Gelin hep birlikte kilo alalımmm :)

ben de alacaktım bugün ama evimizin yakınındaki markette yoktu başka yerlere bakacağım yarın. Pazartesi tartı günümüz okudun dimi unutma bak :KK66: Bide diyet listemi paylaştım bi gözat istersen
Evet canım baktım bende buna benzer öğünlere instagram begendiğim bir sayfa var ordanda bakıyorum

Beni de alirmisin iz aranıza:-) 1.61 boyum 44 kiloyum ne yaptıysam kilo alamadm

Tabiii hoşgeldin aramıza. Hemen listeye ekliyorum. Pazartesi günleri tartı günümüz, listeleri güncelleyeceğim her pazartesi. En çok kilo alan en az alana ceza verecek :KK45: Eski yazdıklarımızı bi oku istersen hem tavsiyeler var hem izleyeceğimiz yol :KK76:

Tabiii hoşgeldin aramıza. Hemen listeye ekliyorum. Pazartesi günleri tartı günümüz, listeleri güncelleyeceğim her pazartesi. En çok kilo alan en az alana ceza verecek :KK45: Eski yazdıklarımızı bi oku istersen hem tavsiyeler var hem izleyeceğimiz yol :KK76:
Hoşbulduk cnm :) benim sorunum evliyim ve iki senedir çocuğum olmadığı için biraz kafama takıyorum streste kilo almamı engelliyor sanırım diger sorunumda evde yalnız oldugm için erken kalkıp kahvaltı yapamıyorum öğlen yiyorum bide akşam bazn ara öğün yiyorum okadr ama size uyucam artk erken kalkicam:-)

Hoşbulduk cnm :) benim sorunum evliyim ve iki senedir çocuğum olmadığı için biraz kafama takıyorum streste kilo almamı engelliyor sanırım diger sorunumda evde yalnız oldugm için erken kalkıp kahvaltı yapamıyorum öğlen yiyorum bide akşam bazn ara öğün yiyorum okadr ama size uyucam artk erken kalkicam:-)

İnşallah hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğin olur... Herhangi bir sağlık sorunun var mı bebek olmaması konusunda bilmiyorum ama stresin hamile kalmayı da kilo almayı da etkilediği bir gerçek. En azından erken kalkmayı dene, eğer çalışmıyorsan güzel bir sabah yürüyüşü yapmayı kendine alışkanlık edin bence. Hem iştahın açılır hem de ruhen daha iyi hissedersin. Bi dene göreceksin :KK66:

İnşallah hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğin olur... Herhangi bir sağlık sorunun var mı bebek olmaması konusunda bilmiyorum ama stresin hamile kalmayı da kilo almayı da etkilediği bir gerçek. En azından erken kalkmayı dene, eğer çalışmıyorsan güzel bir sabah yürüyüşü yapmayı kendine alışkanlık edin bence. Hem iştahın açılır hem de ruhen daha iyi hissedersin. Bi dene göreceksin :KK66:
Cikolata kistleri vardı yumurtaliklarimda haziran ayında amelyt oldum çok şükür şuan iyiym hiç bi sorun yok dedi doktr hamile kalmama engel bi durum yok ama hala olmadı zamanı gelmemiş demekki diyorum inş en yakın zamanda olur dualrn için sağol cnm.evet çalışmıyorum şuan sabahları yürüyüşle başlayım ozmn :)

Cikolata kistleri vardı yumurtaliklarimda haziran ayında amelyt oldum çok şükür şuan iyiym hiç bi sorun yok dedi doktr hamile kalmama engel bi durum yok ama hala olmadı zamanı gelmemiş demekki diyorum inş en yakın zamanda olur dualrn için sağol cnm.evet çalışmıyorum şuan sabahları yürüyüşle başlayım ozmn :)

Canım bu herşey için geçerli, biz birşeyler istiyoruz hep dua ediyoruz ama hayırlı olan zamanı bilemiyoruz ki.. Rabbim hayırlı zamanda hayırlı olanı nasip etsin biz elimizden geleni yapıp Allah a bırakacağız. Çok geçmiş olsun tekrar. Madem sağlık sorunun da kalmamış sağlıklı beslenip spor yapmak sana her konuda iyi gelecek. Ben pilates yaparken kendimi çok iyi hissediyordum, bunalımlı bir dönemimde başlamıştım ruhen çok iyi gelmişti ama yazın yoğunluktan bırakmak zorunda kaldım..Spor yaparken herşeyi bir kenara bırakıp sadece o hareketleri doğru yapmaya odaklandığın için bana bi nevi terapi etkisi yapıyor desem yeridir :-) Şimdi uygun bi spor salonu arıyorum. Bulur bulmaz yeniden başlayacağım

