Gelinlik Modelleri Gelinlik seçimim, sizce nasıl kızlar?

İstanbuldayım ben, wedding world’tekine gittim orası daha geniş bol çeşit var ve çok iyi ilgilendiler. Fiyatlar konusunda piyasayı hiç bilmiyorum, ilk gittiğim yerdi ve ordan aldım çıktım. Ama 3 model denemiştim aralarında 3.000 e yakın fark var öyle diyim denediğim modeller içinde, o yüzden evet arşa doğru yükselebiliyor ama daha uygun olan da çıkabilir kumaşa işlemeye filan göre çok değişiyor. Benim aslında aklımda tül etekli bir şeyler vardı hep. Ama sonra giyince fikrim değişti, benimki kalın saten gibi formu bozulmuyor, o nedenle de biraz daha pahalı oldu.
Teşekkür ederim 🥰

gelinlik çok güzel ama göğüs kısmı biraz açık kalmış , derin dekolte olarak değil demek istediğim üst kısmın duruşunda biraz sorun var gibi , sanki biraz daha yukarda olsa daha güzel görünceğini düşünüyorum. askılar pek hoşuma gitmedi ama eteği muhteşem

gelinlik çok güzel ama göğüs kısmı biraz açık kalmış , derin dekolte olarak değil demek istediğim üst kısmın duruşunda biraz sorun var gibi , sanki biraz daha yukarda olsa daha güzel görünceğini düşünüyorum. askılar pek hoşuma gitmedi ama eteği muhteşem
Yukarıya gelecek askıları uzun tabi toplanmamıştı, henüz provalar başlamadı memişlerim de olmadığı için biraz destekle de daha toplanacak yukarıya da gelecek askılar toplanınca 😊

Gelinliğe BAYILDIMMMM!!!! Biraz tadilatı var, bel kısmı daha yukarıda olabilir ama inan çok güzel, Kraliçe gibi :KK68:

X