GENARTTA TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖRECEK OLANLAR..ELEKTRO PIAZZA...PGT

elektro piazza yontemi sizde faydali oldu mu ..döllenme elde edildi mi

• Evet

OY: 1 100,0%
  • hayir

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

delinefsim

ALLAHIM bu defa olsun...
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2013
3.926
1.316
Merhaba arkadaşlar .Nisan da genartta tedavi göreceğiz hayırlı ile..gidenler bilgi almak istiyorum..3. tüp bebek denememiz olacak..döllenme sorunu var di diğer denemeler de..

sorunlarımız ..
sprem sayı si ve kalite eksikligi.
sprem dna hasar sorunu
kromozom problemi

genartta pgt ile elektro piaza yontemi kullanılarak tüp bebek deneyeceğim daha önce bu yöntemleri kullanan lar başarı oranları nasıl oldu.

Son düzenleme:
Hayirlisi olsun canim. Bu yöntemi bende çok araştırdım basari elde eden hastalarin oldugunu okudum.benimde ilk tup denemem ocakta oldu. 4 yumurtamin hicbiri dollenmedi. :KK43: Morfolojik sorun sperm kaynakli olabilor denildi. Morfoloji 4 cikti dna hasari yok kromozomsal sorun yok .yani sperm kaynakli olmaktan cikiyor . Bizede 2 . Tdvde ca iyonofor uygulanacak.sen kullandinmi bu yonetimi hic.ikinci tdvnde en azindan. İlkinde dollenme olmayinca ikincide onlem alindimi

Hayirlisi olsun canim. Bu yöntemi bende çok araştırdım basari elde eden hastalarin oldugunu okudum.benimde ilk tup denemem ocakta oldu. 4 yumurtamin hicbiri dollenmedi. :KK43: Morfolojik sorun sperm kaynakli olabilor denildi. Morfoloji 4 cikti dna hasari yok kromozomsal sorun yok .yani sperm kaynakli olmaktan cikiyor . Bizede 2 . Tdvde ca iyonofor uygulanacak.sen kullandinmi bu yonetimi hic.ikinci tdvnde en azindan. İlkinde dollenme olmayinca ikincide onlem alindimi
ilk in yapınca sadece sorun sprem sandık ..normal bir tüp bebek denedik..imsi kullanılacak sadece dedik.10 yumdan 2 si dollendi 1 tane 3. gün tranfer edildi başka sorun yok sandik..negatif olunca araştırdım eşim kromozom testi yaptı onda da sorun cikti ..İkinci için ankaraya geldik pgt yapması gerekiyordu çünkü kromozom dan dolayi dolemdi doktor lab.da kötü dur ondandir de..inci de 12 yumdan 2 döllendi 2.gun gelsin durdu bu bizi daha çok korkuttu ..Dna hasar da sorun varmix..Bülent hocaya msj attım kalsiyum iyofor yöntemi dollenmeyi sağlar dedi..daha sonra genartta volkan baltaci ile konuştuk o da elektro piazza faydali our dedi..açıkçası genartta tercih edeceğiz Bülent hoca ya göre daha ii geldi..bir de genetik uzmani volkan baltaci bzde de genetik sorunlar var oraya gideriz ..
siz şimdi Bülent traş da mj yapacak siniz

ben bahçeci fulyada tdv görüyorum canım. nasipse nisan adetyle görüşmeye gdeceğim.eşim 2 ay kadar vitaminlerini içsin ondan sonra gideriz dedik. ca iyonoforda piezoda yumurtayı aktifleştirme yöntemi.iki uygulama arasında başarı anlamında ne fark var bilemiyorum.ya yumurtalarda ya spermde yada laboratuarda bir sıkıntı oldu oluşmadı.dilerim tekrarlanmaz. bol bol saglıklı embriyolarla tedavimizi devam ettiririz

ben bahçeci fulyada tdv görüyorum canım. nasipse nisan adetyle görüşmeye gdeceğim.eşim 2 ay kadar vitaminlerini içsin ondan sonra gideriz dedik. ca iyonoforda piezoda yumurtayı aktifleştirme yöntemi.iki uygulama arasında başarı anlamında ne fark var bilemiyorum.ya yumurtalarda ya spermde yada laboratuarda bir sıkıntı oldu oluşmadı.dilerim tekrarlanmaz. bol bol saglıklı embriyolarla tedavimizi devam ettiririz
ikisi nerdeyse aynı dediğin gbi yumurtaya sprem enjekte edildikten sonra her iki yöntem de ilk aşamada kullaniyor.
inşallah Rabbim yardımcımız olsun..inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız
..bizde nisan da başlarız kismetse