Canım bu herşey için geçerli, biz birşeyler istiyoruz hep dua ediyoruz ama hayırlı olan zamanı bilemiyoruz ki.. Rabbim hayırlı zamanda hayırlı olanı nasip etsin biz elimizden geleni yapıp Allah a bırakacağız. Çok geçmiş olsun tekrar. Madem sağlık sorunun da kalmamış sağlıklı beslenip spor yapmak sana her konuda iyi gelecek. Ben pilates yaparken kendimi çok iyi hissediyordum, bunalımlı bir dönemimde başlamıştım ruhen çok iyi gelmişti ama yazın yoğunluktan bırakmak zorunda kaldım..Spor yaparken herşeyi bir kenara bırakıp sadece o hareketleri doğru yapmaya odaklandığın için bana bi nevi terapi etkisi yapıyor desem yeridir :-) Şimdi uygun bi spor salonu arıyorum. Bulur bulmaz yeniden başlayacağım
Çok sağol cnm haklısn herşeyin bi zamanı var elbet Rabbim büyüktür benim içinde en hayrlsini bilir dua edip bekliyorum. Çok haklısın ya hem kafan dağılır ben de mi arastr sam ya bi düşüncem bunu da :-)

Gittim kardeşimle makarna yedim, yanında tulum peyniriyle.
Yatmadan önce yine vitasure içicem, sütle yapılmış.
Hesaplarıma göre bu gün yediklerim yaklaşık 1150 kcal yapıyor. Geçen yıl günde ortalama 2400 kcal alıp haftada 1 kiloya yakın almıştım. Bir ay dolmadan 3 kilodan fazla aldım. Yine o sisteme geçmeyi planlıyorum. Bir de bıldırcın yumurtasının protein ve mineral oranı tavuk yumurtasından çok daha fazla, omletlere 1 tavuk 1 bıldırcın yumurtası koysam nasıl olur acaba

Telefonuma kalori uygulamasını da tekrar indirdim şimdi:))

Son düzenleme:
Şuan bende tahın pekmez zeytin yiyorum ekmekle yatacamda kakalu süt içecem.buarada tahın pekmez zeytin el yapımı organik

Ben de kendimi bildim bileli hep kilo almaya çalışıyorum ama birtürlü alamıyorum :cry:

Arkadaşlar kilo almaya çalışırken insülin direncine yakalanmamak için şekerden, baldan uzak duralım diyorum. Daha çok sağlıklı karbonhidratlardan tüketmek daha iyi ve proteinli yiyecekler.

Kızlar Allah yardımcınız olsun. Ben 1.66 boy ve 48-49 kiloya sahibim bi düşüp bi çıkmak gibi bi durumum var bu sıksık olduğu için çatlaklarım oluştu kalça bölgemde. Bi ara sadece simit ve karper yiyerek (günde 4-5adet akşamları) 54 kiloya kadar çıkmıştım. Fiziğim düzgün o kiloya gelince insanlar sürekli nekadar güzel bir fiziğim olduğunu söyleyip duruyorlardı bakan birdah bakıyordu şimdi yine 48im. Yine çirkin hissediyorum.
Göğüs durumunuz ne bilmiyorum ama göğüs estetiği yaptırıcam dikkat ettim zayıf ve büyük göğüslü kadınlar çok güzel duruyor. Ve tarihimi aldıö yaptırıyorum. Ozaman bu kadar zayıf durmayacağıma kanaat getirdim.

Dün yeme düzenim biraz yoluna girdi iki gündür yemekleri ben yapıyorum, bu yüzden daha iyiyim. Ama bu gün misafir ağırladım, yemeği yaparken yoruldum yiyemedim fazla.
20 Ekim.....1401 kcal
21 Ekim......1500 kcal civarı şimdilik

Sizler ne durumdasınız?
P papatyamm13
M Mugeeren
B bebegim-gel

Gittim kardeşimle makarna yedim, yanında tulum peyniriyle.
Yatmadan önce yine vitasure içicem, sütle yapılmış.
Hesaplarıma göre bu gün yediklerim yaklaşık 1150 kcal yapıyor. Geçen yıl günde ortalama 2400 kcal alıp haftada 1 kiloya yakın almıştım. Bir ay dolmadan 3 kilodan fazla aldım. Yine o sisteme geçmeyi planlıyorum. Bir de bıldırcın yumurtasının protein ve mineral oranı tavuk yumurtasından çok daha fazla, omletlere 1 tavuk 1 bıldırcın yumurtası koysam nasıl olur acaba

Telefonuma kalori uygulamasını da tekrar indirdim şimdi:))

Şuan bende tahın pekmez zeytin yiyorum ekmekle yatacamda kakalu süt içecem.buarada tahın pekmez zeytin el yapımı organik

Tatlıyla tuzluğu aynanda yiyebilyosn helal olsun sana:-) bende smdi nesguiklı süt icicem

Kızlar maşallah size herkes akşam sütüne başlamış çok sevindim :KK73::KK73::KK73: Ben de her akşam uyumadan mutlaka ballı sütümü içiyorum:KK36:

X