Gelinlik provalarım

mrvpskk

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2022
24
3
27
Hanımlar merhaba, ağustosun sonunda düğünüm var. Özel dikim gelinlik diktiriyorum. Lakin kapora ücretini alana kadar kadın çok ilgiliydi kaporayı aldıktan sonra ulaşmak biraz daha zor olmaya başladı. Provaya gittiğimde göğüslerimin yanından yani koltuk altımın yan taraflarının taştığını farkettim. Gelinlikçimde farketti orayı dantelle kapatacağım dedi ama hiç inandırıcı gelmedi bana. İşin kötü tarafı ücretin yarısını ödedim. daha önce böyle şeyler başına gelen var mı ? nasıl bir yol izlemem gerek?

Kolay gelsin. Kesinlikle Ağustosun başında almaya bakın gelinliği. Benim en yakın arkadaşım düğüne iki gün kala başka gelinlik bulmak zorunda kalmıştı (tanıdığa is yaptırip pişman olanlardan)

Kolay gelsin. Kesinlikle Ağustosun başında almaya bakın gelinliği. Benim en yakın arkadaşım düğüne iki gün kala başka gelinlik bulmak zorunda kalmıştı (tanıdığa is yaptırip pişman olanlardan)
Teslimatı ağustosun 15i diye anlaşmıştık. Bu perşembe provam var bakalım :KK43:

Teslimatı ağustosun 15i diye anlaşmıştık. Bu perşembe provam var bakalım :KK43:
Güzel, bir sorun bile yasasiniz kalan 15 günde halledilir,merak etmeyin.
Bu arada arkadaşımın son iki gün kala stres içinde seçtiği gelinlik cooook daha güzeldi ilkinden. Çok da yakışmıştı:)
Her şey bir şekilde çözülür,onca stresin içinde bir de henüz gerçekleşmemiş felaket senaryolarıyla canınızı sıkmayın:))

X