Gelin kızlar popo estetigini etraflıca konusalım .

selinyildirim

Guru
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
38
3
47
Sevgili arkadaslar
Popo estetigini kafaya taktım .
Benim burun ameliyati yapan doktoruma sordum .Protez popoya onermedi ki kendisi meme protezimi yapti .
Neden hocam dedim ? Ustune oturulan bolge dedi riskleri var etraflıca bilinmiyor dedi .Kendisi risk alan bir dr degil .
Yagı sordum onunda sureklılıgı olmaz dedi .
Cok mutlu ayrılmadım , istersem yagı yapar .

Simdi sorularima gelelim .
Protez popoya taktiranlar var arzumm mesela sordum sorunu olmamıs ? Kas alti oldugu icin kaymaz ancak ustune oturulması ne sorunlara yol acabilir ki ?
Yag desek ? Olabilir ancak vucutda 3 kilo fazlamız olması gerek degil mi .Ek olarak %50 deniyor kalıcılıgı demekki tekrarlanması gerek .
Riski yok ancak kalıcılıgıda yok

DR lara gelirsek yag yapılıcaksa kok hucre uzerine arastirmis dr olmalı Ahmet Karaca var ,Hasan Fındık var ,Bugra diye bir dr vardi

Ucretler bir kac dr sordum 20000 tl dedi Bu kadar pahalı mı ? Sonuc olarak kendi yagım .

Yapan arkadaslar hem surec hemde dr konusunda son deneyimleri paylasirsa memnun olurum

hepimize estetik yolunda basarılar :)

Sevgili arkadaslar
Popo estetigini kafaya taktım .
Benim burun ameliyati yapan doktoruma sordum .Protez popoya onermedi ki kendisi meme protezimi yapti .
Neden hocam dedim ? Ustune oturulan bolge dedi riskleri var etraflıca bilinmiyor dedi .Kendisi risk alan bir dr degil .
Yagı sordum onunda sureklılıgı olmaz dedi .
Cok mutlu ayrılmadım , istersem yagı yapar .

Simdi sorularima gelelim .
Protez popoya taktiranlar var arzumm mesela sordum sorunu olmamıs ? Kas alti oldugu icin kaymaz ancak ustune oturulması ne sorunlara yol acabilir ki ?
Yag desek ? Olabilir ancak vucutda 3 kilo fazlamız olması gerek degil mi .Ek olarak %50 deniyor kalıcılıgı demekki tekrarlanması gerek .
Riski yok ancak kalıcılıgıda yok

DR lara gelirsek yag yapılıcaksa kok hucre uzerine arastirmis dr olmalı Ahmet Karaca var ,Hasan Fındık var ,Bugra diye bir dr vardi

Ucretler bir kac dr sordum 20000 tl dedi Bu kadar pahalı mı ? Sonuc olarak kendi yagım .

Yapan arkadaslar hem surec hemde dr konusunda son deneyimleri paylasirsa memnun olurum

hepimize estetik yolunda basarılar :)
Canım ben de Ankara da olmak istiyorum silikonun ne zararı olabilir ki acaba doktor kendine mi guvenemedi.

Merhhaba canim,

carsamba günü bu ameliyattan oldum. karin bölgemden 4 litre yag aldi. Her yerim zayif bir karin kismi gitmiyordu. ve birer litre her popoya ekledi. Ancak ben Türkiyede olmadim, Almanyada oldum. Eklenen yagin yuzde 40 ine kadar gidiyor fakat ameliyattan sonra dikkat etmek lazim üstüne oturmayacaksin belirli bir süreligine o zaman yag kaybi fazla olmaz

X