Genital beyazlatma?

Merhaba yakın zamanda genital beyazlatma yaptırıp memnun kalan var mı? Doktor önerisi rica edebilir miyim
Bende yaptırıcam 2 aydır farklı farklı sorunlarım olduğu için ertelemek zorunda kaldım. Çevremde beyazlatma yaptırıp memnun kalanlar var bende onlardan cesaret aldım. Labioplasti operasyonu geçirdim Dr. Barış Korkmaz yaptı. Genital beyazlatmayıda Barış bey yapıcak. Ona gidenler beyazlatma konusunda da memnun olunca bende başka doktor arayışına girmedim açıkçası. Geçirdiğim operasyondan da memnun olunca gönül rahatlıgıyla önerebilirim doktor beyi

Bende yaptırıcam 2 aydır farklı farklı sorunlarım olduğu için ertelemek zorunda kaldım. Çevremde beyazlatma yaptırıp memnun kalanlar var bende onlardan cesaret aldım. Labioplasti operasyonu geçirdim Dr. Barış Korkmaz yaptı. Genital beyazlatmayıda Barış bey yapıcak. Ona gidenler beyazlatma konusunda da memnun olunca bende başka doktor arayışına girmedim açıkçası. Geçirdiğim operasyondan da memnun olunca gönül rahatlıgıyla önerebilirim doktor beyi
Merhaba lobioplastiyi ne zaman ve ne kadara yaptırdınız

Merhaba Agustos ayında yaptırmıştım aynı zamanda mesane sarkması sorunumda vardı benim ikisi bir arada oldu. Labioplasti için 4 bin tl ödedim mesane sarkması için de 4 bin tl ödedim
Cok teşekkür ederim bana lobioplasti için 5 bin beyazlatma içinde 2000 demisti. Demek ki fiyatlar bu civarlarda 😏

Merhaba yakın zamanda genital beyazlatma yaptırıp memnun kalan var mı? Doktor önerisi rica edebilir miyim
Benim eşim araştırıp buldu antalya da mustafa torgaç diye bir doktor 2 seans lazer daraltma işlemi gerçekleşti 3 seans daha alıp vajinal estetik labioplasti vajina beyazlatma olacaktım ayrıca labiaminor dudaklarda aşırı sarkma vardı onları da traşlayıp toplam 20.000 tl fiyat aldık 5.000 tl önden ödeme yaptık doktor çok ilgiliydi ayrıca bize seksolog seansları da verdi lakin 3. Seansa gidemeden kalp krizinden vefat etti doktor muhatap da bulamadık bizim 5000 uçtu gitti bu arada lazer seanslarından sonra ilişki 1 hafta yasaktı ve ben sonrasında kuruluk yaşıyordum
Sonra antalya Akdeniz şifa hastanesinde Dr kerim Emrah yavuzu bulduk vajina daraltmada lazerin gereksiz olduğunu işlem sonrası hatta beyazlatma ihtiyacı bile olmayacağını belirtti
Biz tüpleri de bağlatalim o zaman dedik ve 15.000 tl fiyat aldık kasımda ameliyat gerçekleşti ve çok memnunum ama tüpler bağlandığı için vajinal enfeksiyonlar yaşadım süreç zor geçti hatta eşim rahimi de aldıralim adet görme dedi ama ben istemedim keşke rahimi de aldirsaydim

X