Gelinlik Ayakkabısı gelin ayakkabım boyum nişanlımın boyuuu :)

glyucelkc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2015
211
161
32
Kızlarrr gelinliğim dikilmeye başlandı bir daha ki provaya ayakkabımla gitmem gerekiyor. Bende ayakkabımı almıştım yüksek. Ama nişanlımın boyu çok uzun olduğu için hala 1-2 cm fark var aramızda. Acaba converse şeklindeki ayakkabıları yükseltmek için alta yapıştırılan lastik tabanlardan ayakkabımın altına yaptırsam nasıl olu

Lastik tabanlara örnek olarak aşağıdaki resmi koydum. Tabi ben bunu yapıştırırsam üzerini kumaşla kaplatmayı düşündüm.

Son düzenleme:
7-8 cm bence gayet normal. Duvağınız nasıl olucak bilmiyorum ama kabarık duvakla fark kapanıyor ...

Bence 7-8 cm fark olması çok iyi bence bu fark çiftleri daha uyumlu gösteriyor ama yine sen bilirsin.

7-8 cm fark kalsın bence zaten.
Gayet normal.
Aynı boyda görünmek mi istiyorsunuz?
Bundan azı neredeyse öyle oluyor çünkü :)

Bu arada mutluluklar..

Yani ilk defa sizde boyle gelinligin altina giyilecek ayakkabı gordum ve şaşırdım :KK57:
7 8 santim neki yani o kadarda boy farkı bişey degil

Neden yuksek topuklu platform bi ayakkabi almadiniz
tabiki tercih sizin
Ben sadece fikrimi yazdim

Hayirli olsun ömür boyu mutluluklar:KK200:

7-8 cm fark kalsın bence zaten.
Gayet normal.
Aynı boyda görünmek mi istiyorsunuz?
Bundan azı neredeyse öyle oluyor çünkü :)

Bu arada mutluluklar..
Çok teşekkür ederim. Duvağım kabarık olsaydı o zaman aynı olmak istemezdim de şimdi hemen hemen aynı olmak istiyorumm tabi mini boy olduğumdan pek eşitlenemiyor boylar :)

Yani ilk defa sizde boyle gelinligin altina giyilecek ayakkabı gordum ve şaşırdım :KK57:
7 8 santim neki yani o kadarda boy farkı bişey degil

Neden yuksek topuklu platform bi ayakkabi almadiniz
tabiki tercih sizin
Ben sadece fikrimi yazdim

Hayirli olsun ömür boyu mutluluklar:KK200:
Ben platform bi ayakkabı aldım yüksek topuklu aslında ama hala daha 7-8 cm fark kalıyor. Bu fotoğraf benim ayakkabılarım değil sadece lastik tabandan kastettiğimi anlatabileyim diye resmini koydum :)bu tabanlar sonradan eklendiği için yüksek platformun altına bir de bu eklense nasıl olur diye :)

ayakkabı cok tatlı mutlulklar
benımkıde dantel bot du :)

duvak falan takılacak ya oda sızı uzun gosterır dert etmeyın bence boy farkı normal

Kızlarrr gelinliğim dikilmeye başlandı bir daha ki provaya ayakkabımla gitmem gerekiyor. Bende ayakkabımı almıştım yüksek bir dolgu topuk. Ama nişanlımın boyu çok uzun olduğu için hala 7-8 cm fark var aramızda. Ben çok fark kalmamasını istiyorum. Acaba converse şeklindeki ayakkabıları yükseltmek için alta yapıştırılan lastik tabanlardan ayakkabımın altına yaptırsam nasıl olur. Benim boyum topukla uzadıkça ellerim onun ellerinden yukarıda kalacak bu konu hakkında düşünceleriniz nedir :) ve straplez bir gelinlik giyeceğim belden aşağısı kabarık. Topukla boyumu bu kadar uzatınca üst ve altım arasında çok fazla orantısız görünüm olur mu sizce

Lastik tabanlara örnek olarak aşağıdaki resmi koydum. Tabi ben bunu yapıştırırsam üzerini kumaşla kaplatmayı düşündüm.
Ellerim onun ellerinden yukarida kalacak nedir yahu??ne kadar detaycisiniz...
Kim sizin el kol boyunuza bakacak.ilk defa sizden duydum.yapmayin ya.sevdiginizle evleniyorsunuz iste sirf boylarimiz orantisiz olmasin diye neden istediginiz ayakkabiyi giymiyosunuz.

Benim fikrim ise bence platform duz beyaz ayakkabi.incigi boncugu olmayan.
Benim platform fusyaydi ayakkabim.
Gelinligin altina convers hem sevmem hemde cok demode geliyor artik.
Birde gelinlik yeterince isiltili ayakkabiyida susleyecegiz diye batiriyolar bana gore..cok anlamsiz.bu benim gorusum tabi.mutluluklar

Ellerim onun ellerinden yukarida kalacak nedir yahu??ne kadar detaycisiniz...
Kim sizin el kol boyunuza bakacak.ilk defa sizden duydum.yapmayin ya.sevdiginizle evleniyorsunuz iste sirf boylarimiz orantisiz olmasin diye neden istediginiz ayakkabiyi giymiyosunuz.

