Dudak Makyajı Geici olmayan dudak dolgunlatrc?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

rap_unzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
55
0
geçici olmuyn dudak dolgunlaştırıcı ruj kullanan varmıııı ?varsa hangi ürün?fiyatı? beni bu konuda aydınlatıırsanız sevinirimmm
*

ben bugn golden -- rose extreme lip plummer -- aldm 16.50 tl'ye.
egzersizleride yaparsam işe yarar die düşünüyorm .

Felsefesi; formüllerini sürekli geliştirmek olan Sally Hansen’ ın YEPYENı ürünü Thin Lip Collagen Boost - Kalıcı Dudak Dolgunlaştırıcı - Türk tüketicisinin bu talebine cevap vermek üzere eczanelerde…

Özel içeriğindeki Kolojen ile dudaklarınızın hacmini arttırıp, dudak ve dudak kontörünüzü daha belirgin hale getirerek dolgunlaştıran ürün Thin Lip Collagen Boost.

nette böyle bi yazı buldum işine yarar :KK70:

Felsefesi; formüllerini sürekli geliştirmek olan Sally Hansen’ ın YEPYENİ ürünü Thin Lip Collagen Boost - Kalıcı Dudak Dolgunlaştırıcı - Türk tüketicisinin bu talebine cevap vermek üzere eczanelerde…

Özel içeriğindeki Kolojen ile dudaklarınızın hacmini arttırıp, dudak ve dudak kontörünüzü daha belirgin hale getirerek dolgunlaştıran ürün Thin Lip Collagen Boost.

nette böyle bi yazı buldum işine yarar :KK70:

sadece günü kurtarıo buda..bnm bi ark var takıntı durumunda artık dudakları her markanın her ürününün kullandı ama kalıcı diye bii yok..tıpla mevct sadece :)

kzlar bişi dicem bu avonun anev serisinin bi dolgunlastırıcısı var kullanan oldumu nasl bişi

lip fusion kullananlar oldukca memnun

lipFusionBandA.jpg

lip_fusion_xl.jpg

bence bisürü deneme yapıp paranı boş yere harcama direk bunu dene
fiyatı 80TL

sally hansen ürünlerini ben de kullandım büyük umutlarla, sonuç karanfil kokan, yanıp hafiften acıyan 10-15 dakikalığına çoook azıcık şişmiş dudaklar :KK43: çaresi yok. dudak kalemi bile daha makul.

her gece vazelin sür baknasıl güzeleşiyo..bi de forumda okumuştum viks iyi geliyo..ben de denedim..misal dışarı çıkmadna önce sür viksi sonra rujunu sür..bi de geceleri viks sür üstüne de krem sür..güzel olur...yerimseniben

X