Gelinlik Modelleri Gelinlik seçimi

Namename

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012
1.742
1.930
Öncelikle merhabalar,
Eylül başında düğünüm var.Kabarık gelinliklerden oldum olası hoşlanmadım.Hayalimde hep balık tarzda gelinlikler vardı kalçadan aşağıya açılan modeller.Alternatif olarak da A kesim.Boyum 1.74cm kilom 60.Yapı olarak kum saatiyim.Bi kaç model denedim en son bi balık model vardı giyergiymez bu dedim ancak kime bahsetsem suratları düşüyo.Yok rahat edebilecek misin gelinlik dediğin kabarık olur sönük kalacaksın gibi.Ne kadar bu benim düğünüm istediğimi giyerim desemde kafam karışıyo hevesim kursağımda kalıyo.Bi de sizden fikir almak istedim.Aranızda balık gelinlik giymiş olanınız vardır belki yada önerebileceğiniz modeller.Şimdiden teşekkürler.

Balık gelinliklere ben bayılıyorum ama uzun boylu kadınlar o gelinliği taşıyabiliyor bence. Ben A kesim giydim ama boyum 170 ve üzeri olsaydı kesinlikle balık tercih ederdim. Bakma millete, çok zarif duruyor bence.

Fiziği düzgün olana çok yakışıyor balık model. Boyun da uzunmus. Bence çok güzel olur. Gelinlik kabarık olmak zorunda değil, bir sürü model var. Tek sıkıntı balık modelle hareket etmek biraz zor. Sadece nikah olacaksa çok güzel bir seçim olur bence.

Balık gelinliklere ben bayılıyorum ama uzun boylu kadınlar o gelinliği taşıyabiliyor bence. Ben A kesim giydim ama boyum 170 ve üzeri olsaydı kesinlikle balık tercih ederdim. Bakma millete, çok zarif duruyor bence.
Bencede çok zarif görünüyo Öteki modelleride denedim ancak içinde mutlu hissettiğim bi o modeldi

Ben de kabarik gelinlik istemedim. Gelinligimin gelinlige benzemedigini vok sade oldugunu falan soylediler. Dinlemedim cok sukur. Tek tavsiyem ne giymek istiyorsan onu giy. Milleti takma sonra pisman olursun. Butun gelinler birbirunin aynisi olmak zorunda sanki

Ben de kabarik gelinlik istemedim. Gelinligimin gelinlige benzemedigini vok sade oldugunu falan soylediler. Dinlemedim cok sukur. Tek tavsiyem ne giymek istiyorsan onu giy. Milleti takma sonra pisman olursun. Butun gelinler birbirunin aynisi olmak zorunda sanki
Bencede buna katılıyorum.Zaten baktığım gelinliklerin hepsi birbirinin aynısı nerdeyse.

X