K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Geniz akıntısına çörek otu yağı

Kesinlikle kullanmaya devam et aynen bende senin gibiydim denemediğim şey kalmamıştı bu çörek otu sayesinde çok daha rahatım deneyin denetin herkese efenim :)
##valla çok teşekkür ederim resmen genzimde taşla yaşıyorum kalıp gibi yutkunma artık bi problemdi benim için akıntı cabası zaten şuan rahat uyucam pamuk gbi yumuşadı kesinlikle ilaç kullanmıcam bi daha ve herkese önercem sagol canım cok kötü durumdaydım yanı şuan bile etkisini görmüşken daha bırakmam :)

##valla çok teşekkür ederim resmen genzimde taşla yaşıyorum kalıp gibi yutkunma artık bi problemdi benim için akıntı cabası zaten şuan rahat uyucam pamuk gbi yumuşadı kesinlikle ilaç kullanmıcam bi daha ve herkese önercem sagol canım cok kötü durumdaydım yanı şuan bile etkisini görmüşken daha bırakmam :)
Rica ederim canım ne lanet bişey olduğunu bende biliyorum o yüzden çaresini bulmuşken paylaşmak istedim :) şimdiden geçmiş olsun sanada :)

Kesinlikle kullanmaya devam et aynen bende senin gibiydim denemediğim şey kalmamıştı bu çörek otu sayesinde çok daha rahatım deneyin denetin herkese efenim :)
Yedi yaşında kızıma uygulayabilirmiyim acaba bir zararı olurmu. Çok yakıyormu.?

Yedi yaşında kızıma uygulayabilirmiyim acaba bir zararı olurmu. Çok yakıyormu.?
Baya yakıyor isterseniz kendinizde bir deneyin ona göre sizde kullanıp kullanmayacağını anlamış olursunuz çocuk olduğu için dayanabilir mi bilemiyorum

Merhabalar kızlar benim deneyip ve sonuç aldığım çörek otu yağını sizlerlede paylaşmak istedim. Şöyleki benim yaklaşık 4 -5 senedir bitmeyen bir geniz akıntım vardı ve bunu ben balgam olarak çıkaramadığım için sürekli yutkunmak zorunda kalıyorum :KK43:( bunu yaşayan bilir iğrenç bir şey birde bu beraberinde geçmeyen bir ağız kokusu getirir ki lanet bir şeydir sosyal hayatı rezil eder kendinden soğutur insanı. Neyse benim bu şikayetime gitmediğim doktor kalmadı verdikleri ilaçlar hiçbir halta yaramıyo ilk kullanımda etkili daha sonra tekrar eder .s bende bu yüzden çareyi alternatif tıpta aramaya başladım ve karşıma çörek otu yağı çıktı gidip aldım denedim ve şuan 18.günümdeyim ve geniz akıntım yüzde 80 azaldı. Ciddiyim varsa bu şikayetiniz bırakın ilaçları falan koşun alın ben arifoğlunun pompalı olanından kullanıyorum gece yatmadan önce birer damla damlatıyorum burnuma inanılmaz yakıyo ve sinüsler boşalıyo burnunuz tıkalıysa açıyo ben çok rahat ettim kim yazdıysa internete allah razı olsun diyorum umarım sizede iyi gelir 1 ay boyunca aksatmadan kullanmak gerekiyomuş yazıldığına göre ben dayanamadım erkenden yazdım çünkü bu kadar etki edeceğini düşünememiştim inşallah sizlerede iyi gelir arkadaşlar çok geçmiş olsu
bugün tam bir hafta oldu, az önce damlattım. eskisi kadar yakmıyor bu süper oldu.
baya da açtı genzimi hatta bi sorun kalmadı bile diyebilirim. bir ay kullanırsam çözeceği kesin gibi oldu. ben de öneririm kızlar. teşekkürler gidja gidja
Kizima olur mu acaba 6 yasinda

