genital beyazlatma

Genital bölge renk acma hakkinda bilgi istiyorum

Merhaba,

Labia beyazlatma olarak da geçen vajinadaki pigmentasyon sorununu düzeltme işlemi, vajina gençleştirme içinde yaptığımız bir uygulama. Vajinaya yağ transferi yapıp alttaki doku doldurulduğunda otomatik olarak cilt renginde bir açılma oluyor. Üzerine Fraksiyonel lazer ile işlem yapıldığında istenilen sonuç alınabiliyor. Ancak tek başına beyazlatma adı altında bir uygulama yapmıyoruz.

Bazı kremler var işe yarıyor mu acaba?

Merhaba,

Genital Güzelleştirme tekniği içerisinde yağ transferi ve üzerine fraksiyonel lazer uygulaması yaptığımızsa pigmentasyon sorunu çözümleniyor. Labia pigmentasyon için kullanılan kozmetik ya da aktif kozmetik ürünleri hakkında yorum yapmak oldukça güç zira bölgenin hassasiyeti sebebiyle kremlerin kullanılabilirliği bir cilt hekimi tavsiyesi ve kontrolü altında olmalıdır.

Son düzenleme:
Merhaba,

Genital Güzelleştirme tekniği içerisinde yağ transferi ve üzerine fraksiyonel lazer uygulaması yaptığımızsa pigmentasyon sorunu çözümleniyor. Labia pigmentasyon için kullanılan kozmetik ya da aktif kozmetik ürünleri hakkında yorum yapmak oldukça güç zira bölgenin hassasiyeti sebebiyle kremlerin kullanılabilirliği bir cilt hekimi tavsiyesi ve kontrolü altında olmalıdır.
Çok teşekkürler doktor bey:)

merhaba benim merak ettiğim genital bölgede neden renk koyuluğu oluşur?

Merhaba,

Genital bölgedeki renk koyuluğu çoğunlukla hormonel sebeplerden dolayı meydana gelir. Ayrıca kokulu pedler, pamuklu olmayan naylon ve ya pantel iç çamaşırları renk koyuluğu yapıyor

son zamanlarda akıntım çok yoğun olduğu için günlük pedler kullanıyorum sanırım o yüzden o zaman teşekkür ederim.

Merhaba,

Doktor Bey ben beyaz tenliyim ve genital bölgem oldukça aslında dış dudak kısmı oldukça esmer(siyah da diyebiliriz) şu an lazer epilasyon yaptırıyorum ve bir miktar açılma oldu eğer bu operasyonu da geçirirsem bu sorundan ne ölçüde kurtulmam mümkündür onu merak ettim.Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

Merhaba,

Doktor Bey ben beyaz tenliyim ve genital bölgem oldukça aslında dış dudak kısmı oldukça esmer(siyah da diyebiliriz) şu an lazer epilasyon yaptırıyorum ve bir miktar açılma oldu eğer bu operasyonu da geçirirsem bu sorundan ne ölçüde kurtulmam mümkündür onu merak ettim.Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

Merhaba,

Kliniklerimizde genital beyazlatma için birebir yapılan bir uygulama yok. Genital Güzelleştirme tekniği içerisinde yapılan yağ enjeksiyonu, pigmentasyon sorununu da gideriyor. Dolayısıyla eğer genital olssı diğer sorunlarınız varsa,(vajina daraltma, labia sarkıklığı, venüs tümseği gibi) pigmentasyon probleminin de önüne geçebiliriz.

Merhaba,

Kliniklerimizde genital beyazlatma için birebir yapılan bir uygulama yok. Genital Güzelleştirme tekniği içerisinde yapılan yağ enjeksiyonu, pigmentasyon sorununu da gideriyor. Dolayısıyla eğer genital olssı diğer sorunlarınız varsa,(vajina daraltma, labia sarkıklığı, venüs tümseği gibi) pigmentasyon probleminin de önüne geçebiliriz.
Kliniğiniz nerede acana ben Aydın da yaşıyorum da??

merhab ben esmer tenliyim polistik over , ağda ve hormonel sebeblerden dolayı genital bölgem çok karardı bu sıkıntıdan tek seansta kurtulmam mümkün mü kaç dakikalık bir işem
şimdiden tşk edrim,

X