Gelinlik Modelleri gelinliğim sizce nasıl

mrvgls35

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2017
12
5
31
Merhaba biliyorum aranızda giymişsin etmişsin bize ne soruyorsun diyenler olacktır ama çok merak ediyorum sizce gelinliğim nasıl eleştirilere açığım düğünden beridir kafama çok takılıyor yaka kısmı hakkın da ne yprum yapardınız???

Eklentiler

• 20170506_180255.jpg
    20170506_180255.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 576
  • 20170506_185830.jpg
    20170506_185830.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 553
Beğenmiş almış giymişsiniz hiç kafanıza takmayın artık. Millet neler yakıştırıyor giyiniyor. Resime göre güzel duruyor,çok kötü diyemem. Ama ne gelinlikler gördük kirli,hatalı dikim, hatalı giydirme...

Beğenmiş almış giymişsiniz hiç kafanıza takmayın artık. Millet neler yakıştırıyor giyiniyor. Resime göre güzel duruyor,çok kötü diyemem. Ama ne gelinlikler gördük kirli,hatalı dikim, hatalı giydirme...

Haklısınızz..Bunu kafamdan bir türlü atamıyorum çevremde birileri sürekli eleştiriyor ama ben bunu beğendim ilk deneyişte..

Haklısınızz..Bunu kafamdan bir türlü atamıyorum çevremde birileri sürekli eleştiriyor ama ben bunu beğendim ilk deneyişte..

Beğendiyseniz hiç takmayın kim ne demiş. Beğendim aldım diyin gitsin. Düğün geçti gitti heralde, halaa gelinliğinizi mi konuşuyorlar. Ben boğazlı ya da komple dantelle kapalı gelinlikler de gördüm,sizin ki gayet açık onalrın yanında. Ben evleneli 10 ay oldu,unuttum bile gelinliğimi :KK70:

kendi adıma konuşayım. ben hiç beyaz gelinlik giymek istemedim. hayalim hep simsiyah bir gelinlikti. ama fazla marjinal olduğu için olmayacağını da biliyordum. krem rengi şampanya tarzı bir gelinlik yaptırdım. yine kimse beğenmedi. 2. evlilik mi bu genelde dullar giyer böyle renk gelinlik giyen denyocan bile çıktı. hiç takmadım. paşa paşa giydim gelinliğimi. hayalimdeki gelinlikti. gayette severek giydim. sen beğendiysen gerisini takma.

ps: o denyocanıda düğüne çağırmadım :KK70:

ay inşallah bende unuturum inanırmısın resimlere bakasım gelmiyor.hayır birde eşin mi bu kadar kapalı istedi diyenler oluyor gelde çıldırma

kendi adıma konuşayım. ben hiç beyaz gelinlik giymek istemedim. hayalim hep simsiyah bir gelinlikti. ama fazla marjinal olduğu için olmayacağını da biliyordum. krem rengi şampanya tarzı bir gelinlik yaptırdım. yine kimse beğenmedi. 2. evlilik mi bu genelde dullar giyer böyle renk gelinlik giyen denyocan bile çıktı. hiç takmadım. paşa paşa giydim gelinliğimi. hayalimdeki gelinlikti. gayette severek giydim. sen beğendiysen gerisini takma.

ps: o denyocanıda düğüne çağırmadım :KK70:

ahahahaahahah :KK70: en iyisini yapmışsın :KK70:

ya ben çok beğendim ama dediler yakası çok kapalı niye böyle tercih ettin diye gözümden çıkardılar..Bende soğudum artık buraya yazma gereği duydum :KK43:

Agzi olan konusur bosver gelin sensin karar senin. Acik olsa da ne kadar açık derlerdi.

Bence gayet hoş, boşverin milleti.
Gelinlik dediğin illa açık ya da dekolteli falan mı olmalıymış, hoş bir detay olarak yapılmış bence görsel olarak güzel gelmiş olabilir veya rahat etmek istemiş de olabilirsiniz.
Açıkçası ben de oynadıkça falan göğsün taştığı, göğsü sıkıştıran ya da bol gelen straplez gelinlikleri pek beğenmiyorum mesela, oturması, uyması lazım.
Komple kapalı gelinlikleri çok asil ve hoş bulduğum da oluyor, ortama, kişisine göre.

Son düzenleme:
Milletin ağzını kapatamazsın dost var düşman var .Allah mutlu etsin beğenmiş almışsin.Kendine güvenin olsun. Millete konuşmaya konu lazım.İnan senin mutlu olmanı çekemeyenler bu kişiler. SENİ SEVENLER konusunu bile etmez

ya ben çok beğendim ama dediler yakası çok kapalı niye böyle tercih ettin diye gözümden çıkardılar..Bende soğudum artık buraya yazma gereği duydum :KK43:
Açık olsa lâf etseler tamamda kapalı olması insanları neden rahatsız etmiş ne alaka

Isteyen açık giyer isteyen kapali. Kimsenin kimseye laf etme hakkida haddide olmamali..
Tabikide aynı fikirdeyim ama bazı insanlar çok muhafazakar olur hanı gözlerine batar açıktı diye ama kapalı olmasının nesi yanlış anlamadim

X