Gelin ayakkabısı

Bence önü kapalı ayakkabı tercih etmelisin. Belki bende yaşanan bir sorundur ama önü açık ayakkabılarda uzun süre giyildiğinde ve terleme de olunca özellikle yaz aylarında parmaklar öne doğru daha da çıkıyor gibi oluyor ve beni rahatsız ediyor. Bu yüzden kapalı tercih ederdim

Ben kapalı tercih ettim ama onu bile aldığıma pişmanım ilk 1 saatten sonra spor ayakkabiya geçmiştim 😂

Bence önü kapalı ayakkabı tercih etmelisin. Belki bende yaşanan bir sorundur ama önü açık ayakkabılarda uzun süre giyildiğinde ve terleme de olunca özellikle yaz aylarında parmaklar öne doğru daha da çıkıyor gibi oluyor ve beni rahatsız ediyor. Bu yüzden kapalı tercih ederdim
Ben de öyle düşünmüştüm ama düğünüm doğuda bir şehirde olacak ve sabahtan geceye kadar devam ediyor maalesef o yüzden ayakkabı benim için büyük sorun 🥹

Kızlar merhaba🙋🏼‍♀️ gelin ayakkabısı alacağım ancak karar veremiyorum. Sizce ucu açık ayakkabı mı daha rahat olur kapalı mı?
Ben bu ayakkabıyı almıştım, inanılmaz rahat ettim. Saatlerce oynadım, ayakta durdum. Kesinlikle vurmadı, terletmedi. Dış çekimde yormadı 🌸
Hemen hemen pek çok markada var rahat ettiğini alabilirsin.

IMG-20220616-WA0065.jpg

X