Gelinbaşı ve Gelin Tacı Gelin saçı ve makyajı hakkında ACİL Yardım! :(

Merhaba kızlar!
temmuz ayında nikahım var, yurtdışında yaşıyorum. burda kuaförler zaten pahalı bir de gelin benim desem sanırım türkiyedeki gelin başlarının bile 2 3 katı fiyat söylerler diye korkuyorum. başka bir sebep de abartılı saç ve makyaj asla sevmemem. hoş, burada abartılı makyaj yapmıyorlar fakat yine de kendim yapmak istiyorum. nikahım için inanır mısınız elbise dahi almadım henüz belki kilo veririm bir ay içinde diye :) saçlarımı doğal görünüm elde edecek kadar masa yapıp, kafama da beyaz güllerden yapılmış bir taç takmak istiyorum. makyaj olarak da hafif, kontorlu gözlerimde light toprak tonları düşünüyorum ve tabiki kırmızı ruj. burada nikahında kendi saç ve makyajını kendisi yapmış veya önerileri olanlar lütfen bu konu başlığı altına yazıp bana yardımcı olun kızlar, çok minnettar olurum :) ayrıca çiçekli tacımı da kendim yapmayı planlıyorum, seviyorum böyle şeyleri. siz ne düşünüyorsunuz, nikah elbisesi için önerileriniz neler?
çiçekli gelin başı modellerinde böyle doğal dalgalı çok hoş saçlar var onlara bakıp kendi saçını o şekilde gelin saçı demeden yaptırabilirsin çok tatlı da çiçekli bir toka takarsın. şimdiden mutluuklar:)

Eger saclarin dalgaliysa sanslisin yapmak istedigin modeli daha kolay tutturursun ama saclarin düzse sönme ihtimalide var resimlerde sönük saclarla cikarsan sonra cok pisman olursun :/

X