Benim fikrim ise bence platform duz beyaz ayakkabi.incigi boncugu olmayan.
Benim platform fusyaydi ayakkabim.
Gelinligin altina convers hem sevmem hemde cok demode geliyor artik.
Birde gelinlik yeterince isiltili ayakkabiyida susleyecegiz diye batiriyolar bana gore..cok anlamsiz.bu benim gorusum tabi.mutluluklar
zaten ayakkabı bu değil. dümdüz kumaş platform bi ayakkabı benimkisi. converse ayakkabılara eklenen lastik altın ne olduğunu herkes görsün diye internetten bu resmi bulup koydum. alttaki lastik nasıl eklenirki falan denilmesin anlaşılsın diye. bende boncuklu falan sevmiyorum zaten teşekkürlerr

Kızlarrr gelinliğim dikilmeye başlandı bir daha ki provaya ayakkabımla gitmem gerekiyor. Bende ayakkabımı almıştım yüksek bir dolgu topuk. Ama nişanlımın boyu çok uzun olduğu için hala 7-8 cm fark var aramızda. Ben çok fark kalmamasını istiyorum. Acaba converse şeklindeki ayakkabıları yükseltmek için alta yapıştırılan lastik tabanlardan ayakkabımın altına yaptırsam nasıl olur. Benim boyum topukla uzadıkça ellerim onun ellerinden yukarıda kalacak bu konu hakkında düşünceleriniz nedir :) ve straplez bir gelinlik giyeceğim belden aşağısı kabarık. Topukla boyumu bu kadar uzatınca üst ve altım arasında çok fazla orantısız görünüm olur mu sizce

7-8 cm gayet güzel bir fark bence, azıcık fark olmalı zaten, çok yakın aynı boyda gibi hoş durmaz bence

Ayakkabıyı iğrenç buldum. Ayrıca da 7-8 cm fark bence aynı boyda olmaktan daha estetik.

Dikkat edin tüm sanat amaçlı fotolarda o civarda boy farkı olur.

Sanat amaçlı foto:KK53:

Mutluluklar:KK200:

Ayakkabıyı iğrenç buldum. Ayrıca da 7-8 cm fark bence aynı boyda olmaktan daha estetik.

Dikkat edin tüm sanat amaçlı fotolarda o civarda boy farkı olur.

Sanat amaçlı foto:KK53:

Mutluluklar:KK200:
ayakkabı benim ayakkabım değil diye her yorumda tek tek cevapladım. benimkisi platform diye konudada yazdım. sadece bu ayakkabıların tabanına eklenen lastiğin ne olduğunu görmeniz amaçlı bu resmi buldum koydum. teşekkürler

ayakkabı benim ayakkabım değil diye her yorumda tek tek cevapladım. benimkisi platform diye konudada yazdım. sadece bu ayakkabıların tabanına eklenen lastiğin ne olduğunu görmeniz amaçlı bu resmi buldum koydum. teşekkürler
Ben ayakkabınız iğrenç demedim yalnız. Ayakkabı iğrenç dedim. Hani genel olarak bu tarz ayakkabılara dedim. Anlatabilmişimdir umarım bu sefer.
Ayrıca her yorumunuzu okumalı mıydım? Pardon öyleyse af buyrun bi daha olmaz..

Rica ederim gayet içten yaptığım yoruma sahur vakti sağlam bi cila çektiğiniz için ben teşekkür ederim..

Ben ayakkabınız iğrenç demedim yalnız. Ayakkabı iğrenç dedim. Hani genel olarak bu tarz ayakkabılara dedim. Anlatabilmişimdir umarım bu sefer.
Ayrıca her yorumunuzu okumalı mıydım? Pardon öyleyse af buyrun bi daha olmaz..

Rica ederim gayet içten yaptığım yoruma sahur vakti sağlam bi cila çektiğiniz için ben teşekkür ederim..
kusura bakmayın biraz sinirliydim. şimdi sakin kafayla okudugumda gercektende yanlıs yöne çekmişim yorumunuzu. daha farklı yorumlarda biraz sinirlenmiştim ister istemez nazik olayım derken birikenlerle size patlamıs oldum üzgünüm

kusura bakmayın biraz sinirliydim. şimdi sakin kafayla okudugumda gercektende yanlıs yöne çekmişim yorumunuzu. daha farklı yorumlarda biraz sinirlenmiştim ister istemez nazik olayım derken birikenlerle size patlamıs oldum üzgünüm
:KK16::KK60: Önemli değil:KK60:

X