Tüp Bebek Merkezleri Genetik test

suu2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2018
244
76
31
Merhaba kızlar ben ege üniversitesinde tedavi görüyoruz eşimle eşim azosperm. Biz şuan genetik test sonucumuzu bekliyoruz neredeyse 50 gün oldu çıkmadı sorum şu sizin genetik test sonucunu ne kafa rsurede çıktı ve değer kaç olmalı

Genetik test dediğiniz kromozom testi mi ? Azf y kromozomu falan bakılan ?

Genetik test dediğiniz kromozom testi mi ? Azf y kromozomu falan bakılan ?
Yok onlar temiz çıktı bizim genetik. Yani tüp bebekten önce genetik Bi rahatsızlık varmi aileden gelen filan onlara bakiliyormus 40günde çıkıyormuş 50 gün oldu ses yok

Anladım canım onu bilmiyorum valla benim eşim tese oldu örnek alındı onun genetiği 1 haftada çıktı mesela özel Hrs hastanesinde. Ama aynı şeyi mi kastediyoruz çok bilmediğim için yardımcı olamicam inşallah en kısa zamanda çıkar sonuçlarınız

Anladım canım onu bilmiyorum valla benim eşim tese oldu örnek alındı onun genetiği 1 haftada çıktı mesela özel Hrs hastanesinde. Ama aynı şeyi mi kastediyoruz çok bilmediğim için yardımcı olamicam inşallah en kısa zamanda çıkar sonuçlarınız

Bende pek bilmiyorum teseden sorma transfer oldu mu

Yok canım adetimi bekliyorum ilaçlara başlamak için şubatın başında tedaviye başlayacağım centrumda inşallah
Merhaba canim bizde mart gibi basliycaz centrumda sizin sorununuz ne acaba biz daha gorusemedik klinikle siz gorustunuz mu?

Bende bahçeci de tedavi görüyorum 3 hafta da çıkıcak denildi 😳

Merhaba kızlar ben ege üniversitesinde tedavi görüyoruz eşimle eşim azosperm. Biz şuan genetik test sonucumuzu bekliyoruz neredeyse 50 gün oldu çıkmadı sorum şu sizin genetik test sonucunu ne kafa rsurede çıktı ve değer kaç olmalı
Benm esimde azospermi istedigi testler y mikrodelesyon ve karyotip analizi mi? benim esimdende istemisti 20 gunde cikti devlet hastanesinde.

Merhaba canim bizde mart gibi basliycaz centrumda sizin sorununuz ne acaba biz daha gorusemedik klinikle siz gorustunuz mu?
Görüştüm Canım benim eşim azospermdi ameliyat oldu rosiye uygun yeni kuyruğu oluşmaya başlamış spermler bulundu onu kullanıp rosi ile tüp bebek yapacağız. Şubatın başında gideceğim inşallah bende sorun yok

Görüştüm Canım benim eşim azospermdi ameliyat oldu rosiye uygun yeni kuyruğu oluşmaya başlamış spermler bulundu onu kullanıp rosi ile tüp bebek yapacağız. Şubatın başında gideceğim inşallah bende sorun yok
Anladim canim insallah pozitif olur tedaviniz toplamda ne kadar tuttu canim zam falan gelmis mi klinik hakkinda da pek olumlu bisey soylemiyorlar kafam karisik birazda benim esimde sorun oldugu icin labaratuvari da iyi olsun istiyorum o yuzden orayi dusunmustum

Anladim canim insallah pozitif olur tedaviniz toplamda ne kadar tuttu canim zam falan gelmis mi klinik hakkinda da pek olumlu bisey soylemiyorlar kafam karisik birazda benim esimde sorun oldugu icin labaratuvari da iyi olsun istiyorum o yuzden orayi dusunmustum
9000₺ tüp bebek 4500₺ de rosi için istediler Canım bi de ilk muayene ücreti 500₺ dediler bakalım ilaçlar içinde mi değil mi bilmiyorum ama

[URL unfurl=

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim eşimde de çok az sperm var doktor y kromozom testi istemiş heralde genetik test demiş eğitim araştırma 2 aya çıkar demiş bu testi yaptıran arkadaşlar özelde daha erken çıkar mı acaba

Merhaba hangi devlet hastanesinde yaptırdınız bu testleri ben yapan devlet hastanesi bulamadım yardımcı olurmusunuz

X