ikisi nerdeyse aynı dediğin gbi yumurtaya sprem enjekte edildikten sonra her iki yöntem de ilk aşamada kullaniyor.
inşallah Rabbim yardımcımız olsun..inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız
..bizde nisan da başlarız kismetse
Sagol canim. Kim istiyorsa allah nasip etsin ins

merhaba arkadaşlar bende tüp bebek tedavi aşamasındayım ve daha önceden kendiliğinden oluşan gebeliklerim oldu ama düşükle sonuçlandı benim eşimde de morfoloji problemi var ve dna hasarı da çok kötü idi hocamız direk cerrahi işlem uyguladı eşime ilk tedavim böyle olmasa olurmuydu bilmiyorum 7 yumurta toplandı ve 5 i döllenip 5. güne ulaştı cgh ye giiti sonuç bekliyorum sizlerede yaşadıklarımı yazmak istedim her hocanın uyguladığı teknikler farklı arkadaşlar Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın ben sonuç bekliyorum inşallah sağlıklı gelir emriyolarda transferim olur sizlere bol şanslar rabbim hayırlısını versin

merhaba arkadaşlar bende tüp bebek tedavi aşamasındayım ve daha önceden kendiliğinden oluşan gebeliklerim oldu ama düşükle sonuçlandı benim eşimde de morfoloji problemi var ve dna hasarı da çok kötü idi hocamız direk cerrahi işlem uyguladı eşime ilk tedavim böyle olmasa olurmuydu bilmiyorum 7 yumurta toplandı ve 5 i döllenip 5. güne ulaştı cgh ye giiti sonuç bekliyorum sizlerede yaşadıklarımı yazmak istedim her hocanın uyguladığı teknikler farklı arkadaşlar Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın ben sonuç bekliyorum inşallah sağlıklı gelir emriyolarda transferim olur sizlere bol şanslar rabbim hayırlısını versin
merhaba cnm..inşallah hayırlı sonuçlar elde edersiniz ..nerde yaptınız tüp bebeginizi..
Dna hasar olunca düşükle sonuclanabilir..

merhaba hoca da aynı şekilde söyledi dna hasarıda olabilir düşüklerinin sebebi dedi centrum klinikte başladık canım

Bu derecede başarısız bir kurum olamaz. Televizyonda sahte bal satan amca geliyor aklıma Centrum denildiğinde. Aman uzak durun.

Ewet canm bugün transferim oldu çok sukur..şimdilik hersey yolunda gitti ..sen nasilsin
aaa hadi gözü aydın olsun inşallah )))biraz durumundan bahsedermisin?yani tam hatırlamıyorum.sizin infertilite sonunuz neydi embiriyolarin nas dondurulmusun oldu mu nasil tedavi uyguladılar ????vss vs yani İNŞALLAH son tedavin olur .bebeklerin hep seninle olurlar

aaa hadi gözü aydın olsun inşallah )))biraz durumundan bahsedermisin?yani tam hatırlamıyorum.sizin infertilite sonunuz neydi embiriyolarin nas dondurulmusun oldu mu nasil tedavi uyguladılar ????vss vs yani İNŞALLAH son tedavin olur .bebeklerin hep seninle olurlar
kromozom trakolasyon. .sprem dna hasar..sprem problemi var..döllenme olmuordu..
Bizim 3. Tüp Bebek ..1 .De 10 yumdan 2 si dolnedi 3. Gün e 1 embrio kıldı transfer edildi tutmadi..

2. De 8 yumdan 2 si dolnedi 2.gun ikisinin de gelişmi durdu transfer iptal ..

3. De elektro piazza yontemi kullanıldı sprem max teknigi kullanıldı 8 yumdan 5 i dollendi..5 gün 2 tane ngs ye gitti 1 tane sağlıklı geldi o transfer edildi

kromozom trakolasyon. .sprem dna hasar..sprem problemi var..döllenme olmuordu..
Bizim 3. Tüp Bebek ..1 .De 10 yumdan 2 si dolnedi 3. Gün e 1 embrio kıldı transfer edildi tutmadi..

2. De 8 yumdan 2 si dolnedi 2.gun ikisinin de gelişmi durdu transfer iptal ..

3. De elektro piazza yontemi kullanıldı sprem max teknigi kullanıldı 8 yumdan 5 i dollendi..5 gün 2 tane ngs ye gitti 1 tane sağlıklı geldi o transfer edildi
İNŞALLAH herşey gönlünce olur canim bu sefr saglikli gebelik elde edersin.bizde dna sperm hasar testini yap caz bakalim artık.ona göre hareket edeceğiz.

X