Gelin ve kına makyajı için iyi bir kuaför nasıl anlaşılır.

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Merhaba , ben gelin ve kına makyajı için randevu oluşturmuştum , ancak biraz baktığım da anladım ki çok sade makyajlar var , diğer iki yere baktığım da oldukça koyu güzel bir makyaj görüyorum . Güzel bir makyaj yeri olduğu nasıl anlaşılır acaba

Zorunlu’dan bahsediyoruz yavrum. 😐
Z zorunlualann bu masraflari nisanlin karsilayacak degil mi? Bak daha yeni konu actin, borc batagindayim diye. Lutfen ekstra masraf yapma artik. Ya nisanlinin ailesi ustlensin butun masraflari ya da birak hic yapma. Ne gerek var hala kinaydi dugundu hic anlamiyorum zaten

Merhaba , ben gelin ve kına makyajı için randevu oluşturmuştum , ancak biraz baktığım da anladım ki çok sade makyajlar var , diğer iki yere baktığım da oldukça koyu güzel bir makyaj görüyorum . Güzel bir makyaj yeri olduğu nasıl anlaşılır acaba
Canım sana tavsiyem iyi bir kuaför seçmen . Öyle çirkef kurnaz kuaförler var ki aile içi çatışmalara sebebiyet veriyor . Ben düğünümde makyaj yaptırcaktım kuaför çalışanı eşime nişanlın en pahalı makyajı istiyor demiş , banada nişanlın sana en pahalı makyajı yaptırmak istiyor diye yalan söylemişti ama yalanı ortaya çabuk çıktı . İyi kuaför araştırırken mutlaka netten yapılan yorumlarada bakın

bulundgunuz bolge neresiyse kuaforlere bakin haritadan .daha sonra o kuafirleri instgramdan aratın.belli eder kendinj

Bence kuafmr değil makyöze git istanbul için soruyorsan öneri yapabılırım. İyi kuaförlerde var elbette ama daha cok makyajla ön plana cıkmış bir kuaför olması lazım

O biraz kendinlede alakalı. Tabi senin için demiyorum ama bazıları modelden tamamen alakasız bi yüze sahipken aynı durmasını bekliyor.

Kuaför eğer etiketliyorsa, kişinin profilinden bakabilirsin. Oda eğer düğün videoları felan koyduysa belli olabilir. Yada düğün fotoğrafçılarının instasından.

Durumun varsa prova makyajı yaptırabilirsin.

Valla kınam için bi ton para bayılıp Instagram'da aşııırı iyi fotoğraflar paylaşan ve lüks bir yere gittim. Beni öyle hale soktu ki hiç sormadı nasıl ne istiyorsun diye. Sonra da shop yapıp atmış Instagram'a. Nikahımda mahalle kuaförüne gittim hiç içime sinmeye sinmeye, Instagram fotoğrafları bok gibiydi. Daha geçen gün evlenecek arkadaş sordu bana nereye gitmiştin çok güzeldi makyajın diye, o kadar cici o kadar güzel olmuştu. O yüzden Instagram ya da fiyatla anlaşılmıyor bence. Altından kalkarım dersen birkaç yere önden bi makyaj yaptırabilirsin, en azından tekniklerini görürsün.

bu kız böyle yorumlar yapmayın Allah aşkına
gider prova makyajı da yaptırır. koca derdine 300 bin borca batmış zaten. gider onu da yaptırır bu hesapsızlığıyla
zorunlu hesabı bi şekilde nişanlın ödesin normal bi yere git
gerçi gelinlik parasını bile vermemişlerdi onu verir mi o da maçhul. tek tavsiyem daha fazla borca batmaman

bu kız böyle yorumlar yapmayın Allah aşkına
gider prova makyajı da yaptırır. koca derdine 300 bin borca batmış zaten. gider onu da yaptırır bu hesapsızlığıyla
zorunlu hesabı bi şekilde nişanlın ödesin normal bi yere git
gerçi gelinlik parasını bile vermemişlerdi onu verir mi o da maçhul. tek tavsiyem daha fazla borca batmaman
Tam tersi yorumları dinliyor gibi :KK70: ben saldım artık ne yaparsa yapsın, nişanlı asla bi şey ödemeyecek nasılsa

X