Gelinlik Modelleri Gelinlik

Dikim korkutuyo zaten istediğim gibi olmaz düğünüme az bi zaman kalır o sitresi yaşamak istemiyorum hazır gelinliklere bakmaya başladım fiyatlarda artmadan anlaşırım biyerle ulustada hazır gelinlikçiler var oralar nasıl aceba[/QUOTE]

slm hanımlar 10 mayısta düğünüm var gelinlik araştırmaya başladım kafam karmakarışık oldu hem güzel hem uygun olsun istiyorum and çarşısını gezdim ışıltı moda evine biraz içim ısındı gibi ama dedimya tedirğinim söyledikleri kumaşı kullanırlarmı istediğim modeli yapabilirlermi bu konuda acil yardım istiyorum biran önce karar verip diktirmeye başlamam gerek moda evleri önerilerinizi bekliyorum

Merhabalar, Mayıs'a yetişebilecek özel dikim bir gelinlik tavsiye edebilirim. Ölçülerini yolluyorsun postayla eve kadar yolluyorlar gelinliği 6 haftada yapıyorlar. Üste hatasız oturuyor. Fiyatları uygun o sebeple internetten satılıyor. Ben çok memnun kaldım daha önce. ... 'da aratırsanız var. Onun dışında özel dikim için kardeşim İstanbul Anadolu yakasında bir terziye gitmişti ancak hem randevusu çok hem de Mayıs'a yetişmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dikim riskli sanki biraz.
Açıkcası ben cesaret edememiştim.
Arkadaşımın gelinliğini And Çarşısında diktirmiştik mağazanın adını hatırlamıyorum ama sahibinin adı burcuydu.
Tam tarif ettikleri gibi dedikleri kumaşı ve danteli kullanmışlardı.

Dikim korkutuyo zaten istediğim gibi olmaz düğünüme az bi zaman kalır o sitresi yaşamak istemiyorum hazır gelinliklere bakmaya başladım fiyatlarda artmadan anlaşırım biyerle ulustada hazır gelinlikçiler var oralar nasıl aceba
[/QUOTE]

Ben hazır gelinlik beğendim o gelinliği de bana göre diktiler her halukarda dikim oluyor birçok moda evinde.Üzerine oturan gelinliğe bile o benim deneme modelim sana göre dikilecek bu diyorlar.
Pahalı markalara hıc gıtmeyın derım bır ara herkesın uzerınde aynı gelınlık vardı.
ben 3450 tllk gelinliği pazarlıkla 2800 e düşürdüm.Yanınızada tecrubelı biri olsun.Erkenden arastırmaya baslayın ve en onemlısı sıze yakısanı vucudunuza uyanı bulun.
Yanı begendıgınızı vucudunuzu bılerek kendinize uydurun.
Örnek olarak cok kısa boylu biri prenses giymemeli yada balık olmuyor yakışmıyor.İlla öyle istiyorum diyenler var tercıh meselesi tabi.
Mesela ben cok uzun degılım v yaka gelınlık tercıh ettım boyu uzun gosterıyor prenses degıl ama çok sönük de değildi.
Etek ucundaki danteller ne kadar kalın olursa yıne boyu o kadar kısa gosterıyor.
Daha bunun gibi çok detay var geze geze heryerden birşey kapıyor insan :)

slm hanımlar 10 mayısta düğünüm var gelinlik araştırmaya başladım kafam karmakarışık oldu hem güzel hem uygun olsun istiyorum and çarşısını gezdim ışıltı moda evine biraz içim ısındı gibi ama dedimya tedirğinim söyledikleri kumaşı kullanırlarmı istediğim modeli yapabilirlermi bu konuda acil yardım istiyorum biran önce karar verip diktirmeye başlamam gerek moda evleri önerilerinizi bekliyorum.
Meraba gelinlik bence ilk tercihini arkon gelinlikten bakmalısın gerçkten çok güzel ilgileniyıorlar ve çok güzel modeller var

X