Gelinle ipler koptu...

Gelinimizle anlaşamıyoruz...Aslında sorunumuz yok fakat evlendiğinden beri ona verdiğimiz tencereler tavalar iade edildi.Kimonomlar giyilmedi,Ona ve yeğenlerime verdiğimiz hiçbir şeyi giydirmiyor....Annem onlara yardım eder.Kendisini seferber eder, 11 senedir çok çektik....Görüntülü görüşmelerde genelde kaçar,en son yeğenimin doğum gününde bir mazeretimin olduğunu bile bile doğum gününüyapıp,bizi sosyal medyada kepaze etti...Bakın şimdi diyeceksiniz ki yaptığınız birşey var ki böyle yapıyor....Bunun bizden kaynaklanmadığını 11 sene önce eve yerleştikleri ve evlendikleri zaman iade edilen tencere ve tavalardan pay biçin.....Bu kızın niye öyle yaptığını paralı insanlar olmadığımız için yaptığını anladık....Şu anda ipler koptu.Abimi kendi taraflarına çektiler....Abime beni kötüledikçe abim de bana yükleniyor....İpler koptu ama bilmiyorum sanıyorum artık görüşülmeyecek gibi
bence sizinle gorüşmek istemıyorsa sallayın gitsin. abinizle görüşürsünüz sadece olur biter. yeğenlerinizi de abiniz aracılığı ile görün...

Gelinimizle anlaşamıyoruz...Aslında sorunumuz yok fakat evlendiğinden beri ona verdiğimiz tencereler tavalar iade edildi.Kimonomlar giyilmedi,Ona ve yeğenlerime verdiğimiz hiçbir şeyi giydirmiyor....Annem onlara yardım eder.Kendisini seferber eder, 11 senedir çok çektik....Görüntülü görüşmelerde genelde kaçar,en son yeğenimin doğum gününde bir mazeretimin olduğunu bile bile doğum gününüyapıp,bizi sosyal medyada kepaze etti...Bakın şimdi diyeceksiniz ki yaptığınız birşey var ki böyle yapıyor....Bunun bizden kaynaklanmadığını 11 sene önce eve yerleştikleri ve evlendikleri zaman iade edilen tencere ve tavalardan pay biçin.....Bu kızın niye öyle yaptığını paralı insanlar olmadığımız için yaptığını anladık....Şu anda ipler koptu.Abimi kendi taraflarına çektiler....Abime beni kötüledikçe abim de bana yükleniyor....İpler koptu ama bilmiyorum sanıyorum artık görüşülmeyecek gibi
Hay "gelininiz" kadar kafanıza taş düşsün öööf be kardeşim! 😂
Abinizin karısı sizin GELİNİNİZ DEĞİL, YENGENİZ.

Sizin emriniz altına giren çalışanınız değil.
Sizin köleniz değil.
Çocuğunun doğum gününü isterse sosyal medyasında paylaşır, isterse gazetelere reklam verir KENDİ ÇOCUĞU!
Öfff bi bitmediniz!

Hayatınızın merkezi neden bu kadın? Kendi işinize baksanıza, gezin, görün, kendi hayatınızı yaşayın, kendi arkadaşlarınızla takılın, kendi hobilerinizle uğraşın. Bu kadın da sizin hayatınızda gereksiz insanlardan sadece bir tanesi. Neden bu kadar anlam yüklüyorsunuz?

Hala mı doğum günü. Böyle takıntılı görümcem olsun bende çağırmam.
Siz yoksunuz gidemiyorsunuz diye doğumgününü iptal etmesini bekleyemezsiniz. Dünya sizin etrafınizda dönmüyor. Resim paylaşması da gayet normal.

Gelinimiz nedir ya? Sizin gelininiz yok, abinizin esi var. Sinir oluyorum gorumcelerin boyle konusmasina.

Konu sahibi terk-i diyar eylemiş zaten de😃 Yaa ne tuhaf insanlarmışsınız. Kadın sizi istemiyormuş açıkça neden yapışmaya çalışıyosunuz ki? Abimin eşi bizi çağırmasa çok da tınn der geçerim yani. Bu sizin yaptığınız manyaklık.

E siz asi olduysaniz ve gidemiyorsaniz anneniz neden gitmedi?
Sizde sonradan hediyesini verirdiniz cocugun
Sosyal medyada koyunca noluyor yani unlu kisiler miyiz ki magazinde olay olsun falan 🥴

Yemin ediyorum ayni benim kaynanam ve görümcem.. sizi sevmiyor demek ki. Hayatında istemiyor. Abinizde istemiyor belli ki. Rahat birakin insanlari. Sizi istemeyeni siz de istemeyin.
Kafayi takmissiniz. Neymis daha once ertelenmis bir daha ertelenecekmis. Ya nolcak o cocugun hali. Dogum gunu bekliyor o cocuk heyecanla. Kac defa erteleyecekler. Sizin gidemiyor olmaniz da isine gelmis. Ertelememis. Oh canima degsin.

Sizi istemiyorlarsa rahat birakin insanlari... baska ugraslar bulun kendinize. Kendi ailenizle mutlu olun. Kendi ailenizle etkinlikler yapın. Abiniz evli. Gelin dediginiz kisi onun karisi ve masallah ne guzel bir de cocuklari var. Kendi aileleriyle mutlular demek ki. Siz o ailenin disindansiniz. Icinde gibi davranmayi birakin. Kendi ailenizi kurun. Varsa da ilginizi onlara yönlendirin..

Sacma sapan foto paylasmis da rezil oldum bilmem ne. Hayat sizin etrafınızda dönmüyor. KENDI cocugunun dogum gununu paylasmis. Altina yazsaydiniz. Halacim iyi ki dogdun. Keske orada olabilseydim. Nice senelere diye... hic hoslanmadim sizden ve tavrınızdan..

X