Gelinlik Modelleri gelinlik ve saç sizce nasıl ????

dry35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
8
0
37
Ekim ayı kır bahçesindeki nikahım için bu gelinliği ve saç modellerini düşünüyorum sizce nasıl ? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
[

Eklentiler

• $gelinlik_732.jpg
    $gelinlik_732.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 87
  • $VA-MS3.jpg
    $VA-MS3.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 78
  • $004_primary.jpg
    $004_primary.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleme:
sac da gelinlik de guzel
ama kir dugunu olcak diyosun ya daha daginik bir sac modeli de dusunebilirsin
bu sekilde de cok zarif olursun

gelinlik çok güzel çok beğendim,2. fotodaki gelinbaşıyla güzel bir uyum içinde olur vereliniortak

gelinlik güzel ama saçı çok beğenmedim. daha dağınık ve daha yukardan toplanmış olursa duvak daha güzel duracaktır. ama gelinlik hoş

gelinliği çok beğendim.güzel bi model beğenmişsin:)
2.saç sanırım daha uygun olur.
şimdiden mutluluklar dilerim..

geLinLik çok güzeL gerçekten.. bence de daha dağınık bir saç modeLi tercih etmeLisiniz...

bende saçımı açık düşünmüştüm ama askılarım ve duvakla birlikte kötü olmasından çekindim

gelinlik çok hoş tam benim baktıklarım gibi...saç medellerine baktığımda da hep böyle olabilir diye beğendiğim tarzlar seçmişsin...çok abartı yapılmış gibi durmayan sade ve masum ve doğal modeller...kesinlikle süper....

bence kır düğünü için topuz düşünme biraz daha dağınık saç modelleri daha hoş durur bence

gelinlik harika ötesi
fakat kır düğününde saçlarını kıvırcık yapıp salsan daha güzel olur bnce

gelinlik harika. 2 numaralı saç daha uygun gibi.. gelinliğin askıları kalın olduğundan dağınık saç hoş olmayabilir..

ben hepsinide çok beğendim ama ikinci saç modelinin biraz daha dağınık hali daha hoş diye düşünüyorum

teşekkürler yorumlarınız için gelinliğim için bugün provaya gittim aynısını yaptırıyorum. Saçımıda askılardan dolayı iikinciyi edicem sanırım. Teşekkürler tekrar :)

Gelinlik´te sac modelleri´de cok hos...gecer not aldin yani..! Hadi HAYIRLISI! opuyorumnanaktan

ekim ayındayız evlendin mi acaba? gelinlik ve saçın sendeki son halini merak ediyoruz :))

X