Gecmiste aldatilgimin acisini atamiyorum

Boşanmalısınız. Baskasını sıze tercıh etmıs bırı ıle hala aynı yatakta uyuyorsunuz. Babam annemı aldatsaydı ve annem onunla yasamaya devam etseydı anneme uzulurdum. Ayrı olmaları daha ıyı olurdu hepımız ıcın. Onun ıcın cocuklarımı dusunuyorum vs demeyın ayrılın. Bu arada aylarca gorusmedıgım kımseyıde profıl fotografıma koymam.

ne kadınmış bu ayol kocanızı hala rahatsız edebiliyor. kocanız uzaklaştırma kararı çıkarsın adamcağınızın yuvasını bozuyor.
bu arada aldatmaktan bağımsız söylemek istiyorum. koca nerdeyse karısı da orda olmalı insanın. para sahibi olmak yuvadan daha kıymetli olmamalı

8 yili askin bir evliligim iki tane cocugum var gorucu usuluyle evlensekde zamanla esime asik oldum 5 yil ailesiyle yasadim o yurtdisinda calisti. 3 yillik evliyken ve ilk cocguma hamileyken esimin bir kadinla resimlerini gordum ve kabusum basladi sorduqumda is dolayisiyla gorustugunu ama kadinin ona karsi biseyler hissettigini hayatinda benden baska bi kadin olmadigini iddia etti. Cocguma dogm yapmadan evimzi ayirdik cock oldkdan snra olmuyr byle diyip geri gtti ve annesiqln yanina yerlestrdi bizi kadin meselesi haala devam ediyordu ve ben gozumu actim is icin sehir disina ciktiqinda antlayaya kadinla birlikde qitmisler resimler cikti inkar etti sadece is dedi kdinin buna attiqi mesajlari gordm inkar etti anlicaqinz hep inkar etti bu gelgitlerin arasina siddette girmeye basladi ikinci cocuk oldu evi ayirdik kadin meselesi devam etti ama benimde canima tak etti aldim cocklari gttm baba evine 5 ay kldim ayrilcktik olmadi geri duzeldik eve dondukden snra esim cok degisti iyi yonde surekli gorntlu aramaya nereye gittiqini sylemeye basladi benmle daha cok ilgilnmeye basladi artik sevgisini hissedbliyrdum arada sorun ciksada eskisinden guzel gdiyordu taki buqune kadar kadinin numarasini biliyrm ve kadin esmle kendisnn gecmiste cekldiqi bi resmi profline koydu ben qordm hemen kaldirdi esimi aradim oda bana baqirdi caqirdi ben ne yapablrm gorusmuyorm ben vs vs cocuklarinn uzerine yemin etti gorusmediqine dair bende artik kadini kontrol etmicem dedm ama enqel olamiyorum suphe beni yiyip bitiyr onu cok seviyorum gecmis yakamizi birakmiyor kadin yakamizdan dusmuyor tek derdi beni huzursuz etmek
Bence eşiniz ile o kadının ilişkisi devam ediyordur. Kadın manyak mı profil resmine ikisini koysun.Çok iyi tanıdığım biride evli biriyle ilişkisi var 6 yıl oldu. Kimseyi maalesef dinlemiyor. O konuya hiç girmeyeceğim. Bir ara adamın karısı duydu evi terketti. Sonra ayrıldılar izlenimi verdiler. Kadın geri döndü fakat 6 yıl oldu profesyonel şekilde diğeriyle ilişkileri devam ediyor.1 yıl oldu ev aldı kadına, nerden biliyorum. Bizim binamızda yaşıyor kadın herkeste kabul etmiş durumda bizim binada onu. Kadınlardan biri tekmeyi vurmadıkça bu düzen gider benden söylemesi.

