GENİTAL BÖLGEDE ŞİŞLİK

Sorunun ne oldugunu bilmeden ilaçla geçer mi demek cok yanlış burda ki insanlar doktor degil doktor bile olsalar muayene etmeden size sorun su deselerde ona bile supheyle yaklasmak lazimken siz hemen ilac arayisina girdiniz utanilacak birsey yok saglik herseyden once gelir hamile olsaniz yine doktordan kacacakmisiniz kendinizi boyle seylere alistirin er yada gec basiniza gelecek bu durum

Sorunun ne oldugunu bilmeden ilaçla geçer mi demek cok yanlış burda ki insanlar doktor degil doktor bile olsalar muayene etmeden size sorun su deselerde ona bile supheyle yaklasmak lazimken siz hemen ilac arayisina girdiniz utanilacak birsey yok saglik herseyden once gelir hamile olsaniz yine doktordan kacacakmisiniz kendinizi boyle seylere alistirin er yada gec basiniza gelecek bu durum
Hanımefendi okuduğunuzu anlayıp öyle cevap verin lütfen. Ben ilaç sormadım, deneyimlerini sordum insanların. Ayrıca bartholin kisti olabilir deyince bilgisi varsa, deneyimi yani, ilaçla geçti mi öğrenmek istedim. Çünkü cerrahi tedavisi de var. Her insan bir değildir. Kimisi utanır, kimisi utanmaz. Ben utanıyorum. Ayrıca zaten doktora gideceğim..sadece gelebilecek sonuçlar hakkında deneyim sahibi insanlardan yorum istedim.

İlaçla geçer mi acaba bartholinse? Bir bilginiz var mı :KK43:

Okuduğumu anladim diye yaziyorum zaten bak teshisi kafaniza gore koydunuz ilacla gecermi diye sorduniz belki sizin sorununuz bu degil

Ayrıca size guzel bi tavsiyede bulundum hata yapmanizi sorun yasamanizi istemedim hakaret etmisim gibi yukselmenize gerek yok

Buyrun sagliniz ucuzsa kullanin ilaci

Okuduğumu anladim diye yaziyorum zaten bak teshisi kafaniza gore koydunuz ilacla gecermi diye sorduniz belki sizin sorununuz bu degil

Ayrıca size guzel bi tavsiyede bulundum hata yapmanizi sorun yasamanizi istemedim hakaret etmisim gibi yukselmenize gerek yok

Buyrun sagliniz ucuzsa kullanin ilaci
Allah Allah..hanımefendicim, ben “bende bu var” demedim ki. Bartholin kisti “olabileceğini” (bakın olduğunu değil, olabileceğini; ihtimal yani) söyleyince ilaçla geçiyor mu diye sordum. İlaç nedir diye bile sormadım. Zaten rahatsızım lütfen bir de siz uğraştırmayın.

Tıpta ayıp olmaz utanmayın. Önemli birşey bu ihmale gelmez

Allah Allah..hanımefendicim, ben “bende bu var” demedim ki. Bartholin kisti “olabileceğini” (bakın olduğunu değil, olabileceğini; ihtimal yani) söyleyince ilaçla geçiyor mu diye sordum. İlaç nedir diye bile sormadım. Zaten rahatsızım lütfen bir de siz uğraştırmayın.

Peki bunu yazan arkadas evet ilacla gecer deseydi ne yapmayi dusunuyordun yani sende bende anliyoruz ama neyse uzatmayacam gecmis olsun

Peki bunu yazan arkadas evet ilacla gecer deseydi ne yapmayi dusunuyordun yani sende bende anliyoruz ama neyse uzatmayacam gecmis olsun
Bir nebze de olsa içim rahatlayacaktı..niyet okumayı bırakın lütfen, karşınızdaki hiç tanımıyorken hem de. Ben herhangi bir öneri üstüne en ufak, tesirsiz bir ilaç bile kullanmadım. Kullanmam da. İyi geceler, sağolun.

Muayeneyi nasıl yaptı acaba? Ondan çok çekiniyorum :KK43:
Jinekolog muayene masasinda yapti ,baska nasil yapilirki? Sizin cildiyeye degil jinekoloğa gitmeniz şart.Belki cildi bir durum degildir bunu zaten daha görür görmez söyler.Ama cildiye doktoru eger cildi bi sey degilse sizi jinekoloğa yönlendirir ve böylece 2 dr gezmis olursunuz.O yüzden cekinmeyin,cok önemli bi sey de olabilir ,önemsiz bir büyük sivilce de olabilir.Daha önce jinekologda muayene olmadiniz sanirim ama zaten disaridan görünen bi seye bakar bakmaz anliyor cok kisa sürüyor,rahat olun ,ertelemeyin ve gidin.Tüm vücudunuzu etkiliyor zaten patlayinca,ates ,halsizlik olmustu ben de iltehapdan dolayi.Cok gecmis olsun ve bir an önce gidin rahatlarsiniz.

Ağrısına dayanamayıp acile gittim..bartholin kistiymiş. Şırınga ile çekildi. Tekrarlar mı sizce ? :KK43: Tekrarlamayan var mı? :KK43:

Merhaba ben de 1 kere bartholin kisti geçirdim. Bir daha hiç tekrarlamadı. Sürekli tekrarlayan bir şey olduğunu düşünmüyorum.

X