GELİN MAKYAJI

-banu-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2014
80
36
36
anadolu yakasında güzel gelin makyajı yapan yerleri bilen varmı ? şöyle kontur olayını iyi yapan biyer özellikle.:KK64::KK64::KK64:

anadolu yakasında güzel gelin makyajı yapan yerleri bilen varmı ? şöyle kontur olayını iyi yapan biyer özellikle.:KK64::KK64::KK64:

2 hafta önce nişan makyajımı Koşuyolu güzellik salonunda bir makyöze yaptırdım adı hacer göktaş yurt dışında dereceli bir makyöz hatta geçen bir dergide röportajını gördüm gerçekten cok başarılı...şiddetle tavsiye ederım.
ınstagram :kosuyolubeautyhouse ..fiyatlarda uygun dilersen nişan düğün mekanına çağırıpta makyajını yaptırabiliyorsun...

süperrr banada çok yakın :) peki fiyatları hangi aralıkta?

Merhabalar,
Professional make up eğitimi aldım. Orjinal Kyrolan ve mac ürünleri kullanıyorum.
Piyasada cok fazla sahte ürün kullanan kendini makyöz diye tanıtan insan var
.Bu konuda dikkatli olmanızı öneririm.İstenilen yere gelebilirim

Merhabalar,
Professional make up eğitimi aldım. Orjinal Kyrolan ve mac ürünleri kullanıyorum.
Piyasada cok fazla sahte ürün kullanan kendini makyöz diye tanıtan insan var
.Bu konuda dikkatli olmanızı öneririm.İstenilen yere gelebilirim
hangi ildesiniz ?

bi de nolur fazla abartmayın arkadaşlar şu makyaj işini. gerçekten çok güzel kızlar bile o gelin makyajından sonra godzilla'ya dönüşebiliyor. hafif tutmanız yeterli.

Mac'te yaptırabilirsiniz. Gelin makyajı derseniz sağlam bir fiyat çekerler ama sadece özel gün makyajı yaptırmak istiyırum deyip randevu alın. 180TL ye yapıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam. Makyajı yaptırdıktan sonra 180 Tllik ürün alabiliyorsunuz. Makyaj bedavaya geliyor bu durumda :)

X