Gelinle ipler koptu...

Herşey bir kenara, görüntülü konuşmada çıkmıyor demek çok ayrı bir mantıksızlık. Ben de çıkmam goruntulu konuşmada, beni çekme sakin derim eşime. Hiç hoşlanmıyorum bu olaydan ama eş ailesini severim. Onlarda siz gibi çıkmamami sorun etseler yüzlerine bakmazdim muhtemelen. Bence bu kadar dert etmeyin. Görüşen görüşür görüşmeyen kendi bilir. Bu tavırla erkek kardesinizi kaybedersiniz.

Eski konunuzda yeterince linç yemistiniz yenisine ne gerek vardı? O sizin gelininiz değil YENGENİZ bu 1.
2. Biz normal insanlar karşımızdakini düşündüğümüzü, değer verdiğimizi gostermek için hediye alırız ve bu yüzden de yanına değişim kartı koyarız ki eğer olur da içine sinmezse değiştirip rahat rahat giysin/ kullansın. Siz de bu seçeneği degerlendirirseniz sorun ortadan kalkacaktır
3. Sizin herhangi bir sebep/bahaneyle katilamadiginiz doğum gününden fotoğraf paylaşması YENGENİZİ asla kötü bir konuma düşürmüyor. Her şey size göre ayarlansin dünya sizin etrafinizda dönsün gibi beklentileriniz sebebiyle siz kötü konuma düşüyorsunuz o yüzden linç yiyen taraf yine siz oluyorsunuz.
Son olarak da sizin YENGENİZE neler yaptığınızdan çok "nasıl" yaptığınız önemlidir. Bu tavır, düşünce ve zihniyetle yaptığınız hiçbir şeyin gram değeri olmayacaktır. YENGENİZE sevgiler..

Bakın gerçekten kimse bana hak vermeyecek mi? Burada gelinlerden çok çekenlere destek verirken beni niye linçliyorsunuz. Beni niye kötü bir insan olarak fişliyorsunuz....İnsaf merhamet ya....biz iyiliğimizin cezasını çektik....Bakın biz gelinimize nadir gidiyorduk.Fakat abim sürekli ısrar edip gelin hadi gelin hadi diye diye bu hale geldi....abim ya onu anlayamadı ya da biliyordu çok üsteledi gelin bize diye..
Kusura bakmayin ama sizin gibi bir gorumce ile kimse anlasamaz dünya sizin etrafınızda dönmüyor

Mazeretimiz vardı....Yeğenimin 1. yaşında da annelerinin işi vardı ertelendi. Tetanos aşısı oldum.Antibiyotiklerden allerjik durumum azdı gelecek durumda değildim...Daha evvel ertelenen şey yine ertelenebilir bizim açımızdan çok kötü oldu...Resim yayınlanması sizce doğru mu?
Yaa boşverin ne yayınlarsa yayınlası.. İlgilenmeyin burnunu kaldırmayın.

Mazeretimiz vardı....Yeğenimin 1. yaşında da annelerinin işi vardı ertelendi. Tetanos aşısı oldum.Antibiyotiklerden allerjik durumum azdı gelecek durumda değildim...Daha evvel ertelenen şey yine ertelenebilir bizim açımızdan çok kötü oldu...Resim yayınlanması sizce doğru mu?
Sanki iki ülkenin devlet sırrını afişe etmiş 🤣🤣🤣🤣 nasıl çalışıyor sizin kafalar yaa 😂😂🤣🤣

Bakın gerçekten kimse bana hak vermeyecek mi? Burada gelinlerden çok çekenlere destek verirken beni niye linçliyorsunuz. Beni niye kötü bir insan olarak fişliyorsunuz....İnsaf merhamet ya....biz iyiliğimizin cezasını çektik....Bakın biz gelinimize nadir gidiyorduk.Fakat abim sürekli ısrar edip gelin hadi gelin hadi diye diye bu hale geldi....abim ya onu anlayamadı ya da biliyordu çok üsteledi gelin bize diye..
İnsanların sizi anlamasını ve hak vermesini istiyorsunuz ama bunun size bir faydasi yok. Bence siz burdaki yorumları okuyup fikir edinin. Belki bu sayede gelininizle ilişkinizi düzeltebilirsiniz.

Gelinimizle anlaşamıyoruz...Aslında sorunumuz yok fakat evlendiğinden beri ona verdiğimiz tencereler tavalar iade edildi.Kimonomlar giyilmedi,Ona ve yeğenlerime verdiğimiz hiçbir şeyi giydirmiyor....Annem onlara yardım eder.Kendisini seferber eder, 11 senedir çok çektik....Görüntülü görüşmelerde genelde kaçar,en son yeğenimin doğum gününde bir mazeretimin olduğunu bile bile doğum gününüyapıp,bizi sosyal medyada kepaze etti...Bakın şimdi diyeceksiniz ki yaptığınız birşey var ki böyle yapıyor....Bunun bizden kaynaklanmadığını 11 sene önce eve yerleştikleri ve evlendikleri zaman iade edilen tencere ve tavalardan pay biçin.....Bu kızın niye öyle yaptığını paralı insanlar olmadığımız için yaptığını anladık....Şu anda ipler koptu.Abimi kendi taraflarına çektiler....Abime beni kötüledikçe abim de bana yükleniyor....İpler koptu ama bilmiyorum sanıyorum artık görüşülmeyecek gibi
Tencere tavaları alırken alışverişte birlikte miydiniz veya diğer şeylerde? Tek başınıza gidip aldıysanız onun zevkine uymuyorsa giymez, çocuğunun doğumgünü hangi günse kendine ne zaman uyuyorsa o zaman yapar? Halası teyzesi olacak kendisine ıymuyorsa annesiz mi yapsınocuk doğumgününü? Eğer bu gibi şeylerden tartıştıysanız abiniz akli selim bir insansa tabi ki kızacak. Evet iade etmek hiç hoş değil ben olsam beğenmiyorsam kullanmazdım. Ama ha birlilte gittiniz kendi beğendi sonra kullanmadı iade ettiyse ona bir şey diyemem. Ayrıca gçrüşülmüyorsa görüşülmesin herkes kendi hayatında mutlu olsun yeter.

Ben de eltimin bana hediye ettiği kro 6lı tabak takımını kv evine götürdüm koydum köy evi kullanılsın diye. Eltim görmüş bozulmuş. Ben de utandım keşke çöpe atsaydim dedim. Bu konuda tek haklısınız

Nasıl iade eder tencereleri aklım almıyor, ihtiyaç sahiplerine vermek dururken. Çok haklısın. :KK43:

Ama sana bi önerim var; Kendini parçalayıp duruyorsun ikidir, abinle karısı kapılarını örtüp geceleri huzur içinde uyuyor, olan sana oluyor. Yani sen dış kapının mandalı konumundasın ve kendini helak etmek yerine faydalı işlerle meşgul olsan, en azından kendine yatırım yapmış olursun.
Bu şekilde kendini yemekten iyidir 😁

X