Lekeler, Çiller Genital bölge kararması ve koyu lekelere cözüm buldum....:)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Canım benim.sağ olun.sarışınım ondan mı, çok krem kullanmam ondan mı,genetik mi inanın ben de bilmiyorum.ama herkesin beyazlayacak onu biliyorum,çünkü araştırıyorum.siz de sağ olun yazıyorsunuz.yakında çözeriz bunu da :)
İnşallah canım dün ağdayı yaptırdım bugün eve gelince duşdan sonra uygulamayı düşünüyorum bakalım bende beyaz tenliyim malesef kendim hatam çık sıcak sürdürdüm ağdayı bütün kılları alsın diye işte hatam burdan kaynaklanıyor :KK61:

İnşallah canım dün ağdayı yaptırdım bugün eve gelince duşdan sonra uygulamayı düşünüyorum bakalım bende beyaz tenliyim malesef kendim hatam çık sıcak sürdürdüm ağdayı bütün kılları alsın diye işte hatam burdan kaynaklanıyor :KK61:
Canım düzelir zamanla üzülmeyiniz.ben lazer epilasyon yaptırdım.lazerde her şeye karşıyım ama epilasyonu herkese tavsiye ederim...

image.jpeg
BLUEGREENBLUE BLUEGREENBLUE 2ay sonra şu kremi kullanmayı düşünüyorum

Bu krem Hakkı'nda Bilgin var mı BLUEGREENBLUE BLUEGREENBLUE canım
Canım size iyi gelmiş sevindim.(siz nereden almıştınız)
Ben henüz araştırmadım konuyu ve bunla ilgili kremleri müsait zamanda bakayım.
Arkadaşımda istiyor.Çok daha güzel bir krem bulursam size de bildiririm ama yine de sizin aldığınız da işe yarıyor sevindim:KK5:

Eki Görüntüle 1840881 BLUEGREENBLUE BLUEGREENBLUE 2ay sonra şu kremi kullanmayı düşünüyorum
Canım @miyav_su bu krem vitiligo için sanırım leke için kullanan var mı sordum .
Ama bulamadım.Leke ve aydınlatma için aynı firmanın başka ürünleri var.
size bunu kim önerdi. bunu dr.a dermatoloğa danışmadan kullanmayınız bence.
ne olur ne olmaz(Bir de siz achromin kendi sitesinden mi yoksa başka yerden mi almıştınız.yukarıdaki msj da sormuştum)

Canım @miyav_su bu krem vitiligo için sanırım leke için kullanan var mı sordum .
Ama bulamadım.Leke ve aydınlatma için aynı firmanın başka ürünleri var.
size bunu kim önerdi. bunu dr.a dermatoloğa danışmadan kullanmayınız bence.
ne olur ne olmaz(Bir de siz achromin kendi sitesinden mi yoksa başka yerden mi almıştınız.yukarıdaki msj da sormuştum)
Canım eczane tavsiye etti zaten doktora sormadan kullanmayı düşünmüyorum diğer soruna gelince gittigidiyordan temin ettim

Canım eczane tavsiye etti zaten doktora sormadan kullanmayı düşünmüyorum diğer soruna gelince gittigidiyordan temin ettim
Canım benim tamam.Ben uyarayım dedim sadece.yanlışlar olmasınHoppa
Ne zamandır araştırdım acaba ben mi yanılıyorum diye.
Dr.arkadaşıma da sordum.Ondan sonra yazdım.
Vitiligoya sürülüyor.Bölgesel kararma çok ayrı bir şey dendi.
Ayrıca ne ürün olursa olsun cildiniz için kendi sitesini tercih ediniz:KK39:
İyi haberlerle bekliyorum.:KK68:

Siz achrotive misiniz? yani "ben veririm senin vermene gerek yok" gibi bir sonuç mu çıkarmalıyım? Yoksa "şahsen ben istemiyorum ben bu siteden mi alacağım" demek istiyorsunuz?

hem aynı krem değil onlar. Ben fabrikadan distribütöründen alıyorum.

Diğer sorunlara gelince; hamileliğimin hemen bitiminde emzirmediğimden dolayı yüzümdeki lekelerde kullandım. bir tüp bitmeden benim lekeler bitti. kol altlarım kömür karası olmuştu. abartısız bir siyahlık vardı. sonra orada da kullandım. kol altımda derin çizgilerim var yapı olarak çok kötü. o çizgiler koyu kaldı. zamanla açılıyor. ama diğer yerlerim beyazladı.
yüzümde genç kızlığımdan kalma çil gibi 5/10 tane benek var çil gibi. şimdi achrominin serumunu kullanıyorum. tamamen yok olmadı. hafif bir açılma var sanki yok olmayacak gibi. çillerimden umutsuzum yani. gerçi haftam dolmadı ama. 5 hafta kullanacakmışım serumu.
deneyimlerim bu kadar. hamileler için lekelenmelerinde şiddetle öneriyorum. tabii hamilelik sonrasında. emzirme durumu nasıl olur onu bilmiyorum uzmana sormak lazım.
Ben isterim ne kadar fiyatı

X