Gelinlik Modelleri Gelinligim

byzaahuseyin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
536
209
Hayırlı aksamlar :) hanimlar bizim burda gelinligi erkek tarafi nisanlik ve bindalliyi kiz tarafi alir ben kendime uygun fiyatta bir nisanlik bakarken interenette bi siteden 3 ay once kapatılmış bir gelinlikciye denk geldim ellerindeki sıfır cok guzel olan mallari uygun fiyata satiyolar bende nisanlima danistim bi gelinlk modeli begendim deniycem ve daha sonra ödemesini yapicam yani begenmezsem gonderticem geri ama gelinlik resmen isteklerime gore dikilmis 350 tl ama mis gibi görüntüsü bakalım ustumde durusu ne olacak: ) annemle biraz tartistik sen neden bakiyosun onlar kostursun gidip carsidan bakalm niye aceleye getiriyosun vs die :) ama napiyim cokk begendim ve fiyat cok cazip :)) sizde bakip fikir verirmisnz

Eklentiler

• IMG-20180402-WA0013.jpg
    IMG-20180402-WA0013.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 3.665
  • IMG-20180402-WA0021.jpg
    IMG-20180402-WA0021.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 3.650
Gelinliğinizi çok beğendim..:KK76:
Özellikle su yolu dantellerini daha çok beğendim...
Kendi gelinliğimde de aynı şekilde istemiştim ve yaptırtmıştım ben...:KK49:
Fiyatına hiç takılmayın siz
Anlıyorum tabi ki de hem müstakbel eşinizi maddi manevi de düşünüyor olabilirsiniz fakat inanın bana bunu hayatınızda bir kere giyeceksiniz ve içinizde en ufak bir şüphe dahi varsa herhangi bir konudan başka seçeneklere yönelin derim..:KK51:
Önemli olan siz ve ilk düşünceniz..! :KK68:
Onun dışında ben gerçekten çok beğendim ve bence bunu da yaptırtmaya kalksanız 2500-2700 arasına sanırım yaptırtabilirsiniz iyi bir pazarlıkla:KK31:

Öncelikle bebisinizi Allah bagıslasın :) gelinlik benimde coook hosuma gitti hemde nisanlmi düşünüyorum tabiki dediginiz gibi hem maddi açıdan hem manevi iki turlude bu gelinlikte karar kildim ama 350tlye bilmiyorum cok degisik geldi bana :)) dükkanları kapattiklari icin bu fiyata veriyorlarmis siz kaca diktirdiniz acaba

Canım fiyatı ne kadar uygunmuş öyle, bence begendiysen de kaçırma. Hem ona verilecek parayı başka şey için harcarsiniz düğün zamanı ihtiyaciniz çok olur. Allah mutlu etsin

Canım fiyatı ne kadar uygunmuş öyle, bence begendiysen de kaçırma. Hem ona verilecek parayı başka şey için harcarsiniz düğün zamanı ihtiyaciniz çok olur. Allah mutlu etsin
Amin saolun tesekkurler sizinde bebisinizi Allah bagıslasın:) evet bugun denycem ustumdede guzel durursa hemen alicam insallah :)) sizce nasil

Ben de internetten almıştım gelinliği 2008 de 250 ya da 300 dü tam hatırlayamıyorum. Benim annem de çok kızmıştı bu işler böyle mi olur ne dicez şimdi dunurlere diye:halay:bi şekilde hallolmustu mesele :)
Gelsin begenmezsen geri gonderirsin, üzerinde ufak oynamalar falan da yaptirtabilirsin sonra. Ama güzel görünüyor Allah tamamına erdirsin.

İçinize sindiyse ne ala, bir kere olan birşey.
Uygun olması tabii ki cazip birşey, ancak karşı tarafı düşünerek hareket etmeyin.
Tabii ki bir bütçe vardır ortada, ona göre davranırsınız ama sırf uygun olsun diye de çabalamayın.

