Gelin Ayakkabısı Seçimi Konusunda Yardım ve Deneyimleriniz Öğrenebilir miyim ??

BurJuva88

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2012
30
3
Arkadaşlar Merhabaaa !

Fikirlerinize ihtiyacım var :18: Düğünüme Çok az kaldı bu yılın modasına uygun üstü komple incili ve dantelli bir gelinlik beğendim. ancak ayakkabım özel olsun istiyorum o yüzden özel tasarım yapan birkaç yer ile görüştüm. Modeller çok güzel karar veremiyorum.

Fotoğraf çekimine çok önem veriyorum gelinliği parlatan aksesuarların ayakkabı ve gelin buketi olduğunu düşünüyorum. :KK34:

Bir kaç resim ekleyerek fikrinizi almak istiyorum en beğendiğiniz modeli söyler misiniz ?

Bir yazılı karikatürlü modeller var birde Sırf inciden veya taştan oluşan modeller ? Sizce hangisi ??? Birde Converse Modelleri var tabi

KARAR VEREMİYORUMMMMMMMMMMMM :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

BENİM İÇİN AYAKKABININ RENG GELİNLİK İLE UYUMU ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL AYAKKABIYI VE GELİN BUKETİNİ UYUMLU KOMBİNLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM . TABİ ÇOK AYKIRI OLMAYACAK ŞEKİLDE

LÜTFEN YARDIM EDİN !! ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

1 - $Resim (7).jpg 2- $Resim (5).jpg 3- $Resim (3).jpg

4- $incili-ren-cumbusu.jpg 5- $Resim (6).jpg 6- $Resim (4).jpg

7- $Resim (8).jpg 8- $Resim (1).jpg 9- $Resim.jpg

10- BUDA CONVERSE MODELİ $988827_10152315081468418_5089292578479069007_n.jpg

Arkadaşlar Merhabaaa !

Fikirlerinize ihtiyacım var :18: Düğünüme Çok az kaldı bu yılın modasına uygun üstü komple incili ve dantelli bir gelinlik beğendim. ancak ayakkabım özel olsun istiyorum o yüzden özel tasarım yapan birkaç yer ile görüştüm. Modeller çok güzel karar veremiyorum.

Fotoğraf çekimine çok önem veriyorum gelinliği parlatan aksesuarların ayakkabı ve gelin buketi olduğunu düşünüyorum. :KK34:

Bir kaç resim ekleyerek fikrinizi almak istiyorum en beğendiğiniz modeli söyler misiniz ?

Bir yazılı karikatürlü modeller var birde Sırf inciden veya taştan oluşan modeller ? Sizce hangisi ??? Birde Converse Modelleri var tabi

BENİM İÇİN AYAKKABININ RENG GELİNLİK İLE UYUMU ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL AYAKKABIYI VE GELİN BUKETİNİ UYUMLU KOMBİNLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM . TABİ ÇOK AYKIRI OLMAYACAK ŞEKİLDE

LÜTFEN YARDIM EDİN !! ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

hayırlı olsun canım..
kişisel görüşüm ayakkabı çok önemli değil ve çok masraflı oluyor..
düğünden sonra bir daha giyemiyorsun böyle süslü bir ayakkabıyı..
2 kare fotoğraf için ben değmeyeceğini düşünmüştüm yani..
o yüzden sonrasında da giyebileceğim dantelli beyaz bir ayakkabı almıştım uygun fiyata...
senin eklediğin incili olanda güzelmiş eğer gelinliğin inciliyse çok uyumlu olur..benimki dantelliydi...
ama gelin buketi için aynı şeyi söyleyemem o gerçekten çok önemli ve neredeyse her fotoğrafta oluyor.
onu özenerek almıştım...
hem bence artık ayakkabı ve çiçeğin aynı olması çok yaygınlaştığından sıradanlaştı...
benim fikrim böyle canım...
ama illa da içimde kalmasın diyorsan 2 numara güzel..

Son düzenleme:
hayırlı olsun canım..
kişisel görüşüm ayakkabı çok önemli değil ve çok masraflı oluyor..
düğünden sonra bir daha giyemiyorsun böyle süslü bir ayakkabıyı..
2 kare fotoğraf için ben değmeyeceğini düşünmüştüm yani..
o yüzden sonrasında da giyebileceğim dantelli beyaz bir ayakkabı almıştım uygun fiyata...
senin eklediğin incili olanda güzelmiş eğer gelinliğin inciliyse çok uyumlu olur..benimki dantelliydi...
ama gelin buketi için aynı şeyi söyleyemem o gerçekten çok önemli ve neredeyse her fotoğrafta oluyor.
onu özenerek almıştım...
hem bence artık ayakkabı ve çiçeğin aynı olması çok yaygınlaştığından sıradanlaştı...
benim fikrim böyle canım...
ama illa da içimde kalmasın diyorsan 2 numara güzel..

