Genital Güzelleştirme'ye Golden Bistoury Ödülü

BektasKoyuAssos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2014
247
82
Türk Doktorun Büyük Başarısı

Golden Bistoury Ödülü, Op. Dr. Bülent Cihantimur’un!

golden bistoury 1.jpg

Op.Dr. Bülent Cihantimur, Monaco’da düzenlenen 3.rd World Plastic Surgery Congress’de, kendi geliştirdiği “ Genital Güzelleştirme ” tekniğini anlattığı sunumuyla “ Golden Bistoury” ödülüne layık görüldü.

World Plastic Surgery Congress Başkanı Dr.Valter Dos Santos, yaptığı açıklamada 2013 yılında ilk kez Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Dergisinde yayınlanan bu tekniğin, konuya farklı bir bakış açısı kazandırdığını ve ‘’Genital Beautification’’isminin de Cihantimur’a ait olduğunu vurgulayarak, kongredeki sunum kalitesi ve estetik cerrahiye yeni bir bakış açısı getirmesi sebebiyle “Altın Bistüri” ödülünün Dr.Cihantimur’a verildiğini belirtti. Plastik cerrahinin en önemli isimlerinden sayılan Prof Ivo Pitanguy ‘ın organize ettiği kongreye Dünyanın En İyi 50 Plastik cerrahının yanı sıra, mesleğin diğer önemli mensupları da davet edildi.

Golden Bistoury- Altın Bistüri Ödülü Bülent Cihantimur’un yanı sıra, Yunanistan’ dan Aris Sterodimas-yüz ve vücut şekillendirmede kullanılan zenginleştirilmiş kök hücre konusunda, Meksika’dan Otero Nunes George-fasyotomiyle bacak implantı konusunda, Beverly Hills’in ünlü estetik doktoru Renato Calabria-rejeneratif hücreyle yüz germede, Amerika’dan Peter RubinPittsburgh-aşırı kilo kaybından sonra memeye şekil verme konusunda ve Liposuction uygulamasının babası sayılan Fransa’dan Professor Yves Gérard Illouz’ da ödüle layık görüldü.

Altın Bistüri ödülü gecesinde, plastik cerrahinin duayeni sayılan Prof Yves Gérard Illouz’la aynı ödülü almaktan onur duyduğunu söyleyen Op. Dr. Bülent Cihantimur “ çok mutluyum ülkeme gurur verici bir ödülle geri dönüyorum. Bu ödül beni çok daha fazla yüreklendirdi, mesleğime olan saygımı ve sevgimi bir kez daha kamçıladı.” sözleriyle duygularını dile getirdi. Professor Yves Gérard Illouz ise, Cihantimur’un inovatif bakış açısını sergilediği geleceğe ışık tutan Genital Güzelleştirme tekniğiyle bu ödülü hak ettiğini vurguladı.

golden bistoury2.jpg

Son düzenleme:
cok tebrık edıyorum ..gurur verıcı ...yurtdışında yasayan bırı olarak dıyebılırım kı bız Turkler ıle ılgılı bıldıklerı ne yazık kı cok az,oysakı dr larımız dunyaya bedel.:))).harıka...

ayrıca ışlem ıle ılgılı detaylı bılgı almak ısterım ben ve dıger estetik operasyonlaınız ıle ılgılı de eger mumukunse...

Son düzenleyen: Moderatör:
cok tebrık edıyorum ..gurur verıcı ...yurtdışında yasayan bırı olarak dıyebılırım kı bız Turkler ıle ılgılı bıldıklerı ne yazık kı cok az,oysakı dr larımız dunyaya bedel.:))).harıka...

ayrıca ışlem ıle ılgılı detaylı bılgı almak ısterım ben ve dıger estetık operasyonlaınız ıle ılgılı de eger mumukunse...

Merhaba,

Konuyla ya da diğer estetik operasyonlarla ilgili olarak web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bülent bey, merhaba, geçen sene size vajina estetiği için gelmiştim. forumdan hatta birkaç arkadaşın sorularını cevapladım. bıçak altına yatmadan vajina estetiği yaptığınızdan bahsetmiştimki, sizin kadınlar klubünde olduğunuzu farkettim. ödül almışsınız, tebrik ediyorum bende. üstelik bu teknikle 2 çocuktan sonra sorunsuz bir şekle dönüştüm içinde sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. ödüllü bir estetiğim var yani benim:)))))) selamlar

Son düzenleyen: Moderatör:
X