Gelinlik Modelleri GELİNLİK ACİL UYARI!!!!!!!!

eddaozkan

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2014
42
8
ANKARA DA GELİNLİK DİKTİRMEK İSTEYENLER..ASLA AMA ASLA AND ÇARŞISINDAKİ IŞILTI GELİNLİĞİ TERCİH ETMEYİNN...
NEDENİNE GELİNCE , ZATEN STRESLİ VE YORUCU OLAN Bİ ZAMAN DİLİMİNİ SİZİN İÇİN EXSTRAA ZORLAŞTIRIYORLAR..VERDIKLERI RANDEVULAR NOT ALINMADIGI ICIN (ZAR ZOR AYIRDIGIM BI VAKTI DE ONLARIN YUZUNDEN BOSA HARCADIM)GERI DONMEK ZORUNDA KALDIM..BUNU BIRKAC KEZ YASADIM..GELİNLİĞİMİ BURADA DİKTİRDİM VE HİÇ MEMNUN KALMADIM..EN BASİT ÖRNEĞİ Bİ FİYONK İSTEDİM GELİNLİĞE ONU BİLE BECEREMEDİLER..İKİ GÜNDE DİKTİKLERİ FİYONKU GOSTERSEM İNANAMAZSINIZ..DİLERSENİZ FOTOSUNU DA ATABİLİRİM İNANMAYANLAR İÇİN..SEÇTIGIM MODELI DAHA ONCE DIKTIKLERINI SOYLEDILER..ISTEDIGIM MODELLE ALAKASIZ BI GELINLIK TESLIM ETTILER..

ANKARA DA GELİNLİK DİKTİRMEK İSTEYENLER..ASLA AMA ASLA AND ÇARŞISINDAKİ IŞILTI GELİNLİĞİ TERCİH ETMEYİNN...
NEDENİNE GELİNCE , ZATEN STRESLİ VE YORUCU OLAN Bİ ZAMAN DİLİMİNİ SİZİN İÇİN EXSTRAA ZORLAŞTIRIYORLAR..VERDIKLERI RANDEVULAR NOT ALINMADIGI ICIN (ZAR ZOR AYIRDIGIM BI VAKTI DE ONLARIN YUZUNDEN BOSA HARCADIM)GERI DONMEK ZORUNDA KALDIM..BUNU BIRKAC KEZ YASADIM..GELİNLİĞİMİ BURADA DİKTİRDİM VE HİÇ MEMNUN KALMADIM..EN BASİT ÖRNEĞİ Bİ FİYONK İSTEDİM GELİNLİĞE ONU BİLE BECEREMEDİLER..İKİ GÜNDE DİKTİKLERİ FİYONKU GOSTERSEM İNANAMAZSINIZ..DİLERSENİZ FOTOSUNU DA ATABİLİRİM İNANMAYANLAR İÇİN..SEÇTIGIM MODELI DAHA ONCE DIKTIKLERINI SOYLEDILER..ISTEDIGIM MODELLE ALAKASIZ BI GELINLIK TESLIM ETTILER..

aaa senin için zor bi durum olsa gerek allah yardımcın olsun bende diktirmek istiyorum ama ne tanıdık ne bişey hiç bir fikrim yok :S düğün yakınmı peki napmayı düşünüyosun?

soysal pasajında menekşe gelinlik var kına elbisemi orada diktirdim..o kadar ilgililer ki bişey atlayabılmen mümkün değil.
iki kuzenım de gelınlıgını orda dıktırdı cok da memnun kaldılar..bende pişmanlıgını cok yasadım ama donusu olmadı malesefff :KK43:

soysal pasajında menekşe gelinlik var kına elbisemi orada diktirdim..o kadar ilgililer ki bişey atlayabılmen mümkün değil.
iki kuzenım de gelınlıgını orda dıktırdı cok da memnun kaldılar..bende pişmanlıgını cok yasadım ama donusu olmadı malesefff :KK43:

hayırlı olsun o zman canımm :) neyse umarımm yinede istediğin gibi olmuştur herşey :) bende dediğin yerle görüşmeye giderim olmadı bi ya hiç bir fikrim yok benimde nereye yaptırcam nası yaparlar senin hesap karambole gitcem gibi bişey ama bakalm nasip:)

Canım resmini atsana inanmadığımdan degil tabii ki yalan söyleyecek değilsin ama çok merak ettim.

Öncelikle geçmiş olsun... Işıltı Gelinlik Rezaletlerini gayet güzel özetlemişsiniz. Benim asıl merak ettiğim konu acaba bu sözüm ona kurnaz geçinen şahıslar "biz birkaç müşteriyi kandırıp kar yaptığımızı zannederken bunlardan biri de çıkıp sağda solda, en azından çevresindekilere bu durumu anlatır da müşteri kaybımız olur" hiç düşünmezler mi? Ama onlar tüm müşteriler e aynı tutumu sergiledikleri için ne kazanırsak kar diyorlar sanırım ama internette nereye bakarsanız bakın millet "illallah" etmiş... Bu durumda sorun yaşayan arkadaşlara düşen de bizler gibi bu durumu diğer insanlarla paylaşıp daha fazla kişiyi kandırmalarını engellemek olmalı bence. Özellikle de Google da Işıltı Gelinlik için yorum yazmak daha etkili olacaktır. İnsanların parasını alıp kandırmak, onları enayi yerine koymak ne demekmiş belki o zaman anlarlar...

Öncelikle hayırlı olsun. Forumdaki birçok yorumdan da görüleceği üzere "En mutlu gününüzü berbat etmemek için IŞILTI Gelinlikten UZAK DURUN lütfen!.." Biz gittik, sipariş esnasında "şu kalitede ürün kullanacaz, şöyle yapacaz, hiç merak etmeyin" deyip not almalarına rağmen hem dediklerinden daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de aynı şeyleri defalarca uyarmamıza rağmen farklı şekilde yaptılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama Işıltı'dan uzak durmanızı söyleyebilirim. Bizim gibi sizler de sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

ünlülerin genelde gelinlikleri çok sade.
aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman bende bir tane ekleyeyim anafartalar çarşısı Narin Gelinlik özel dikim olarak anlaştığın gelinlikte hazır gelinliği özel dikim olarak satan ne koparsam kardır anlayışında olan mağaza uzak durulmalı

X