Genital bölgedeki kıllar da beyazlama

Pamukpamuk44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
1.811
-126
40
39 yaşındayım ve son senelerde saçımda beyazlar arttı. Boyayla kapatıyorum ve bir şekilde çözüyorum. Gülmeyin ama bugün genital bölgede iki tane beyaz gördüm. normalde genital bölgedeki kıllar koparınca acır.acimadi ve köküne baktım bembeyaz
Sonra kendime baktım.yaslaniyorum. artik genç olmadığımı hissediyorum. yakinda menopoza gireceğimi hatırladım.ne biliyim...
Kotu hissediyorum. gercekten 39 yaş yaşlı mi. millet emeklilikten bahsediyor. moralim bozuluyo.gecende biri emekliliğe ne kadar var dedi yakın mi dedi. kendimi öyle kötü hissettim ki. ben o kadar yaşlı miyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
39 yasindayim ve son senelerde sacimda beyazlar arttı.boyayla kapatıyorum ve bir şekilde çözüyorum.gulmeyin ama bugün genitalbolgede iki tane beyaz gördüm.normalde genital bölgedeki kıllar koparınca acır.acimadi ve köküne baktım bembeyaz
Sonra kendime baktım.yaslaniyorum.artik genç olmadığımı hissediyorum.yakinda menopoza gireceğimi hatırladım.ne biliyim...
Kotu hissediyorum.gercekten 39 yaş yaşlı mi.millet emeklilikten bahsediyor.moralim bozuluyo.gecende biri emekliliğe ne kadar var dedi yakın mi dedi.kendimi öyle kötü hissettim ki.ben o kadar yaşlı miyim.
Bir adam peşinde hayatını heba ettin. Hem bedene hem zihnen kendini yordun. Yaşlılık belirtisi değil bunlar senin ziyan ettiğin yılların karşılığı. bedenine ve ruhuna kötü davranırsan karşılığı da kötü olur

Kukumun kılları ağardı diye konu açmak da ne bileyim 😐

Öyle deme be, bi hüzünlenir insan.

Benim saçlar liseden beri beyaz (Kalıtsal); alışkınım beyaz saçlar görmeye. Xmen Rogue gibi gezdiğim de az olmadı. Ama kukumda görsem, "Hey gidi heyy, seni de mi eskitti bu hayat" deyip bi dertleşesim gelir ahshs

Öyle deme be, bi hüzünlenir insan.

Benim saçlar liseden beri beyaz (Kalıtsal); alışkınım beyaz saçlar görmeye. Xmen Rogue gibi gezdiğim de az olmadı. Ama kukumda görsem, "Hey gidi heyy, seni de mi eskitti bu hayat" deyip bi dertleşesim gelir ahshs
Olmadı röportaj yap kukuyla hfhdhd bu topik yıkar burayı

saclarin beyazlamasi sadece yasla ilgili degil, genetik vs de devreye giriyor, kimi insanda ergenlikte baslayabiliyor,
o yuzden boyle seyler dusunmeyin.
Stres de etkiler zaten.

Ayrica genital bolgedeki killar farkli mi ki, saciniz da ayni sekilde beyazlamaya baslamadi mi?Hatta saciniz muhtemelen daha erken baslamistir.

39 yaşlı değil, ama içi olmemisler için .benim 40 yaşında bekar kuzenim var, daha yeni yaz için güney Amerika'ya tura yazıldı, onun heyecanı içinde. Bir sürü insanla tanıştırıliyor ama sırf evleneyim diye rastgele onu bunu secmiyor,olacaksa doğru insan olsun derdinde.
Yani onun için 40, yaşlı bir insan değil . Ama depresif, mutsuz, hayattan ümidini kesmiş kişiler için evet , kırk yaşlı bir insan rakamı olabilir

bu tagleri takip edin, belki bakis aciniz degisir:

Screenshot from 2022-04-22 14-47-55.png Screenshot from 2022-04-22 14-50-00.png

X