Geleceğim?

''Daha 25 yaşındasın kanka bu ne karamsarlık
31 yaşı da gömmüşsün
Gençsin güzelsin boşver evliliği fln bekar kalıp alayına git ben öyle yapıyorum geçende sokakta yürürken arabasından yakışıklı bir herif baktı ben de dönüp ona baktım el salladım üstüne adam direğe geçircekti nerdeyse''

MissCherryBlossom 'den alıntıdır.

Ahhaahhaa
Benim günahım yok önce o bana baktı
Sonra ben dönüp bakayım dedim ayıp olmasın şimdi diye nezaketen yani
Vurursa da vursun bana ne araba benim değil ya

Ruhum 75yasinda ama

dusundukce plan yaptıkca ıyıce ısın ıcınden cıkamazsın moralını bozarsın.kendıme bı mesgale bul ..bende de vardı aynı sorunlar bnmkı psıkılojık kaygı bozukluguymus bı ılacla hersey degıstı :) ısın ıcınden çıkamazsan psıkıyatrıste gıtmekte fayda var

Evet de ilaclar hep uy
İlaclar hep uyutuyo ama

Bende kaygi bozuklugu var kesin

Kendim asmaya caliscam.Olmadi psikologa falan gudicem son çare ilac artik

"Daha doymamışız yaşamasına, Günlerimiz dün bir, bugün iki, Sakın bir şey bırakma yarına, Yarın yok ki... "
demiş Özdemir Asaf ,bence siz de bugüne odaklanın ;geçmiş için yapılabilecek bir şey yok;yarın zaten meçhul şimdi gerçek...

Cok guzel yazmissiniz.Yarinimizin garantisi yokki.Benim bu dusuncelerim bile cok sacma.Tesekkurler

Sen peki neyi takiyosun kafana
Üniversite biraz boş geçiyor, ve benim bi sürü sorunum oldu. Arkadas cevrem az,sevgilim olmuyor hiç. ileride meslekte iyi olamicam yada atanamicam diye korkuyorum. Yada ileride nasil bir kariyerim bir olacak bilmiyorum.hicbi artim yok gibi suan...hadi kariyerde oldu bi eş bulmam cok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…