gerçek tek aşkımm

E

EU1

Ziyaretçi
kelime yetmiyo aslında onu anlatmaya sewgi baglılık gülümseme aglama hepsi o benm için yoklugunu düşünemiyorm bile bu hayatta.elini tutmayı öpmeyi sewdigim tek erkek warlıgına her kızım dediginde şükrettigim kızım dediginde dayanamayıp agladıgım içimden ''o iyiki benm babacım''dedigim bi dayanak o benm için. hayatta yapılan en büyük hatayı yapmıyorm ben o yanımdayken öpüp kokluyorm onu ne kadar sewdigimi söylüyorm.inş diyorum bazen benm eşimde babam gibi olsun bana öle bi eş wer onun gibi sewsn onun gibi sahiplensn onun gibi baba onun gibi İNSAN olsun.allahim yoklugunu göstermesn bana babacım seni çok sewiyorum iyiki warsın ''altın topun''

ne kadar guzzel seyler yazmissin.darisi tum baba kizlarin basina bu kadar guzel sevgi saygi.bende babami cok severim.babmin da dunyada beni herkesden cok sevdigini bilirim.ama malesfe aramizda sayginin ordugu duvar var

bizdede war saygı tabiiki ama ne kadar olursa olsun oda farkında sanırım geçici bi dünyada oldugumz bende öleym ya yarın geç olursa die sıkı sıkı sarılıyorm babama sewdigimi sölerm hep akıl wermek bana düşmz ama sende söle babana onu nekadar sewdigini:1hug:yarın geç olmasın canm

bizdede war saygı tabiiki ama ne kadar olursa olsun oda farkında sanırım geçici bi dünyada oldugumz bende öleym ya yarın geç olursa die sıkı sıkı sarılıyorm babama sewdigimi sölerm hep akıl wermek bana düşmz ama sende söle babana onu nekadar sewdigini:1hug:yarın geç olmasın canm

Selam canım babana duyduğun sevgi çok güzel .link yazısına baktığımda aşkına yazmış olduğun duygular zanetmiştim:))

Bu arada bende düzceliyim tanuşalım derim canım:1hug:

canm aşk sewgi bunlarda güzel ama ailemin önünde olmadı hiççfisfisfisbende isterim tabi canm neresindensin düzceninCADIARZU

canm aşk sewgi bunlarda güzel ama ailemin önünde olmadı hiççfisfisfisbende isterim tabi canm neresindensin düzceninCADIARZU

Canım ben cedidiyedenim düzce merkes sen nerdensin

İstersen elif@kadinlarkulubu.com adresinden benim msn adresimi isteyebilirsin.
BU mail sitemizin yöneticisi elif ablamın msn sidir.sengözlerimebaksanab

burdaym canm bende merkezdeym şimdi maişl attım cewap gelince eklerim senii tamam:teytey:

X