Gelinlik Modelleri gelinlik markası

brocc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
2
0
33
herkese merhaba .
internette dolaşırken karşılaştığım bir gelinlik modelinin markasını bilen varmı? yabancı bir marka sanırım türkiyede satış yapan yer varmı bilen arkadaşlar varsa çok sevinirim. fotoğrafı ekledim
gelinlik-modelleri-2014.jpg
tasarım-sırt-dekolteli-gelinlik-modeli-398x600.jpg

İlki anne campbell, ikincisi veluz Reyes. Anne campbell belki varsa Vakkoda vardır ve pahalıdır. Benzerlerini dikiyorlar. Veluz Reyes diktirmek pek mümkün değil, ülkemizde de yok.

Markalarını arkadaş söylemiş.. Ben bilmem ama gelinlik diktirdiğim moda evinde genelde bu tarz ve çok daha hoşlarını çok da güzel yapıyorlar... Tarzına uygun müthiş gelinlikler bulabilirsin... Burdan isim yazmak sorun olur mu bilemedim..

Markalarını arkadaş söylemiş.. Ben bilmem ama gelinlik diktirdiğim moda evinde genelde bu tarz ve çok daha hoşlarını çok da güzel yapıyorlar... Tarzına uygun müthiş gelinlikler bulabilirsin... Burdan isim yazmak sorun olur mu bilemedim..
bana özelden ismini yazabilir misin modaevinin

... gelinliklerine hiç baktınız mı ? gerçekten harika değiller mi ya, ben çok beğenmiştim. hepsini alıp giymek istemiştim. son zamanlar çok tercih edilen bir gelinlik markası, web sitesini de şuraya ekliyim belki göz atmak istersiniz. ....

Son düzenleyen: Moderatör:
X