Kına Gecesi Gelin Hamami

Dicle_1988

Guru
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
162
60
arkadaslar bu pazar arkadasima gelin hamami yapmaya karar verdik. aranizda gelin hamami yapmis olanlar var mi? bana biraz bilgi verebilir misiniz?
gelin hamaminin güzel ve eglenceli gecmesi icin ne yapabiliriz??

merhaba tatlım öncelikle hamamlarda kısır fln götürülemiyor onu söyleyeyim çünkü bizde ocakta arkadaşıma yaptık daha önceden arayıp sorduk negatif yanıt verdiler..onun yerine çubuk kraker,gazlı içecekler ve tatlı olarakta kurabiye götürebilirsiniz..biz toplam 25 kişiydik..darbuka götürdük bir güzel eğlendik:KK64: arkadaşımızın başına teker teker arkadaşları olanlar su döktük öyle geçti..

bende bu yaz evlenecem inşallah yapmak istiyorum ama çok kalabalık yapmayacam çok eğlenceli olduğunu söylüyolar bizim kayseride sabun ve lifler dağıtılır ...

bir kayserili olarak bizim hamam eğlencemiz çok güzeldir ama arkadşın dediği gibi yiyecek götürmek yerine hazır ve srt şeyler alınnn iyi eğlenceler

Merhaba,

Temmuz ayinda ben de gelin hamami yapmak istiyorum, gerci o sicaklar da nasil olucak diye de dusunmuyor degilim ama cok hevesliyim bu konuda.. Gelin hamami yapanlar nerede yaptigini yazarlarsa cok sevinirim, temiz hamam ariyorum ben de. Istanbul'da tavsiye edebileceginiz nereler var?

bursada akşam belli saatlerde kapatabileceğimiz hamam biliyor musunuz kızlar??

Son düzenleme:
bursada akşam belli saatlerde kapatabileceğimiz hamam biliyor musunuz kızlar??

karamustafa yenilendi çok çok güzel oldu..orayı tavsiye edebilirim tatlım..benimde haziranda düğünüm var ve gelin hamamımı karamustafa da yapmayı düşünüyorum..

arkadaşlar bende mayıs ayında yapmayı planlıyorum. bağcılar belediyesinin çok güzel tesisi var. bende orda yapmayı hiç planlamazdım ama düşünün b.çekmeceden oraya gidicem. yaklaşık 10-15 kişi olcez.
hadi bakalıl aslında daha tam karara veremedim ama yapamayınca sonra pişman olurmuyum diyorum
ne dersiniz.
bu arada gelenlere eminönünden hamam tası içine kese organik sabun küçük havlu koymayı planlıyorum

cok güzel fikirleriniz varmis... simdiden hepinize iyi eglenceler dilerim.
:KK64:

keske bizde türkiye'de olsaydik.. uygun bir türk hamami bulamiyoruz. gitmek isteyen 20€ ödemek zorundaymis, hamami kapatiramiyoruz :S kesin kavga cikar bizde, TOSUN PASA filmindeki hamam kavgasina hazirlaniyorum ben :)

http://www.youtube.com/watch?v=gByui4rYHLE&playnext=1&list=PLE7DF97D111679A3E

Son düzenleme:
ben de İstanbul Anadolu yakasında bir yer düşünüyorum ama Mayıs ayının son haftası çok sıcak olur mu ? yani o sıcakta hamama gidilir mi bilmiyorum ömrümde hiç gitmedim :) anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer varsa sevinirim.

karamustafa yenilendi çok çok güzel oldu..orayı tavsiye edebilirim tatlım..benimde haziranda düğünüm var ve gelin hamamımı karamustafa da yapmayı düşünüyorum..

cnm karamustafayı kapatabiliyor musun ki??? birde ne kadar cnm kapatmak bi bilgin var mı fiyat konusunda?

Arkadaslar anadolu yaksainda gelin hamami bilen var mi? bi yer buldum Bostanci da ama cok yuksek fiyat verdi :KK43: tavsiye edebileceginiz yer varsa cok sevinirim.

Tesekkurler,

kızlar selam bende arıyorum Anadolu yakasında güzel bir hamam :)) Malum Eylül ayıda geldiğine göre Gelin olmadan önce gelin hamamı yapmak istiyorum bildiğiniz yerler var mıdır?:KK23:

bizde gelin hamamı kültürü vardır kayseriliyim ve çok eglenceli olur bir hamamı günlüük tamamen kapattık 200 300 kişi vardı sanırım gün boyu bı yandan müzik bı yandan eglence süperdi
annemler orada yemek ıcın 1 posete sımıt ve meyvesuyu yada puaca koydular posetledıler 250 tane dagıttılar bı ucu girdi yıkandı bı ucu oynadı beni yıkıyacakları zamanda göbek taşına sandalye konuldu gül yaprakları dolu bı kova ile su doküldü başımdan meyveler dağıtıldı serınletıcı erik salatalık gibi çok güzel ve eğleceliydi:21:

bende bu yaz evlenecem inşallah yapmak istiyorum ama çok kalabalık yapmayacam çok eğlenceli olduğunu söylüyolar bizim kayseride sabun ve lifler dağıtılır ...

bir kayserili olarak bizim hamam eğlencemiz çok güzeldir ama arkadşın dediği gibi yiyecek götürmek yerine hazır ve srt şeyler alınnn iyi eğlenceler

Kayseride iyi bir hamam ariyorum. Siz yaptiniz mi kizlar? Tavsiye edebileceginiz bi yer var mi?

bizde gelin hamamı kültürü vardır kayseriliyim ve çok eglenceli olur bir hamamı günlüük tamamen kapattık 200 300 kişi vardı sanırım gün boyu bı yandan müzik bı yandan eglence süperdi
annemler orada yemek ıcın 1 posete sımıt ve meyvesuyu yada puaca koydular posetledıler 250 tane dagıttılar bı ucu girdi yıkandı bı ucu oynadı beni yıkıyacakları zamanda göbek taşına sandalye konuldu gül yaprakları dolu bı kova ile su doküldü başımdan meyveler dağıtıldı serınletıcı erik salatalık gibi çok güzel ve eğleceliydi:21:

Nerde yaptiniz acaba?

X