Gelinlik Modelleri Gelinliğim..

iilay

04.08✨
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
2.047
3.285
30
Kızlar aslında gelinliğimi çok beğenerek aldım. Hatta hep istediğim model kabarık ve kuyruklu olmasıydı. Ama şuan çok mu abartılı oldu diye düşünüp duruyorum.:110:

Kabarık ve kuyruklu gelinlikler hakkında düşünceniz nedir?

Son düzenleme:
Bence gelinlik dediğin kabarık ve gösterisli olmalı, şahsen prenses modelini pek sevmiyorum. Balık modeli de tercih etmem, her abiyenin modeli hemen hemen balık ki zaten.. şahsen seciminizi beğendim, abartılı falan da durmuyor. :) hayırlı olsun:KK200:

Bu tamamen bir zevk meselesi. Kabarik seviyosan tam istedigin gibi olmus. Islemesi fazla belki onunla birlesince sana abarti gelmis olabilir ama dedigim gibi zevk meselesi. Mesela ben sade falan severim daha cok ama senin gelinligini de begendim. Cok ilginc olmadigi surece bu ozel gunlerde gelinlerin tercihlerinin gelinlik sac vs. Elestirilmesini de dogru bulmuyorum. Icine sindiyse gerisi fasa fiso
Allah mesut etsin 👍🤗

Eğer içine sindiyse en güzeli zaten budur ben danteli sevmeyen biri olarak çok güzel taşıdığını düşünüyorum. Ama benden nacizane bir tavsiye kuyruğunu çok uzun yaptıracaksan eteğin altından bir askı yaptır çünkü ilerleyen saatlerde bayaa işkence oluyor (arkadaşımdan biliyorum). Bileğine geçecek şekilde yapıyolar ve sadece kuyruk kalkıyor eteğin kalkması gibi bi durum söz konusu olmuyor. Tercih senin mutluluklar dilerim arkadaşım.

Mesajlar için saolun kızlar💕💕 içim rahatladı. Zaten cok begeniyorum ama etrafımda kimse bu tarz kullanmayınca acaba ben mi abartıyorum diye düşünmeye başlamıştım.

Eğer içine sindiyse en güzeli zaten budur ben danteli sevmeyen biri olarak çok güzel taşıdığını düşünüyorum. Ama benden nacizane bir tavsiye kuyruğunu çok uzun yaptıracaksan eteğin altından bir askı yaptır çünkü ilerleyen saatlerde bayaa işkence oluyor (arkadaşımdan biliyorum). Bileğine geçecek şekilde yapıyolar ve sadece kuyruk kalkıyor eteğin kalkması gibi bi durum söz konusu olmuyor. Tercih senin mutluluklar dilerim arkadaşım.

Evet onu yaptıracağım. Tavsiye için teşekkür ederim🥰

Kızlar aslında gelinliğimi çok beğenerek aldım. Hatta hep istediğim model kabarık ve kuyruklu olmasıydı. Ama şuan çok mu abartılı oldu diye düşünüp duruyorum.:110:

Kabarık ve kuyruklu gelinlikler hakkında düşünceniz nedir?
Ben sade gelinlikler seviyorum ama gerekcenizi doğru bulmadım yani o gün siz tabiki dikkat çekici derecede abartılı olucaksiniz siz gelinsiniz biri kabarık ve kuyruklu olacaksa o siz olmalısınız tabiki

X