Gelinlik Modelleri Gelinlik Provası

efsane_

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
234
0
merhaba arkadaşlar ,daha önceden bu soruldu mu bilmiyorum ama bir sorumolacak glinlik provasına kaç kez gittiniz.bana bir kez yeterli denildi hazır bir model ama bu hiç giyilmemiş....cvp verirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler....

1 kere yetmezz olur mu öyle şeyy.Ben 4 kez gitmiştim sanırım ,aman dikkat edinnyasakkelime

öncelikle hayırlı olsuna.s.
benim gelinliğim hazırdı modaevinde, sıfır bir modeldi, sadece bir kere prova edildi onda da üzerime tam otursun diye 0,5 cm kadar içeri alındı bel kısmı...o kadarkaydirigubbakcemile3
ama tabi gelinliğin durumunda göre bu sayı artabilir normal olarakyerimseniben

Benimde hazır iç çamaşırınızı ve giyeceğiniz ayakkabıyı alın gelin dediler.
Bir çamaşır ve ayakkabılı birde son hali şeklinde
İki kere prova olucakmış.

merhaba arkadaşlar ,daha önceden bu soruldu mu bilmiyorum ama bir sorumolacak glinlik provasına kaç kez gittiniz.bana bir kez yeterli denildi hazır bir model ama bu hiç giyilmemiş....cvp verirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler....

:eek:lmaz:

sakın heee zırt pırt git kontrole çok önemli detaylar bunlar

ben ilk provaya cumarteesi günü gittim , bir prova daha olacak . 3.prova ve teslimat aynı gün olacak.
aslında 2 prova olmuş oluyo sanırım

4 prova oldu benimkinde,kilo alıp verirsem sorun olmasın diye.

genelde 3 yada 4 provada veriyorlar benimki 4 provadaydı.. son prova gelinliği aldığın gün yapılıyor zaten..

Bende 4 provaya gitmiştim.Yalnız gelinlik düğün sabahı alındı modacım son anda tarlatandan vazgeçmiş başka türde kabarık birşey vermiş tabi biraz üzülmüştüm ama yinede iyi oldu balon gibi olurdum herhalde.Görümcemin gelinliği 1 gün önceden alındı yalnız bir facia idi.Alttaki saten parlak üst bölümdeki saten mattı.O gece işlemelerinin bazıları döküldü,düğmeleri koptu kızcağız oturdu tek tek dikti.Aman dikkat

Ben 3 kere provaya gittim üçüncü provada beğenmediğimiz bir şey olursa 4. kez provaya alcaklardı ama bir problem çıkmadığı için dördüncüye gerek kalmadı.

cnm hazır gelinlik olunca bir kere yeterli ancak sıfırdan dikiliyorsa 3 veya 4 oluyor.almaya gittiğinde bir daha denersin içine sine sine alırsın.

ankarada oturuyorum, gelinliğim istanbulda dikildi... buna ragmen 3 defa gittim, hatta son teslim almaya düğüne 3 gun kala gittim, çünkü insan stresten farkında olmadan eriyo... nişandan bana ders oldugu için böyle yaptım ben iyikide yapmısım, hemen hızlıca daralttılar... bence tek provayla riske etmaya gerek yok hiç

X