Anket Gelinlik ve nişanlık tercihiniz kabarık mı düz mü?

Gelinlik ve nişanlıkta kabarık mı düz mü?

• Ben kabarık modelleri seviyorum

OY: 11 61,1%
  • Ben düz modelleri seviyorum

OY: 7 38,9%

• Ankete Katılan
    18
  • Anket Kapalı .

Hayat87

♥αşĸıм,oğlυм ve &
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
1.433
11
36
Kızlar nişanlık ve gelinlikte tercihiniz hangisinden yana hihoyyyt

Nişanlıkta düz gelinlikte çok çok çok hafif kabarık sönük ile kabarık arası..Çünkü kabarığını giy

bene gelinliği hafif kabarık seviyorum. bence daha hoş duruyo

bence nişan kıyafeti düz olmalı.. kabarığın gelinlikten farkı olmuyoor çünkü...biraz farkı olmalı... gelinlikte çok kabarık olmamalı...

bence ikiside kabarık olmalı hayat ta 2 kere giyiliyor kabarık. ama düz abiyeyi başkalarının düğün ve nişanların da giyileceği için kendi nişan ve düğünümde kabarık tercih ederim...

Düz olunca ekstrem bir özelliği olmuyor bence..Sade abiye bir kıyafet gibi..
Gelinlik deyince kabarık pufuduk pufuduk etekler geliyor aklıma..
Çok da abartılı olmayacak tabi kararında..

ne kabarık ne düz...en iyisi ikisinin ortasıı:):):)

niaşnlıkta düz,gelinlikte kabarık olmalııa.s
gelinlik gibi kabarak nişanlıkları hiç sevmiyorum açıkçası..:1closedeyes:

Kızlarrrrr bence en özeli sizin zevkiniz tabiki........

ama kabarık giymiştim ben cok sevıyorum çünkü bir daha kabarık birşey giyerek bir yere gitme ihtimalim yokk... siz de bu ihtimali düşünün tatlılar..

ben nişanlığımıda,gelinliğime kabarık istiyorum bence daha güzel ,hem o güne özel normal zamandada düz model giyebilirim ama kabarık her zaman giyemem.

Nişanlıkta da gelinlikte de tercihim ''düz''oldu.:içelim:
Düz ,sade ve asil duruyor.Hele kabarık,gelinlikten bozma renk renk nişanlıkları hiç beğenmiyorum.fisfisfis
Düz gelinlik sade olmasının yanı sıra biraz da cesaret ister,her kıza yakışmaz,ama kabarık modeller herkese gider.
Tabii zevk meselesi sonuçta.:jeyyar:

Düz olmasını tercih ederim. Kabarık, abartılı olan şeyleri sevmem, mümkün olduğunca sade olmalı bence.

bence ikiside kabarık olmalı hayat ta 2 kere giyiliyor kabarık. ama düz abiyeyi başkalarının düğün ve nişanların da giyileceği için kendi nişan ve düğünümde kabarık tercih ederim...

Bende böyle düsünüyorum.
Nisan elbisemin de gelinligiminde kabarik olmasi isterim...

X