Hayırlısı olsun inşallah. Ben beğendim gelinliği bir kusuru kederi yok nihayetinde.
Ancak dediğim gibi, içinize sinsin yeterki, 1 defa giyilecek birşey, o yüzden önemli..

Ben de internetten almıştım gelinliği 2008 de 250 ya da 300 dü tam hatırlayamıyorum. Benim annem de çok kızmıştı bu işler böyle mi olur ne dicez şimdi dunurlere diye:halay:bi şekilde hallolmustu mesele :)
Gelsin begenmezsen geri gonderirsin, üzerinde ufak oynamalar falan da yaptirtabilirsin sonra. Ama güzel görünüyor Allah tamamına erdirsin.
Bizim burda hep beraber carsiya çıkılıp bakiliyor oglan tarafi hadi gidelim deyince onlar çabalıyor onlar aliyor ordada annem ona kizdi onlar cabalasin sen niye bakiyosun komiksin falan die amaa neyse :)) benim icime sindi bikac modelde inceledim onlara gore gayet guzel geldi gozume begendim yani neden zzorluk çıksın ki bide :)) kiralara baksan 1000 kusur civari bunu alicam hem benim olucak :)))

İçinize sindiyse ne ala, bir kere olan birşey.
Uygun olması tabii ki cazip birşey, ancak karşı tarafı düşünerek hareket etmeyin.
Tabii ki bir bütçe vardır ortada, ona göre davranırsınız ama sırf uygun olsun diye de çabalamayın.

Hayırlısı olsun inşallah. Ben beğendim gelinliği bir kusuru kederi yok nihayetinde.
Ancak dediğim gibi, içinize sinsin yeterki, 1 defa giyilecek birşey, o yüzden önemli..
Ne kadar istesemde malesef o huyumdan vazgecemiyorum isin maddi boyutunu da cok dusunuyorum sonucta biz cekicez zorlugunu baska bisey yapilabilir o fiyata die dusunuyorum. Ama bu gelinligi gercekten begendim :))

Bu arada cok merak ettim gelinliginiz geldiğinde begendinizmi pişman oldunuzmu :)

10 sene önceydi. Gitti gidiyor dan almıştım orda dükkânlar vardı. Hatta begendigim gelinligin uzerinde oynamalar yaptirmistim dukkann sahibi ablaya.
Seneeler olmus tabi simdi 1500 un altinda gelinlik olmaynca biraz garip geldi bana benimki neden acaba falan die :) sizinkiyle ayni sonuclanir insallah bende ustumdede begenir alirim :))

Öncelikle bebisinizi Allah bagıslasın :) gelinlik benimde coook hosuma gitti hemde nisanlmi düşünüyorum tabiki dediginiz gibi hem maddi açıdan hem manevi iki turlude bu gelinlikte karar kildim ama 350tlye bilmiyorum cok degisik geldi bana :)) dükkanları kapattiklari icin bu fiyata veriyorlarmis siz kaca diktirdiniz acaba
Allah razı olsun canım benim amin inşallah:anneadayı:
2016 yılında 3500 liradan 2700 mü 2750 mi öle bişeydi canım ya indirim yapmıştı ki ben kışın ortasında kendimi bağladım o gelinlikçiye çok istemiştim orayı ve ödemelerim başlamıştı.:halay:
Dünyanın çivisi o kadar çıktı ki ; bu devirde hem iyi fiyata hemde kaliteli bir ürün gördüğümüzde ön yargılı davranmak zorunda kalıyoruz ki bizleri bu duruma getirenler utansınlar... :sinirli:
Muhtemelen hemen hemen herkesin kendini çok zeki sanan,vicdanı olmayan bir satıcıdan bir mal edinmişliği vardır olması gerekenden de fazla para ödediği... O yüzden bu tereddütün sanırım
Ama şu gerçek var ki ; önemli olan senin içine sinmesi ve bencede sindiyse al giy ve gülümse başka kimseyi ve hiçbirşeyi dinleme derim ben ... :KK47:
Şimdiden hayırlı olsun diyorum Allah ağzınızın tadını bozmasın musmutlu olun canım :KK200::KK54:

X