Gebeliğe Hazırlık Gen testi nerede yapılır

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

birumitt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2014
540
265
Arkadaşlar merhaba

Üst üste kimyasal ve boş gebelik yaşadım.

Özel sağlık sigortam var fakat gen testini ve kan pıhtılaşma testini karşılamıyormuş.. Bu yüzden cerrahi de bir işlem olmadığı için devlette yaptırmak istiyorum..

İstanbul’da özellikle Anadolu Yakası’nda (Avrupa Yakası da olabilir) bu testi hangi hastanalerde yapabiliriz bütün devlet hastaneleri yapıyor mu özellikle de gen testini…

Kaç defa hastaneye gitmek gerekiyor ne kadar sürede çıkıyor bilgisi olan destek olabilir mi🙏🏻

Arkadaşlar merhaba

Özel sağlık sigortam var fakat gen testini ve kan pıhtılaşma testini karşılamıyormuş.. Bu yüzden cerrahi de bir işlem olmadığı için devlette yaptırmak istiyorum..

İstanbul’da özellikle Anadolu Yakası’nda (Avrupa Yakası da olabilir) bu testi hangi hastanalerde yapabiliriz bütün devlet hastaneleri yapıyor mu özellikle de gen testini…

Kaç defa hastaneye gitmek gerekiyor ne kadar sürede çıkıyor bilgisi olan destek olabilir mi🙏🏻
Eğitim araştırma hastanelerinin genetik bölümünde yapabilirsiniz. Randevu alıp gitmeniz lazım. Sonuçlar 1-2 ayda çıkıyor.

Yukarıda arkadaşlarda yazmış , eğitim ve araştırma hastanelerinin tıbbi genetik bölümünde yapılıyor . Allah en güzel şekilde nasip etsin inşallah.

Evet devlet hastanelerinde yapılıyor sonuçları 1 ay içinde çıkıyor en güzeli özelde çok pahalı bir test

Arkadaşlar merhaba

Merhaba bende yeni bu süreçten geçtim oss karşılamadı

Devlette yapılıyormuş ama sonuç 2 ayı buluyormus vaktiniz varsa seçenek olabilir.

Ama tüp bebek yaptırdığım kurumda daha uygun geldi 🥰

X