini söyledi fakat ben gebelik düşündüğüm için kullanamadım iki ayda bitirdim. Bunun yanında Nioli yağını iç çamaşırıma damlattım. Neredeyse iki yıldır geçmeyen candita mantarını yendim. Darısı başınıza

Not: ilacın adı Canditon Ha. Lütfen kullanmadan doktorunuza danışın

Merhaba mantar ne kadar süredir vardı tekrarladı mi acaba buarada çok geçmiş olsun sizin adınıza çok mutlu oldum

Neredeyse 2 senedir var ara ara geçer gibi olup tekrarlıyordu her ay. 2 aydır çok çok iyiyim bu kadar süre es verdiği olmadı bence kurtuldum. 10lu paketinden aldım ilacın, 2 ayda 2 paket bitirmiş oldum

Neredeyse 2 senedir var ara ara geçer gibi olup tekrarlıyordu her ay. 2 aydır çok çok iyiyim bu kadar süre es verdiği olmadı bence kurtuldum. 10lu paketinden aldım ilacın, 2 ayda 2 paket bitirmiş oldum
Merhaba, ben de geçen aylarda aynı fitili 2 ay kullandım baya hafifletti ama kesin sonuç vermedi. Siz ekstra yemenize içmenize dikkat ettiniz mi mesela ekmeği, unu kesmek gibi vesaire..

Merhaba, ben de geçen aylarda aynı fitili 2 ay kullandım baya hafifletti ama kesin sonuç vermedi. Siz ekstra yemenize içmenize dikkat ettiniz mi mesela ekmeği, unu kesmek gibi vesaire..
Yok dikkat etmedim açıkçası. Ama nioli yağını sürekli kullandım temiz tutmaya çalıştım

X