Canımm teşekkür ederim ancak normal gelin ayakkabısı fiyatının yarısı bunlar çoook araştırdım İzmirde oturuyorum bilir misiniz bilmem tarihi Kemeraltı Çarşımız vardır herşey mevcut tüm ayakkabıcıları gezdim sayılır :KK1: Ama fiyatlar uçmuş vaziyette birde düğün sezonu yaklaştı 300 den aşağı ayakkabı yok Bunlar yarı fiyatına diye uygun gördüm birde ama karar veremedim

Canımm teşekkür ederim ancak normal gelin ayakkabısı fiyatının yarısı bunlar çoook araştırdım İzmirde oturuyorum bilir misiniz bilmem tarihi Kemeraltı Çarşımız vardır herşey mevcut tüm ayakkabıcıları gezdim sayılır :KK1: Ama fiyatlar uçmuş vaziyette birde düğün sezonu yaklaştı 300 den aşağı ayakkabı yok Bunlar yarı fiyatına diye uygun gördüm birde ama karar veremedim

anladım gelin ayakkabısı diye bakınca fiyatlar uçuyor zaten ben ddline dan 120 tlye almıştım ayakkabımı ve hayatımda hiçbir topukluyla onunla ettiğim kadar rahat etmedim...
düğün ayakkabısı reyonunda da değildi normal ayakkabılar kısmındaydı o yüzden ucuzdu sanırım...

anladım gelin ayakkabısı diye bakınca fiyatlar uçuyor zaten ben ddline dan 120 tlye almıştım ayakkabımı ve hayatımda hiçbir topukluyla onunla ettiğim kadar rahat etmedim...
düğün ayakkabısı reyonunda da değildi normal ayakkabılar kısmındaydı o yüzden ucuzdu sanırım...

Aynen cnm sen şanslıymışsın aynı ayakkabıyı gelin ayakkabısı reyonuna koysalar fiyatını 3 e katlarlardı :KK52:

Fiyatlarını bilmiyorum ama gelinliğin altında hiç gözükmüyor bence daha sonra giyebileceğin rahat bir model önemli olan ben kırmızı almıştım şimdide işe giderken bile giyebiliyorum.Fotoğrafta en fazla 2 karede gözüküyor düğünde hiç gören olmuyor kimse senin ayakkabına bakmıyor düğünde gelinliğin duvak ve çiçek önemli olan:)

Fiyatlarını bilmiyorum ama gelinliğin altında hiç gözükmüyor bence daha sonra giyebileceğin rahat bir model önemli olan ben kırmızı almıştım şimdide işe giderken bile giyebiliyorum.Fotoğrafta en fazla 2 karede gözüküyor düğünde hiç gören olmuyor kimse senin ayakkabına bakmıyor düğünde gelinliğin duvak ve çiçek önemli olan:)

konuyu ben açmadım canım yanlış alıntıladın sanırım :KK16:

Arkadaşlar Merhabaaa !

1 - Eki Görüntüle 1061782 2- Eki Görüntüle 1061788 3- Eki Görüntüle 1061792

4- Eki Görüntüle 1061793 5- Eki Görüntüle 1061795 6-Eki Görüntüle 1061798

7- Eki Görüntüle 1061799 8- Eki Görüntüle 1061804 9- Eki Görüntüle 1061805

10- BUDA CONVERSE MODELİ Eki Görüntüle 1061815

canm sen rahatlık mı aryrsn ayakkabı mı konussun dıyorsun bn orda bır convers gordumde bu arad bnce okadar topula ayaklarını yoracagına dlgu topuk gıy hem ayakların bıtık dusmez hemde topuklu kullanms olursn onlarad boyama yapılıyor.simdiden mutluluklar dılerım

canm sen rahatlık mı aryrsn ayakkabı mı konussun dıyorsun bn orda bır convers gordumde bu arad bnce okadar topula ayaklarını yoracagına dlgu topuk gıy hem ayakların bıtık dusmez hemde topuklu kullanms olursn onlarad boyama yapılıyor.simdiden mutluluklar dılerım

Cevap için teşekkürler tatlım ben fotoğraf çekimi için ayakkabı arıyorum yoksa düğün sırasında zaten ayakkabım görünmüyo ve rahat bi model alıcam converse olabilir.

Canım bu ayakkabıların yanında takım aynı renklerden buketlerde oluyor zaten takım olunca hem daha uyumlu gibi geldi bana

ya ben bu tip ayakkabıları hiç sevmiyorum
yazısız daha sade daha romantik modeller daha şık duruyor kanımca
illa bunlardan biri olsun diyorsan incili olanlar daha güzel
aslında ben hep çevremdeki gelinlere beyaz dolgu topuk ayakkabı öneriyorum hatta yazlık sandalet türlerinden ama topuklu
kime önerdiysem bana teşekkür ettiler sonuçta görünmeyecek bişey
ve gün boyu yüksek topukluyla gezmek işkence resmen

valla canım ben net birşey söyleyemiycem malesef.
ayakkabı seçimi kolay gibi gözüksede aslında zor bir iş.
eklediğiin resimdeki ayakkabıların hepsi güzel ama gelinliğin nasıl,gelin gül buketi nasıl olacak bilemediğim için birşey söyleyemem.çünkü gelinlikle ve gül"le uyumlu olmalı ayakkabılar.:KK34::44:

Son düzenleme:
Arkadaşlar Merhabaaa !

1 - Eki Görüntüle 1061782 2- Eki Görüntüle 1061788 3- Eki Görüntüle 1061792

4- Eki Görüntüle 1061793 5- Eki Görüntüle 1061795 6-Eki Görüntüle 1061798

7- Eki Görüntüle 1061799 8- Eki Görüntüle 1061804 9- Eki Görüntüle 1061805

10- BUDA CONVERSE MODELİ Eki Görüntüle 1061815

Ben olsam hiç düşünmeden 9 u seçerdim :) iddiayı çok severim de:KK3:

X