Gelinlik Modelleri Gelinlik kiralık mı olmalı yoksa satın mı almalıyım?

Merhaba Kızlar,
Ağustosun ilk haftası düğünüm var. Gelinlik bakmaya yeni başlayacağım ama kafamı karıştıran şeyler var.
Kiralama ile satın alma arasında çok az fark var diyorlar ama ben o fark da cepte kalsın diye düşünüyordum. Şimdi ben falanca yerden gelinliğimi beğenip kiralasam ağustosa kadar birkaç kişiye kiraya verilir o gelinlik değil mi? Yani ben giyinceye kadar gelinlik pörsüse, birşey olsa ben neden o gelinliği giyeyim ki?
Satın alsam da ikinci el gelinliği satın almak işime gelmiyor. Hem sonra ben onu nerde saklayacağım falan..
Diktirmek de istediğimin aynısını yapamazlar canım sıkılır diye riskli..

Allah aşkına akıl verin.. Ne yapmalıyım?
Kesinlikle kirala sonra koyucak yer bulamıyosun satmakta zor oluyor en iyisi kiralamak

Evet İstanbul da Fatih te diktirdim.
İstanbul da meşhurdur zaten Fatih, bakırköy falan :KK45: Başka hiçbir yer yok gibi..
Fatih'te nişan elbisesi aramıştım, fenaydı. Kısa elbise istediğim için birçok dükkanda ilgilenmediler bile.
Kadıköy'de söğütlüçeşme caddesinden bakmak istiyordum ama çok pahalı diye duyumlar aldım. Çok kararsızım.

Fatih'te nişan elbisesi aramıştım, fenaydı. Kısa elbise istediğim için birçok dükkanda ilgilenmediler bile.
Kadıköy'de söğütlüçeşme caddesinden bakmak istiyordum ama çok pahalı diye duyumlar aldım. Çok kararsızım.
Fatih te İğneİplik Moda evi'nde yaptırdım ben. Çok ilgililer.. orayı tavsiye ederim.
Diğer görüştüğüm yerler ise Bakırköy İstanbul Caddesi BurcuAtas diye biri, İnstagram kullanıyorsan Burcuatasofficial diye aratıp modellerine bakabilirsin, harika işler çıkartıyor. ben satılık düşünmediğim için oradan vazgecmiştim. Kiralama yapmıor çünkü.
Diğer yer ise Kadıköy de Esra diye biri onun da hesabı esraozcanwedding bu üçlünün modellerini asla değişmem. Kadıköy de bna uzak kalıyor, gidip gelemem uğraşamam diye vazgectim. bunlara bir göz at derim; umarım beğendiğin dilediğin gibi olur. Gelinlik çok önemli.. :KK200: Şans senden yana olsun , inşallah hayalindekini bulursun ve hayalinin ötesinde bir gelinlik yaparlar sana :KK19:

Fatih te İğneİplik Moda evi'nde yaptırdım ben. Çok ilgililer.. orayı tavsiye ederim.
Diğer görüştüğüm yerler ise Bakırköy İstanbul Caddesi BurcuAtas diye biri, İnstagram kullanıyorsan Burcuatasofficial diye aratıp modellerine bakabilirsin, harika işler çıkartıyor. ben satılık düşünmediğim için oradan vazgecmiştim. Kiralama yapmıor çünkü.
Diğer yer ise Kadıköy de Esra diye biri onun da hesabı esraozcanwedding bu üçlünün modellerini asla değişmem. Kadıköy de bna uzak kalıyor, gidip gelemem uğraşamam diye vazgectim. bunlara bir göz at derim; umarım beğendiğin dilediğin gibi olur. Gelinlik çok önemli.. :KK200: Şans senden yana olsun , inşallah hayalindekini bulursun ve hayalinin ötesinde bir gelinlik yaparlar sana :KK19:
Çok teşekkür ediyorum. 😊 Umarım istediğimi bulurum da burada da paylaşırım ya..

Kiralama konusu tabi ki mantıklı ama kiralayınca benden önce birileri de giyerse ki kesin giyer bir yerine birşey olsa giymek istemem ben onu. Üstelik başkasının da giyeceği gelinliğe kapora vermek çok anlamsız değil mi.. 🙄
Üzerinize göre dikilir sonra da kiralarsınız. Bircok insan böle yapıyor. 4000 vermek yerine 3500 veriyorsunuz gbi ama ilk siz giyiyorsunuz.

X