Merhabalar kızlar benim deneyip ve sonuç aldığım çörek otu yağını sizlerlede paylaşmak istedim. Şöyleki benim yaklaşık 4 -5 senedir bitmeyen bir geniz akıntım vardı ve bunu ben balgam olarak çıkaramadığım için sürekli yutkunmak zorunda kalıyorum :KK43:( bunu yaşayan bilir iğrenç bir şey birde bu beraberinde geçmeyen bir ağız kokusu getirir ki lanet bir şeydir sosyal hayatı rezil eder kendinden soğutur insanı. Neyse benim bu şikayetime gitmediğim doktor kalmadı verdikleri ilaçlar hiçbir halta yaramıyo ilk kullanımda etkili daha sonra tekrar eder .s bende bu yüzden çareyi alternatif tıpta aramaya başladım ve karşıma çörek otu yağı çıktı gidip aldım denedim ve şuan 18.günümdeyim ve geniz akıntım yüzde 80 azaldı. Ciddiyim varsa bu şikayetiniz bırakın ilaçları falan koşun alın ben arifoğlunun pompalı olanından kullanıyorum gece yatmadan önce birer damla damlatıyorum burnuma inanılmaz yakıyo ve sinüsler boşalıyo burnunuz tıkalıysa açıyo ben çok rahat ettim kim yazdıysa internete allah razı olsun diyorum umarım sizede iyi gelir 1 ay boyunca aksatmadan kullanmak gerekiyomuş yazıldığına göre ben dayanamadım erkenden yazdım çünkü bu kadar etki edeceğini düşünememiştim inşallah sizlerede iyi gelir arkadaşlar çok geçmiş olsun

Merhabalar 3 aydır bitmeyen bir geniz akintim var.corek otu yagi faydalı olur mu ? Cidden bunaldim sürekli balgam ve sıvı şeklinde geliyor. KBB YE gideceğim gene fakat ilaçların çok ise yaramadığını duydum

Merhabalar 3 aydır bitmeyen bir geniz akintim var.corek otu yagi faydalı olur mu ? Cidden bunaldim sürekli balgam ve sıvı şeklinde geliyor. KBB YE gideceğim gene fakat ilaçların çok ise yaramadığını duydum

denemekte fayda var alıp deneyebilirsiniz yada önce doktora gidin ilaç kullanın fayda ettiğini düşünmezseniz denryin derim

Merhabalar kızlar benim deneyip ve sonuç aldığım çörek otu yağını sizlerlede paylaşmak istedim. Şöyleki benim yaklaşık 4 -5 senedir bitmeyen bir geniz akıntım vardı ve bunu ben balgam olarak çıkaramadığım için sürekli yutkunmak zorunda kalıyorum :KK43:( bunu yaşayan bilir iğrenç bir şey birde bu beraberinde geçmeyen bir ağız kokusu getirir ki lanet bir şeydir sosyal hayatı rezil eder kendinden soğutur insanı. Neyse benim bu şikayetime gitmediğim doktor kalmadı verdikleri ilaçlar hiçbir halta yaramıyo ilk kullanımda etkili daha sonra tekrar eder .s bende bu yüzden çareyi alternatif tıpta aramaya başladım ve karşıma çörek otu yağı çıktı gidip aldım denedim ve şuan 18.günümdeyim ve geniz akıntım yüzde 80 azaldı. Ciddiyim varsa bu şikayetiniz bırakın ilaçları falan koşun alın ben arifoğlunun pompalı olanından kullanıyorum gece yatmadan önce birer damla damlatıyorum burnuma inanılmaz yakıyo ve sinüsler boşalıyo burnunuz tıkalıysa açıyo ben çok rahat ettim kim yazdıysa internete allah razı olsun diyorum umarım sizede iyi gelir 1 ay boyunca aksatmadan kullanmak gerekiyomuş yazıldığına göre ben dayanamadım erkenden yazdım çünkü bu kadar etki edeceğini düşünememiştim inşallah sizlerede iyi gelir arkadaşlar çok geçmiş olsun
Merhabalar, uzun süre olmuş siz yazali. Şuan bendede ayni şikayetler var. Dahada dogrusu 4 senedir var bitmek bilmeyen geniz akintisi yapışkan balgam ve bogazda bisey varmis hissi. Denemedigim seyler kalmadi. Sizin tavsiyenizide deneyeceğim insallah. Sizin sikayetiniz tamamen gectimi? Okursaniz sevinirim

Merhabalar, uzun süre olmuş siz yazali. Şuan bendede ayni şikayetler var. Dahada dogrusu 4 senedir var bitmek bilmeyen geniz akintisi yapışkan balgam ve bogazda bisey varmis hissi. Denemedigim seyler kalmadi. Sizin tavsiyenizide deneyeceğim insallah. Sizin sikayetiniz tamamen gectimi? Okursaniz sevinirim
Merhaba benim geniz akıntima açıkçası çok iyi geldi ama tamamen bitirmedi çünkü bende burundan kaynaklı bir geniz akıntısı da vardı şuan burun ameliyatı oldum gerçek anlamda rahatladim normal seyrinde giden bir geniz akıntım var umarim size de şifa olur deneyip sonuç alırsanız yazmanızı isterim başkalarıda faydalansın😊

X