8 yili askin bir evliligim iki tane cocugum var gorucu usuluyle evlensekde zamanla esime asik oldum 5 yil ailesiyle yasadim o yurtdisinda calisti. 3 yillik evliyken ve ilk cocguma hamileyken esimin bir kadinla resimlerini gordum ve kabusum basladi sorduqumda is dolayisiyla gorustugunu ama kadinin ona karsi biseyler hissettigini hayatinda benden baska bi kadin olmadigini iddia etti. Cocguma dogm yapmadan evimzi ayirdik cock oldkdan snra olmuyr byle diyip geri gtti ve annesiqln yanina yerlestrdi bizi kadin meselesi haala devam ediyordu ve ben gozumu actim is icin sehir disina ciktiqinda antlayaya kadinla birlikde qitmisler resimler cikti inkar etti sadece is dedi kdinin buna attiqi mesajlari gordm inkar etti anlicaqinz hep inkar etti bu gelgitlerin arasina siddette girmeye basladi ikinci cocuk oldu evi ayirdik kadin meselesi devam etti ama benimde canima tak etti aldim cocklari gttm baba evine 5 ay kldim ayrilcktik olmadi geri duzeldik eve dondukden snra esim cok degisti iyi yonde surekli gorntlu aramaya nereye gittiqini sylemeye basladi benmle daha cok ilgilnmeye basladi artik sevgisini hissedbliyrdum arada sorun ciksada eskisinden guzel gdiyordu taki buqune kadar kadinin numarasini biliyrm ve kadin esmle kendisnn gecmiste cekldiqi bi resmi profline koydu ben qordm hemen kaldirdi esimi aradim oda bana baqirdi caqirdi ben ne yapablrm gorusmuyorm ben vs vs cocuklarinn uzerine yemin etti gorusmediqine dair bende artik kadini kontrol etmicem dedm ama enqel olamiyorum suphe beni yiyip bitiyr onu cok seviyorum gecmis yakamizi birakmiyor kadin yakamizdan dusmuyor tek derdi beni huzursuz etmek
Çok üzgünüm Allah yardımcınız olsun 😓 Şuan eşinizle birlikte olduğunuz ve ayrılmayı düşünmediğiniz için çok da birşeyler demek istemiyorum ama dayanamıyorum mecburen birşeyler diyeceğim 🥴

aldatıp affedilen adam bundan sonrası için de korkmaz, çünkü biliyor affedildi bir kere.. 2 çocuk var, ekonomik özgürlük yok fikrinizi de biliyor muhtemelen..

Keşke kendinize bir iş bulup çalışmaya başlaşanız, bu adama bağımlı olmasanız ve herkes kendi hayatını kolayca idame ettirebilse?? Hem siz kendinizi daha güçlü hissedersiniz hem de eşiniz bunun farkında olur en azından..Sizde birgün belki (inşallah) fikrinizi değiştirirseniz ekonomik özgürlüğünüz olur.. Çocuklar için de nafaka alırsınız gayet de makul bir hayat yaşayabilirsiniz.. Hayatta kalabilmek için illa bir adama ihtiyacımız yok bizim..

Sizi gerçekten teselli etmek isterdim ama İçinizi kemiren sürekli kontrol hissi ve şüphe üzgünüm ama hiçbir zaman da gitmeyecek.. En azından ben öyle düşünüyorum.. Çünkü bana göre güven tek kullanımlıktır.. İkinci bir şansı yok bunun bir kere kırılınca geri gelmez..

kadin yakamizdan dusmuyor tek derdi beni huzursuz etmek
Kadın yakanı bıraksa sana sadakat sözü veren o adi kocan seni çok mutlu edecek aslında dimi.. Yav hee hee. Şöyle düşünmeyin artık yaa aldatılıp 2. Çocuk yapmayın artık. Önlem alın teknoloji ilerledi seni aldatan adamla nasıl 2. Çocuğa hamile kalmaya cesaret ettin. Çok mutlusun aslında ama kadın huzursuz ediyor dimi.? Kocan huzursuz eden seni. 😠

Ya ben şuna takıldım adamın aldatma ihtimali varken niye ikinci çocuğu yapıyosunuz allah aşkına böyle sorunlar olan ilişkide körü körüne devam edilmesi bana baya saçma geliyo eşin aldatıyomu aldatmıyomu orasıyla ilgili bişey diyemem de ben pek inanmadım yani eşinin düzeldiğine

Benimde hissettiklerim bu yonde kadin gecmise takildi ve biliyorki onun profilini goruyorum ben burda huzursuz olursam kawqa cikack ve esim yurtdsina gideck onun icin yaptigni dusunuyorum
Bu kadar aklı başında yorumu dikkate almayıp işinize gelene bu cevabı vermişsiniz ya pes.

25 inde 2 çocukla bu konuyu açan 35inde 4 çocukla bir yandan kaynana evinde kaynanaya çay servisi yaparken biryandan da kocam beni yine aldatıyoooo ama sadrazamın solundan olduğu için kadınlar peşini bırakmiyoooo diye konu açarsınız. Sonra da kaynananın donlarını makineye atarken ara ara burayı okuyup işinize gelmeyen yorumlara yine kolaymı 4 cocukla işim yokken boşanmagggg diye zırvalarsınız.

X