Gelinliğimi ihtiyacı olan birine vermek istiyorum

Pelageya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
39
43
37
Merhaba.

38 beden gelinliğimi ihtiyacı olan birine vermek istiyorum. Ben de ikinci el olarak almıştım, 2023 yılında dikilip haziran ayında bir defa giyilmiş, bir de ben giydim geçtiğimiz sonbaharda. Kuru temizleme pahalı olduğu için yaptıramamıştık, alan kişi yaptırabilir, özel kılıfında tarlatanı ile birlikte duruyor. Kargoyla masrafı çok olacağı için İstanbul Anadolu yakasında uygun bir yerde teslim edebiliriz. İhtiyacı olan ya da ihtiyacı olan birine ulaştırabilecek olan varsa yazabilir.

Örnek bir fotoğraf da ekliyorum.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-03-26 at 13.09.22.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-26 at 13.09.22.jpeg
    65,2 KB · Görüntüleme: 91
Merhaba.

38 beden gelinliğimi ihtiyacı olan birine vermek istiyorum. Ben de ikinci el olarak almıştım, 2023 yılında dikilip haziran ayında bir defa giyilmiş, bir de ben giydim geçtiğimiz sonbaharda. Kuru temizleme pahalı olduğu için yaptıramamıştık, alan kişi yaptırabilir, özel kılıfında tarlatanı ile birlikte duruyor. Kargoyla masrafı çok olacağı için İstanbul Anadolu yakasında uygun bir yerde teslim edebiliriz. İhtiyacı olan ya da ihtiyacı olan birine ulaştırabilecek olan varsa yazabilir.

Örnek bir fotoğraf da ekliyorum.
Çok güzel bi düşünce Allah hayrınızı kabul etsin bende evden çıkmada ayrı bi gelinlik giymiştim özenle diktirmiştm kuaförde düğün gelinliğimi giyerken orda hata yaptm dedim düğünüm var taşımayaym size gelen ihtiyaç sahibi gelinimize hediye edin diye daha sonra bikaç yerini değiştirip vitrine koymuşlardı kiralama amaçlı 😂 siz lütfen bizzat elinizle teslim edin hayrınız doğru yere ulaşsın 😍

Haklısınız, dikkatli olmak gerekiyor. Gerçekten ihtiyacı olan birine ulaşmasını diliyorum ben de, kısmet olur umarım ihtiyacı olan birine.

X