GELİNLİKTE GÖĞÜS DEKOLTESİ

fiyonaprensesolan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2021
559
1.270
29
Kızlar merhaba, dün gelinlik provam vardı. Bu sene çok gördüğümüz derin V ama üst cupu göğüsü kapatan, yukarıya doğru ince askıya dönen bir gelinliğim var.
Dünkğ provada askılar bol geldi, daha sıkı olacak göğüs kısmı biraz daha toparlanacak ama nasıl anlatayım bilemedim; ortası derin V ve iki göğüs ortada birleşmeye çalışıyor :işsiz: Temiz bir görüntü olmuyor. Göğüs cup kısmı daha fazla büyütülemez bu sefer orantısız duracak çünkü o kısımda bi sorun yok. Tek sorun iki göğüsü birbirinden uzaklaştıramamam.

Gelinlikçi biz onun tüyosunu vereceğiz bant kullanırsın dedi ama gelinliğin sırtı zaten açık az bi alan var bantla nereye çekcem onları?
Ve düşmez mi?

Tecrübelerinizi paylaşın lütfen iki göğüsü nasıl birbirinden ayrı sabitleyip ortada meme görüntüsü olmadan temiz düz bir V bırakabilirim?

Keşke bunu gelinliği seçmeden düşünseydiniz. Dediğiniz gibi arka tarafı azsa nasıl olacakmış sorun bakalım gelinlikçiye. Ah ah ne gerek var strese girmeye. Temiz bir v alsaydınız yahu.

Meme bandı var araştırın netten. Yapıştırdığınızda göğsünüzü şekillendiriyor. Vereceği tüyo muhtemelen bu. Sırt ile alakası yok o bantların içiniz rahat olsun. Hatta bence bir dahaki provaya bu bantlardan alıp gidin. Tam anlamıyla duruşundan emin olun gelinliğin

Baya memeleri saga sola dogru bantliyorsunuz, bunda anlamayack ne var ki?
Aynui işlem, sarkik göğüste yukari, omuza dogru bantlaniyor.
e gelinlikciye soyleyin bantlarla bir prova yapsin size, cok zor bir olay degil, doru işaretleriniz kaybolur, hem nasil yapilacagii ogrenirsiniz.

Keşke bunu gelinliği seçmeden düşünseydiniz. Dediğiniz gibi arka tarafı azsa nasıl olacakmış sorun bakalım gelinlikçiye. Ah ah ne gerek var strese girmeye. Temiz bir v alsaydınız yahu.
Gelinliği seçtiğim için pişman değilim :)
Dekolte daha iyi hale gelebilir mi diye sizlerden fikir almak istedim sadece ve aldım da.

X