Genital bölge ve boğazda hpv

Kahvetelvesimoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
4.181
1.733
şuan ayni sekilde minik minik birkac tane ve boyutlari degismiyor fazla demekki bagisiklik sistemim hpvyi atacak kadar guclu de degil buyumesine izin de vermiyor. 7 8 aydır boyut degismedi ve benimkiler icerde
Benimde 1 seneyi geçti aynen böyle v ajinamda duruyor dondurmustum daha once bir de bitkisel ilac kullandim geçmedi şimdi hamileyim doktor sezaryan olcaksin dedi

sansli20

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2018
34
3
22
Lazerle yaktırmayı düşünmediniz mi peki? Vücuttan atılmıyor mu bu ya artık umudum kalmayacak giderek :KK43:

ben lazerle yaktirmati pek dusunmedim ama corek otu kullaniyorum yeni basladim agzimi surekli sirkeli su ile calkaliyorum zeytinyagi iciyorum ve genelde alkali su iciyorum agzimin ici şuan tertemiz ben supheleniyordum demekki zamanla geciyor elma sirkesi genital bolgeme de deneyip sizinle paylasurim ama cok etkili bunu anladim

dil sorunu

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2019
101
21
Merhaba sitede yeniyim. Ben 3 yil once hpv virusu aldim . fakat simdi ortaya cikti . Bogazimda ,agzimin icinde ve genital bolgemde mevcut .Ben evli degilim 19 yasindayim. Genital bolgemi yaktirdim fakat bogazimdaki icin korkuyorum . bogazinda hpv olup tedavi olan varmi veya dogumda cocuguna bulastiran ve cocugunu tedavi ettiren?
Son
Agiz hpv tiplemesi yaptirdim tip 31 cikti yuksek risk..ama agzimda sigil yok bayramdan sonra hpv uzerine calisan bi kbb doktoruna gidicem gelismeleri yazarım cocuga hpv dogumla gecmez saniyorum burda hpv olan ve cocuk sahibi olan cok kadin var sezergan oluyorlar..oncelikle bagisiklik kuvvetli olacak sigaradan uzak duracaksin ve stres yapmamak gerekiyor
Merhaba Sanslı20, umarım iyisindir. Ağızla ilgili son durumunu paylaşır mısın lütfen? Benim de bademciklerimde birkaç tane kabarcıklar var, çok korkuyorum.😔

dil sorunu

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2019
101
21
Merhaba sitede yeniyim. Ben 3 yil once hpv virusu aldim . fakat simdi ortaya cikti . Bogazimda ,agzimin icinde ve genital bolgemde mevcut .Ben evli degilim 19 yasindayim. Genital bolgemi yaktirdim fakat bogazimdaki icin korkuyorum . bogazinda hpv olup tedavi olan varmi veya dogumda cocuguna bulastiran ve cocugunu tedavi ettiren?
Merhaba Sanslı20, ağızla ilgili son durumunu paylaşır mısın lütfen? Benim de bademciklerimde bir şeyler var, birkaç tane, çok korkuyorum. Bağışıklığım da zayıf.😔

Naznil85

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2020
581
364
36
Şuanki Durumunuz nedir..Tedavi oldunuz mu

Bluemod

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2019
18
1
27
Suanki durumunuz bedir atlattınızmı

Bluemod

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2019
18
1
27
Agiz hpv tiplemesi yaptirdim tip 31 cikti yuksek risk..ama agzimda sigil yok bayramdan sonra hpv uzerine calisan bi kbb doktoruna gidicem gelismeleri yazarım cocuga hpv dogumla gecmez saniyorum burda hpv olan ve cocuk sahibi olan cok kadin var sezergan oluyorlar..oncelikle bagisiklik kuvvetli olacak sigaradan uzak duracaksin ve stres yapmamak gerekiyor