Gelinlik Modelleri Gelinlik fiyatları ;

/[img][img][img=http://img168.imageshack.us/img168/4181/altnanstakinebenzioly1.th.jpg][img]

bu gelinlik tarzında bir gelinlik nüans'ta kiralık 2,300 satılık 2,800 dü kızlar

arkadaşlar çok uçuk fiyatlar bunlar şaşırdım. ben izmirde yaşıyorum kemeraltına gittim. martta alıcaz gelinliğimi fiyatlar gayet normal en kralı 1200 ytlydi ortalama fiyatlar 700 ytl ile 800 ytl civarında. taş işlemesi çok olursa tabi taşına görede değişio ozaman biraz daha fiyat artıo ama benim beğendiğim modeller 800 civarında ve satın yani kiralık değil. bence izmire yolu düşenler kesinlikle kemeraltına uğrasınlar...

halaaa ben geliyorummmm delikafaduldendelikafadulden

O ne ya paranız çoksa yoksul vatandaşlara verin falan, çok garipsedim naniknanik
Biz bundan neredeyse 7-8 sene önce İzmir'de Zeynep Acar'a diktirdik gelinliği ve o zamanlar 2500TLden açılmıştı fiyatlar, yoğun pazarlıklar üstüne 1200 TLye alındı. Straplez, yerlere kadar uzun fransız danteli duvak, büstiyeri tamamen fransız dantelinden ve işlemeli, yani kumaş çok kaliteliydi ve işçilik çok fazlaydı. Düğünden sonra yaklaşık 1 sene kadar ortalık çalkalandı Fransa'dan gelinlik almışlar diye
O kadar para verildi ama büstiyeri gelinlikten hariç kullanılabilir de. Ama kıyılıp büstiyer ayırılmadı o ayrı.
Bir gece giyicem gelinlik benim için çok önemli değil diyosanız gider bütçenize uygun alırsınız, ama sizin için önemliyse paraya kıyarsınız, bu kadar basit.

gelinligini ben cok merak ettim ya

arkadaşlar ; kullanılan malzemeye göre fiyatlar arasında uçurumlar oluyor.. plastik vb maddelerden yapılan taşlar boncuklar var bide orjinal swaroski taşlar var..bu ikisni karşıdan baktınızda fark edersiniz ..fiyatlar yarıyarıyadır hatta daha fazla bile fark vardır..

kumaşlar;kendinden simli,kendinden işlemeli kumaşlar daha uygundur bide bunlar kalite kalite değişir..

yani kısacası her keseye göre gelinlik bulunabilir kaydirigubbakcemile5

MutlulukRecetem fotoğrafları üstte çekmem lazım modelin görünmesi için, 36 beden kardeşimi ikna ediyim en kısa zamanda koyarım fotoları yerimseniben

haklısınız valla, bana da çok pahalı geldi delikafadulden taş çatlasın 1,500 e süper gelinlik kiralanabilir, bazı firmalar markalaştığından fiyatları bayağı şişiriyorlar kaydirigubbakcemile2

ben gelinligimi Istanbuldan almayi dusunuyordum,istanbula gelicem 15gun sonra.haziranda da dugunum var.ben burda 1300TL-ye diktiricem ve bana kalmiycak kiralik gibi.sadece ilkini ben giyicem. 2 tane gelinlik.toplam 2600TL tutacak.2dugunum olacagi icin 2 tane.(bizde adet 2 dugun olmasi) + bunun ayakkabisi da var...2 tane.Bence istanbulda fiyatlar cok uygun....haa bi de benim diktirdigim fiyat ortalama bi fiyat burdaki gelinliklere gore ucuz bile sayilabilir....o yuzden sizde fiyatlar hic te ucuk degil :)))

arkadaşın dediği çok doğrudur ben sayfalardır fiyatlara bakıorum ve inanılmaz şaşkınım fiyatlar karşısında ve birde kiralama diolar kafamçokkarıştı izmirde bu fiyatları ancak ünlü modacılar verio size ki isme para ödemiş oluyorsunuz ama en azından datın alıyorsunuz kiralamada değil :teytey:madam burcuya baktım ben fiyatlarına inanılmaz uygun 650 TL'den başlıo ve çokta güzel fabrikadan satış yaptıkları için fiyatları uygunmuş zaten kaydirigubbakcemile2 izmirde olup ilgilenenler bakabilirler bende gidip yerinde görmeyi düşünüyorum:dance::dance:

Ben de Sposa Bella kataloğundan beğendiğim bir modeli zevkkime uygun değişiklikler yaptırarak yaklaşık 3bin ytl ye diktirdim..Aslında çok abartılı değildi maliyeti svaroskiy taşların fazlalığı ile doğru orantılıydı..
Kiralık la satılık arasında ki fark da yok denecek kadar az..Size uyarsa satın almanız daha mantıklı tabi ki..
Kumaşın kalitesi ve çeşidi doğrudan etkiliyor fiatını..O yüzden modele ve görüntüye bakıp da fiyat değerlendirmesi yapmak pek mantıklı değil aslında..
Kimi saf ipek kimi birinci kalite kimi daha basit kumaş...Tül de buna dahil....
Ayrıca aklınızda bulunsun arkadaşlar Nuansın ve Bala gelınlıgın modellerı ve dikimi çok hoş...
Sevgiler,herkese kolay gelsin,gönlünüzce olsun..

ben gelinliğimi akayın terzisi olan bi tanıdığımıza diktirdim.gelinliğim çok sadeydi,yalnızca kemeri full işlemeydi.2 sene önce 1000 tlye dikmişti.kumaşını biz kendimiz aldık.yaklaşık 2000 tl ye geldi..yrind dikseydim 3000den aşağı olmazdı dedi.sanırım kar yaptık :teytey::teytey:

Sposabella cok pahali.ama guzel modeller var.
Bugun terzime gittim ben bana 2000TL dikecekmis gelinligimi...biraz pahali oldu yani..bana bile kalmiycak toplam 6 saat tasiyacam uzerimde:)))
satin alirsam 3400TL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…