Lazer Epilasyon Genital bölgeye lazer

merhaba ben yeni üye oldum genital bölgeye lazer yaptımak istiyorum istanbul şişli de oturuyorum güvenilir yer arıyorum daha önce yaptırıp memnun olan varsa yaptırdığı yerin adresini bana yollayabilir mi düğünüm olacak acele yaptırmak istiyorum teşekkür ederim

arkadaslar genital bölge en hassas ince dokulu bölgemiz ve burada en acısız cihazı seçmek en doğrusu bu yüzden size ütüleme lazer teknolojisi lazerlerden öneriyorum. ben 3 seans yaptırdım sıfır acı ve etkili. cihazın adı da soprano diod lazer. araştırın inceleyin derim.

arkadaşlar bende geçen hafta koltukaltı ve genitale lazer yaptırdım alex ile ama hala dökülmediler yani bu nasıl bi dökülme olacak tüyleri elimle çekince kopuyolar ama kendiliğinden dökülme yok

bende yaptırdım genital bölgeye lazer ve acayip kaşıntı başladı ama bi iki hafta sonra azaldı gibi bu kaşıntı, ve nerdeyse tüylerin hepsi döküldü daha ilk seansta. ama kardeşim de yaptırdı ve onda mantar gibi bişey başladı sanırım doktora gidicek. acısızdı gerçekten lazer ama fena kaşıntı yaptı biraz tedirgin olduk

kızlar bende on seanstır genitale yaptırıyorum.çok uzun zaman oldu ama bitmiyo.seans araları 4aya kadar çıktı acaba ondan mı?? çıkmıyor diye gitmiyroum ama 2ayda bi kesn gtmeli mi ya??

kızlar bende on seanstır genitale yaptırıyorum.çok uzun zaman oldu ama bitmiyo.seans araları 4aya kadar çıktı acaba ondan mı?? çıkmıyor diye gitmiyroum ama 2ayda bi kesn gtmeli mi ya??

45 gun aralıklarla 8 seansa yazıldım ben..

ben tüm vücut ıcın gıdıyorum, 2. seanstan ıtıbaren acayıp kaşıntı başladı bende, cıldım de alerjıktır bıraz,2 hafta falan sürdü kaşıntı, doktora gıttım cıldıyeye, lazerden olabılecegını soyledı ve özel nemlendırıcı verdı hassas cıltler ıcın ama ben almadım, pahalıydı, lazere devam edebılırsın dedı.. lazerın yan etkısinı gıdermek ıcın bır ılac ve bır de krem var, onları kullanıyorum lazerden sonra 3 gün. bir de cıldı kurutuyor lazer, soguk hava uflediği için, o da kaşıntı yapıyor, onemlı olan cildi nemlendırmek bol bol. sımdı kaşıntı azaldı, sureklı nemlendırıyorum.

cnm kullandığın nemlendiricinin ismini özelden yazar mısın? ben de lazere yeni başladım şimdilik memnunum ama tamamen biteceğinden süphem var doğrusu :44:

Merhaba cnm,ben baska yerde yaptirmistim ama bir arkadasim nisantasinda miaplasta yaptirdi ve cok memnun.bende sislide oturuyorum ve gitmekte kolay:)

ben dün 3,seasımı yaptırdım bu sefer dudak kenarının ıslak kısmada yaptı orda tüy vardı ama dudak içi şişti böle sertlik var napcam bilmiyorum agrı falan yok ama şiş gibi bişi böle bişi yaşayan varmı daha önce korkuyorum 2gün oldu geçmedi

benım de yapılmıştı ama dıkkat etmedım be sertlik falan var mı dıye. zaten hıc fayda etmedi dudak kısmına bende.

benım de yapılmıştı ama dıkkat etmedım be sertlik falan var mı dıye. zaten hıc fayda etmedi dudak kısmına bende.

cnım dış dudakla iç dudak arası ılak kısımdan bahsediosun dimi mecbur yaptırdım yoksa orda numune gibi 4 5 tüy kalıodu ama yaptırmaz olaydım şimdide kokrkuyorum şişti sert bi doku geliyor elime doktora sordum agrı varmı dedi agrım falan yok ama ödem gibi bişi buz koydum sanki biraz düzeldi gibi oldu ama hala korkuyorum içinizde bu tarz bişiyle karşılaşan yada ıslak kısma da atış yaptıran varmı başka

bugün ilk kez lazer yaptırdım,ıslak bölge denilen yere de atış yapıldı,şimdilik bir sıkıntı yok;ama yarın ne olur bilemiyorum

Kızlar merhaba ben de bugün ilk seansıma gittim Nişantaşı'nda bir yerde, alt bacak yarım kol (yani alt kısmı el üstü falan) koltukalti ve genital bölge. Biraz soğuklardı cok soru da soramadım paket program aldığım için tarama seansı da yokmuş 15 Mayıs'a randevu aldım ikinci seansım o zaman gideceğim. En son da 30 Haziran gibi giderim. Yaza kadar üç seans yaptırırsan yazı rahat geçirirsin dediler. Gittiğim yerin etiler şubesini aradım bugün banyo yapma dediler ama yarın yapacağım kese falan da 15 güne kadar da dökülürmüş kalanlar çünkü şu an hala minik siyah siyah görünüyor bazı yerlerde.

Acı olayına gelince de bacak ve kol hiç acımadı diyebilirim acı oranı yüzde on falan. Elimin üstü biraz acıdı hassas diyeymiş. Koltukaltı acıdı gerçekten.. genital bölge en cok acıdı yani korkutmak istemem ama yüzde seksen hatta doksan acı çektim :) para verip işkence gördüm gibi bir şey ama azalacak kurtulacağım inşallah.

3 seans paket programı aldım seansı 550 liraya geliyor işte alt bacak kolun alt kısmı koltuk altı genital bölge. Bakalım..

niye seans araları bu kadar az? ben 2 ayda bir gidiyo çünkü tüyler ancak o zamana kadar tekrar cıkıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…