Gelin makyajı?

MATMAZEL87

Kün fe yeküni
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
2.892
100
slm kızlar benim bir sorum olucak sizelere,gelin makyajı arıyorum kendime ama bulamıyorum...porselen makyaj yaptırmak istiyorum ama gelin makyajı için porselen makyaj nasıl olur???abartılı olmayan koyu makyaj sevmiyorum gelinlikte ama yorumlarınızı bekliyorum...

bana örnek gelin ve porselen makyajı paylaşabilirseniz sevinirim:KK68:

canım bence porselen yaptır akşama kdr dayanması lazım terlemeye karşı falan yanılmıyorsam porselen koyu olmak zorunda değil sadece cildine farklı şeyler sürüyorlar fondoten ve pudra olarak astar falan geçiyolar yani gözlerini dudaklarını istediğin renk yaptırabilirsin

Ben gelin makyajımda Maybelline ve Loreal ürünleri kullandım 9 saat boyunca hiç akma, toplanma olmadı. Önemli olan kullanılan ürün diye düşünüyorum. Porselen makyaj hiç görmedim şimdiye kadar fikrim yok o yüzden. Ama ben gerek duymadım.

gelin makyajı bence abartıdan ve mor yeşil mavi pembe gibi renklerden uzak gelinin saflığını ve güzeliğini ortaya çıkaran bir makyaj olmalı
benim tercihim smokey eyestan yana olurdu sanırım
en beğendiğim smokey örneklerinden birini ekliyeyim:KK49:
tutorial-smokey-step017.jpg

tutorial-smokey-step018.jpg

evet benim makyaj tarzım smoke eyes ama simli abartılı düşünmüştüm ilk etapta günlük hayattada makyaj yapıyorum çünkü..ama dediğin gibi doğallaık her zaman daha zarif oluyor.hele alttan dağınık topuz türünde saclarla gelinlik daha hoş...

Dün bende Kryolan ürünleri ile makyaj yapan 2 yeri aradım. Fiyatlar gelinbaşı ve makyaj ile birlikte 250-300 TL civarı. :KK61:

canım bence porselen yaptır akşama kdr dayanması lazım terlemeye karşı falan yanılmıyorsam porselen koyu olmak zorunda değil sadece cildine farklı şeyler sürüyorlar fondoten ve pudra olarak astar falan geçiyolar yani gözlerini dudaklarını istediğin renk yaptırabilirsin
hım anladım canım bende görmedim porselen makyajı yakından kararsızlık var ama prova ile düğün öncesi bakıcam artık:KK12:

Ben gelin makyajımda Maybelline ve Loreal ürünleri kullandım 9 saat boyunca hiç akma, toplanma olmadı. Önemli olan kullanılan ürün diye düşünüyorum. Porselen makyaj hiç görmedim şimdiye kadar fikrim yok o yüzden. Ama ben gerek duymadım.

loreal biliyorum kullanıyorum cünkü hakkatende akmıyo ama nişanlımın akrabaları nişanımda beni öpmekten ne makyaj bırakmışlardı ne de sac o yüzden tereddüt ediyorum:18:

loreal biliyorum kullanıyorum cünkü hakkatende akmıyo ama nişanlımın akrabaları nişanımda beni öpmekten ne makyaj bırakmışlardı ne de sac o yüzden tereddüt ediyorum:18:

Nişanımda 50 kişi idik. Makyajımı maybelline yapmıştım. Herkesi 3 er defa öptüm :KK37: hiç birşey olmadı:KK76: ama hafif makyaj yapmıştım aksa da belli olmazdı herhalde :KK9:

selam kızlar..

ben gecen sene evlendim ve makyajımı melis ilkkılıç'a yaptırdım. çok güzel yaıyor. çok doğal ve kalıcı. dileyenler telefonu için bana mesaj atabilir. web sitesi de var işlerini ordan görebilirsiniz.. :)

iremsu melis hanımın telefonunu ve web sitesini yazabilir misin teşekkürler. sana mesaj gönderemedim.

X