Gelinlik Modelleri Gelinlik fiyatları ;

arkadaşlar ben ümraniye fadyan gelinlikle anlaştım gelinlik için
ama bilerek yada tanıdık vasıtasıyla gitmedim kendim buldum
daha önce oraya gideniniz falan varmı birde kuaför olarak vural yaşar yada yaşar vural diye bir kuaförle anlaşmaları varmıs daha önce bu kuaföre falan gidende varsa bana bilgi verebilirse çok sevinirim

Sposabella'dan diktirdim gelinligimi. Fakat benim tasarimcinin kendine özel bir modeli idi.

2,500 normalde, 1800 e dikti.. ayakkabilarla ic camasirlarla toplam 2000 ödedik

tatlım antalyadasın sanırım..Burada var mı tavsiye edebileceğin herhangi bi konu ile ilgili bi yer.Kısmetse haziranda düğünüm

tatlım antalyadasın sanırım..Burada var mı tavsiye edebileceğin herhangi bi konu ile ilgili bi yer.Kısmetse haziranda düğünüm

isiklar caddesinde diktirdim gelinligimi canim.

Tavsiye edebilecegim tek yer orasi,ama birazda bütceye bagli.

Sahane dikiyorlar ama fiyati da ona göre biraz yüksek

arkadaslar bı arkadasım gelınlık dıktırdı cok guzel bayılmıstım sıparıs verılıyomu sanırım onlar getırıyolarmnıs sıtesı var bak lora gelınlık guzel modellerde var hemde cok uygun gordum soktayım hala

ben de Istanbulda Fatihde gelinligimi diktirdim.650 TL. cok guzel oldu.hem de 2 gune.isteyen olursa adres verebilirim.gelinligimi evime goturdum,yoksa resmini de koyardim.insallah resmini cekip gosteririm sizlere de.

leylacım nerde diktirdin fatihte bana da yardımcı olur musun

Ben gelinliğimi Fatihde Kanaviçe Moda Evi ne, 1500 e diktirdim, modelin zorluğunu, üzerindeki taşları size anlatamam, cok memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ederim, ince işi harika bir kadın, kendi kızına dikermiş gibi dikiyor...

mrb kızlar ben de kutahyada yasıyor olmama ragmen ıstanbul dan aldım gelınlıgımı Kadıkoyden bı moda evınden . Ama harıka bayıldım bı pazarlık sonucu 1,800e düştüler ama gercekten tam ıstedıgım gıbi . Üstü tamamen taşlarla dolu parıl parıl . ETek tarafı ıse cok yogun kumaslarla farklı bı işçiliği var dugunden sonra satıcam .)))

merhaba arkadaşım,
fadyan modada gelinlik diktirmeye verdim.sen diktirdin mi? memnun kaldın mı?
cevaplarsan sevinirim.

arkadaşlar ben ümraniye fadyan gelinlikle anlaştım gelinlik için
ama bilerek yada tanıdık vasıtasıyla gitmedim kendim buldum
daha önce oraya gideniniz falan varmı birde kuaför olarak vural yaşar yada yaşar vural diye bir kuaförle anlaşmaları varmıs daha önce bu kuaföre falan gidende varsa bana bilgi verebilirse çok sevinirim

merhaba ;

bende istanbul-pendik-kartal-maltepe taraflarında gelinlikçi ve kuaför bakıyorum.Bağdat gelinlikte çok güzel istediğim gibi bir gelinlik beğendim aslında ve bir kaçta aksesuar eklettirmeyi düşünüyorum,benimle bayağı ilgilendiler ama sonuç nasıl olur riske atmak istemem bağdat gelinlikle ilgili bilen varsa msj bekliyorum.şimdiden teşk.

ben izmirde diktirdim.1.500 lira.. ama o kadar para vermek saçmalık.. şimdi bir köşede öyle duruyor. iyi araştırmak lazım... 300 liraya alan olursa veririm arkadaşlar... resimleri eski topiğimde bakabilirsiniz...

slm hanımlar benmde ekimde düğünüm var kadıköydeki gelinlikçilere baktım fiyatlar kiralık 1000-2000 tl arası satlık 1500-2400 arası fiyat verdiler bana tavisye ediceğiniz işçiliği güsel gelinlikçiler varsa iletmenizi rica edicem birde bağdat gelinlikte fiyatlar nasıl:jeyyar: dikişi güzelmidir satın almak istiyorum çok yakın bi arkdaşımla aynı modeli istiyoruz bn giyicem daha sonra o giyicek 1500 den fazla vermek istemiorum teşekkürlerfisfisfis

Dunacım bağdat gelinlikle ilgili yorumları bende bekliyorum ama ben oraya gittiğimde hayalimdeki gelinliği görünce diğerlerine hiç bakmadım,ilgi olarak çok ilgileniyolar benim gelinliğim maliyeti yüksek olduğu halde 1.300 kiralık 1.700 satılık dedi ama sanırım ben 1.200 kiralarım gibi geliyo..
kadıköyde perra moda evi ve yasemin moda evine bakabilrsinn,,

X