Gelin İç Giyim gelinligin icine ne giyilir.?

Bercem_3434

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
246
120
28
gelinligin icine ne giyilir?
veya geceligin icine ic camasir giyilirmi bi bilgim yok malesef yardimci olurmusunz?

birde farkli bir konuya gelicem bakim icin ..

bayan bayanayiz bu sitede o yuzden acik olucam , ben hep intim yerimi jiletle aliyodum ve artik yapmak istemiyorum yani ugrasamiyorum artik biktirdi gercekden lazere baslicakdim firsatim olmadi. dugunden kac zaman önce intim yerime lazere baslamaliyim? veya agdaya baslasam gercekden tertemiz olurmu? cok acirmi agdayla ? bilgisi olan varsa yazabilirmi özellikle evli ablalar. bana yardim edin ilk gün temiz bi seklde karsisina cikmak isterim oyuzden benim yapacaklarimi yazarmisiniz lütfen..

Gelinlik içine büstiyer jartiyer set giyebilirsin. Eğer gelinliğin göğüs kısmı kendinden kuplu ise büstiyer yerine sdc jartiyer giyebilirsin. Tavsiyem düğün günü gün boyu jartiyerle gezmek rahatsız edici olabileceğinden dantel külot giy, düğün bitip eve geçmeden önce jartiyer setini giyebilirsin. Gecelik içine de string giyersin. Lazer için düğünden önce 3 seans fln yapmış olman lazım, 3 seans da 6 aya yayılan bir işlem. Ağda yaptırcaksan da düğünden 2-3 gün önce yaptırman lazım. Ama tabiki çok acıyacak,bikini bölgesi çok acımaz ama intim çok hassas.

veya geceligin icine ic camasir giyilirmi bi bilgim yok malesef yardimci olurmusunz?

bayan bayanayiz bu sitede o yuzden acik olucam , ben hep intim yerimi jiletle aliyodum ve artik yapmak istemiyorum yani ugrasamiyorum artik biktirdi gercekden lazere baslicakdim firsatim olmadi. dugunden kac zaman önce intim yerime lazere baslamaliyim? veya agdaya baslasam gercekden tertemiz olurmu? cok acirmi agdayla ? bilgisi olan varsa yazabilirmi özellikle evli ablalar. bana yardim edin ilk gün temiz bi seklde karsisina cikmak isterim oyuzden benim yapacaklarimi yazarmisiniz lütfen..
Gelinlik içine ne giyilir hiçbir fikrim yok, ben de bilmiyorum :KK43: Ama ağda konusunda yardımcı olabilirim belki. Şu an 25 yaşındayım, ortaokuldan beri sir ağda dışında bir şey kullanmadım hiçbir yerime. Şimdi hep jilet vurduğunuz için ilk seferde ağda canınızı yakar fakat sonrakilerde bu acı yarı yarıya iner. Benim tenim çok hassas ağrı eşiğimde çok düşük. Ben dayanabiliyorsam inanın herkes dayanır. İlk ağda için emla krem satın alın, ağdadan 1 saat önce bölgeye iyice yedirip üstünü tamamen kapatın hava almayacak şekilde(buzdolabı poşeti kullanabilirsiniz). Bu %70 oranında acıyı dindirecektir. Benim ilk 1.5 hafta tamamen pürüzsüz sonra minik minik çıkıyor ama asla sert değil yumuşak. Bende toplasan 30-40 tüy var toplamda, seneye Eylül'de evleneceğim ve daha da uğraşmak istemediğim için lazere başlıyorum muhtemelen 3 seansta da böyle hallolacak. Yani korkmayın, sir ağda rahatlıktır :)

Valla upuzun beyaz tayt giymiştim pamuklu :KK70:
Arabadan inerken arabaya binerken merdiven inerken ay bacağım göründü kaygısı taşımamak için :KK70:
Böyle de romantiğimdir.

X